Wolność wyboru to najlepsza nagroda! Poznaj eVoucher Pluxee

Wolność wyboru to najlepsza nagroda! Poznaj eVoucher Pluxee

16 Sierpień 2023

Czy idealna nagroda istnieje? Każdy z nas ma inne upodobania, pragnienia, odmienny styl życia. Organizując konkurs, loterię czy akcję promocyjną zastanawiamy się, czym przyciągnąć zainteresowanych i zadowolić jak największą grupę konsumentów. A co gdyby dla każdego nagrodą było coś innego? Gdyby nagroda dawała możliwość wyboru? Stworzyliśmy właśnie takie rozwiązanie! Sprawdź, jak działa platforma z cyfrowymi nagrodami eVoucher Pluxee Nagroda.

Budowanie lojalności klientów poprzez nagradzanie to nieodzowny element wzmacniania sił sprzedaży. Ale nie tylko. To coś znacznie więcej – tworzenie pozytywnych skojarzeń, ocieplanie wizerunku firmy, zakotwiczenie marki w pamięci odbiorców. Narzędzia wsparcia sprzedaży wykorzystywane są do wyróżnienia zwycięzców konkursów czy respondentów badania, ale cieszą się popularnością również w obszarze B2B, jako forma docenienia klientów, współpracowników i partnerów biznesowych. Sama myśl o dostaniu nagrody jest dla nas, ludzi, niezwykle atrakcyjna. Kto nie chciałby otrzymać czegoś ekstra?

Firmy chętnie korzystają z możliwości nagradzania, jednak stałym wyzwaniem jest wybór nagrody. Jak nadążyć za zmieniającymi się nawykami konsumenckimi i trafić w gusta szerokiej grupy odbiorców? Odpowiedź brzmi: oferując dowolność wyboru nagrody, 24/7 najlepiej w szybki i łatwy sposób, bez wychodzenia z domu.

Podążaj za trendami: finansowe nagrody cyfrowe

Jak pokazuje badanie „Nagrodomania, czyli promowanie przez nagradzanie”, z sierpnia 2021, najlepiej sprawdza się nagroda w formie dodatkowych środków finansowych, do wydania na dowolny cel i w wygodnej, cyfrowej formie.

  • Dla 72% uczestników konkursów, loterii czy programów lojalnościowych nagrody pieniężne to wsparcie domowego budżet
  • Tyle samo osób (72%) docenia je za wolność wyboru i łatwość wykorzystania
  • 82% respondentów uważa, że najlepszą formą nagród są te nowoczesne, cyfrowe, dostępne w smartfonie na wyciągnięcie ręki.

Takie możliwości daje eVoucher Pluxee Nagroda (wcześniej Open eVoucher Sodexo). To intuicyjna, wygodna w obsłudze platforma e-commerce, za pośrednictwem której nagrodzony wybiera – w ramach otrzymanej kwoty - dowolne eVouchery z 38 popularnych sieci handlowych. Zakres wyboru obejmuje 12 kategorii, od mody i sportu, przez elektronikę, sklepy spożywcze, po relaks i generowanie wspomnień w ramach podróży, wizyty w lokalach gastronomicznych oraz punktach rozrywki.

Nagroda do zadań specjalnych – eVoucher Pluxee Nagroda

eVoucher Pluxee Nagrodato  nie tylko wolność i wygoda obdarowanego, ale i nagradzającego, który oszczędza czas oraz pieniądze. Zamówienie eVoucher Pluxee Nagroda jest bardzo łatwe: wystarczy złożyć i opłacić zamówienie, a tego samego dnia, od zaksięgowania środków, otrzymamy plik z nagrodami dla obdarowanych. Swobodny sposób przekazania nagrody nie wymaga tak dużego, fizycznego zaangażowania. Można to zrobić z zachowaniem zasad eko i bez generowania kosztów logistycznych. Wybór wirtualnej nagrody oznacza brak kosztów magazynowania, czy opłacenia dodatkowych pracowników, jak ma to miejsce w przypadku nagród rzeczowych. Pomijamy też wszelkie koszty związane z transportem - dostarczenie wygranej może zostać zrealizowane w zupełności dowolnie: online przez email, sms, czy komunikator lub osobiście w formie wydrukowanej ulotki.

Dodatkowo, dowolny sposób przekazania eVouchera Pluxee Nagroda, rozwiązuje wielu firmom wyzwania związane z administracją i powierzeniem danych osobowych, koniecznych do wydania nagrody. Kwestie te są często problematyczne dla firm, szczególnie w branżach, w których obowiązują restrykcyjne normy prawne, regulujące przetwarzanie i pozyskiwanie nowych danych personalnych.

 

Jak to działa?

  • Z wachlarza nominałów – od 20 zł do 1000 zł – należy wybrać kwotę, którą zasilone zostanie konto osoby obdarowanej. Dostęp do platformy przekazany może być dowolnie: SMS-em, e-mailem lub za pośrednictwem komunikatora. Można również wręczyć go osobiście.
  • Osoba obdarowana samodzielnie wybiera, ile i jakie eVouchery do konkretnej sieci chce zrealizować, w ramach kwoty przekazanej na platformie. Na wskazany adres e-mail osoby obdarowanej przesyłane są wytypowane eVouchery.
  • eVouchery do konkretnej sieci można zrealizować w sklepie online i/lub stacjonarnym, w zależności od wybranej opcji.

Rozwiązanie szyte na miarę dla dużych i małych

eVoucher Pluxee Nagroda sprawdzi się zarówno w działaniach z niewielką liczbą nagród, jak i w przypadku akcji o szerokim zasięgu, skierowanej do masowego odbiorcy. Niezależnie od grupy docelowej (B2B, B2C, B2B2C) czy branży, zwiększy to szansę na wyższą sprzedaż oferowanych produktów i usług, pozyskanie nowych klientów czy też zmotywowanie odbiorców do udziału w badaniu, konkursie, loterii, akcji buy & get czy w programie lojalnościowym lub motywacyjnym.

Nie pozostaje nic więcej, niż tylko działać! Organizować, promować i nakręcać siły sprzedaży.