Program lojalnościowy i partnerski Pluxee

Zadbaj kompleksowo o lojalność w B2B oraz motywację sił sprzedaży!Szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci przeprowadzać ciekawe akcje rozciągnięte w czasie? Odkryj możliwości programów lojalnościowych i partnerskich Pluxee! To najszersza na rynku oferta usług i nagród, dopasowana do różnych wyzwań klienta, branż i regulacji prawnych.

Poznaj wyjątkowy program do długofalowych akcji!

przyjemna praca

Profesjonalna obsługa programu

na wszystkich etapach współpracy: koncept, realizacja, obsługa uczestników, raportowanie efektów

akceptacja

Personalizowana platforma online

zgodna z potrzebami Twojej firmy

motywacja

Indywidualnie dofinansowany katalog nagród

ponad 3000 produktów z 20 kategorii

samodzielne zarządzanie kartą

Wsparcie prawno podatkowe

z pomocą zewnętrznych ekspertów i doradców

Sprawdź, jakie korzyści zapewnia program lojalnościowy i partnerski Pluxee

  Korzyści dla Ciebie

  korzyści dla pracodawcy

  Korzyści dla Ciebie

  • Zaoszczędzisz czas i pieniądze – zespół Pluxee zajmie się pracochłonną organizacją i szybko uruchomi program – nawet w 2 tygodnie.
  • Zapewnimy Ci szeroki wachlarz atrakcyjnych nagród – każdy uczestnik znajdzie tu coś dla siebie, a Ty zyskasz czas, który byłby potrzeby na szukanie nagród i kupowanie ich od wielu dostawców.
  • Zagwarantujemy Ci uniwersalność programu – to rozwiązanie dostosowane do różnych grup docelowych, np.: podmiotów prawnych i osób fizycznych.
  • Zaoferujemy Ci sprawdzoną, wysoką jakość obsługi – 4,9 (na 5) to średnia ocena współpracy z dedykowanym opiekunem programu.
    

  Korzyści dla uczestnika

  korzyści dla pracownika

  Korzyści dla uczestnika

  • Program zapewnia szeroki wybór atrakcyjnych nagród.
  • Udział w programie to wyzwanie w codziennej pracy, zabawa i urozmaicenie.
  • Dzięki programowi uczestnicy mogą poszerzać wiedzę i kompetencje.
  • Uczestnikom zapewniamy dedykowaną obsługę. 
  • Zapewniamy wygodny dostęp online do programu – z dowolnego miejsca i urządzenia oraz w dowolnym czasie.
    
  Alt text

  Zainteresował Cię program lojalnościowy lub partnerski Pluxee?

  Wypełnij formularz kontaktowy, a nasze Centrum Obsługi Klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego i odpowie na wszystkie Twoje pytania.

  Przeczytaj więcej na blogu

  Image
  jak zarządzać projektami hr

  Pracodawca

  Jak zarządzać projektami w HR?

  W dzisiejszym dynamicznym i konkurencyjnym środowisku biznesowym, skuteczne zarządzanie projektami oraz priorytetyzacja zadań staje się nieodzownym elementem sukcesu zarówno mniejszych, jak i większych organizacji. Tryb pracy projektowej jest widoczny w różnych komórkach organizacyjnych współczesnych przedsiębiorstw i stanowi swego rodzaju fundament. Takie podejście widać chociażby w funkcjonowaniu działów human resources.
  Czym są projekty HR i czym różnią się od swoich klasycznych odpowiedników? Jak powinna wyglądać prawidłowa realizacja takiego projektu? Czym wyróżnia się project management w zakresie human resources? Już teraz dowiedz się, jakie kroki warto podejmować, aby odnieść sukces w zarządzaniu projektami HR. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje na ten temat!

  Czytaj więcej
  Image
  pomysły na integracje pracowników

  Pracodawca

  Team building to niezwykle ważny aspekt zarządzania zasobami ludzkimi we współczesnych organizacjach. W końcu samo zatrudnienie określonej liczby pracowników nie gwarantuje automatycznego powstania zgranej drużyny, której członkowie rozumieją się bez słów i mogą zawsze na sobie polegać. Integracja pracowników wymaga inwestycji ze strony zarządzających. Wielopoziomowe doskonalenie umiejętności pracy w grupie może odbywać się poprzez różnego rodzaju aktywności, ćwiczenia i wyzwania, które zachęcają uczestników do interakcji oraz angażowania się we wspólne działania, realizowane także poza środowiskiem pracy.
  Twoim celem jest integracja zespołu, jednak nie wiesz, jak go osiągnąć? Zdajesz sobie sprawę z tego, że podstawowym składnikiem przepisu na sukces jest aktywne działanie? Masz świadomość, że niezależnie od branży, czy wielkości firmy, dążenie do wytworzenia atmosfery zaufania, współpracy i wzajemnego wsparcia to klucz do sukcesu każdego przedsiębiorstwa? Oczekiwany efekt można uzyskać, korzystając zarówno tych tradycyjnych, jak i nieco bardziej innowacyjnych metod. Jak w praktyce może wyglądać angażująca integracja pracowników, której specyfika będzie odpowiadała na ich unikalne potrzeby oraz okaże się zgodna z obowiązującą kulturą organizacyjną? Poznaj nasze propozycje, dzięki którym osiągniesz ze swoim zespołem ponadprzeciętne wyniki!

  Image
  motywacja pozafinansowa co zamiast pieniędzy

  Pracodawca

  Skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi, uwzględniające wdrożenie strategii motywowania, to kluczowy element sukcesu każdej organizacji. Jednak zdarza się, że pracodawcy, przyzwyczajeni do stosowania standardowych rozwiązań, skupiają się wyłącznie na oferowaniu podwyżki, czy premii, ignorując potencjał drzemiący w narzędziach motywacji pozafinansowej. A praktyka pokazuje, że to właśnie środki niematerialne są dużo bardziej atrakcyjne zarówno z perspektywy kandydatów, jak i stałych pracowników.
  Czym jest motywacja pozafinansowa? Co, zamiast pieniędzy może pozytywnie wpłynąć na zaangażowanie pracowników? Przekonaj się! Zrozumienie i odpowiednie wykorzystanie narzędzi motywacji pozafinansowej daje szansę organizacji na przekształcenie się w miejsce, pozwalającej na realizację pasji pracowników, osiąganie wytyczonych celów zawodowych oraz nieustanne dążenie do rozwoju kariery.

  Image
  premia dla pracowników

  Pracodawca

  Jak skutecznie nagradzać, wyróżniać, motywować oraz doceniać członków zespołu? Obecnie na rynku istnieje wiele metod. Rosnącą popularnością cieszą się benefity niematerialne (np. elastyczny czas pracy, czy udział w programach rozwoju zawodowego), jednak pracodawcy wciąż chętnie sięgają do tych bardziej tradycyjnych rozwiązań, takich jak premie dla pracowników.