Pluxee Posiłek Profilaktyczny

Zagwarantuj posiłki profilaktyczne w prosty i wygodny dla zespołu sposób!

Zapewnij posiłki profilaktyczne swoim pracownikom

posiłek profilaktyczny

Nowoczesna i wygodna karta

Sprawdzona i zgodna z przepisami prawnymi forma zapewnienia pracownikom posiłków profilaktycznych.

szeroka sieć akceptacji

Szeroka sieć akceptacji

Ponad 15 tysięcy punktów akceptujących kartę Pluxee Posiłek.

motywacja

Wzmocnienie siły nabywczej

Dzięki atrakcyjnym promocjom i rabatom w restauracjach i sklepach spożywczych.

efektywna praca

Efektywna motywacja

Dzięki karcie Pluxee Posiłek pracownicy sami zdecydują o swoich ulubionych posiłkach.

Sprawdź jakie korzyści zapewnia Ci Pluxee Posiłek

  Korzyści dla pracodawcy

  korzyści dla pracodawcy

  Korzyści dla pracodawcy

  • Bezpieczny i sprawdzony sposób na zapewnienie pracownikom posiłków profilaktycznych.
  • Możliwość wielokrotnego doładowania – a to oznacza możliwość wykorzystywania kart przez wiele kolejnych miesięcy.
  • Konfekcja zgodnie z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami.
  • Możliwość personalizacji kart  np. dodanie logotypu Twojej firmy.
  • Oszczędność czasu i wygodna obsługa -  prosty i szybki proces zamawiania kart.
    

  Korzyści dla pracownika

  korzyści dla pracownika

  Korzyści dla pracownika

  • Swoboda wyboru posiłku w najszerszej sieci partnerów – od restauracji po zakupy w sklepach spożywczych w największych sieciach handlowych w Polsce.
  • Nowoczęsność i wygoda użytkowania – łatwe zarządzanie kartą w aplikacji i na stronie
  • Proste i szybkie wyszukiwanie punktów akceptujących kartę – Twoi pracownicy sprawdzą na mapie punktów gdzie zapłacą kartą Pluxee Posiłek
  • Atrakcyjne promocje i rabaty – dzięki nim Twoi pracownicy zyskają o wiele więcej niż same środki na karcie, zniżki to dodatkowe oszczędności!

    

   

  Uwaga!

  Drodzy Klienci, nowe produkty będą dostępne już niebawem. Do tego czasu serwujemy Wam dobrze znane produkty pod marką Sodexo. Cały czas zmieniamy się dla Was na lepsze – nowości są już w drodze!

  Warianty Pluxee Posiłek

  magnetyczna posiłek

  Karta magnetyczna

  Płatność kartą po włożeniu do terminala

  Szeroka sieć akceptacji

  Pakiet promocji

  Zarządzanie środkami za pomocą aplikacji mobilnej i www

  kupon papierowy Pluxee Posiłek

  Kupon papierowy

  Płatność poprzez przekazanie kuponu sprzedawcy
  wygodna płatność

  Szeroka sieć akceptacji

  Pakiet promocji

  Niski koszt dostawy -tylko 50 zł

  Alt text

  Nie potrafisz się zdecydować lub potrzebujesz pomocy?

  Wypełnij formularz kontaktowy, a nasze Centrum Obsługi Klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego i odpowie na wszystkie Twoje pytania.

  Co zyskujesz po zakupie Pluxee Posiłek?

  promocje

  Atrakcyjne promocje w restauracjach – przez cały rok

  akceptacja

  Możliwość wielokrotnego doładowania kart

  efektywna praca

  Umożliwienie pracownikom samodzielnego zarządzania kartami

  Przeczytaj więcej o motywacji pracowników na blogu

  Image
  jak zarządzać projektami hr

  Pracodawca

  Jak zarządzać projektami w HR?

  W dzisiejszym dynamicznym i konkurencyjnym środowisku biznesowym, skuteczne zarządzanie projektami oraz priorytetyzacja zadań staje się nieodzownym elementem sukcesu zarówno mniejszych, jak i większych organizacji. Tryb pracy projektowej jest widoczny w różnych komórkach organizacyjnych współczesnych przedsiębiorstw i stanowi swego rodzaju fundament. Takie podejście widać chociażby w funkcjonowaniu działów human resources.
  Czym są projekty HR i czym różnią się od swoich klasycznych odpowiedników? Jak powinna wyglądać prawidłowa realizacja takiego projektu? Czym wyróżnia się project management w zakresie human resources? Już teraz dowiedz się, jakie kroki warto podejmować, aby odnieść sukces w zarządzaniu projektami HR. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje na ten temat!

  Czytaj więcej
  Image
  pomysły na integracje pracowników

  Pracodawca

  Team building to niezwykle ważny aspekt zarządzania zasobami ludzkimi we współczesnych organizacjach. W końcu samo zatrudnienie określonej liczby pracowników nie gwarantuje automatycznego powstania zgranej drużyny, której członkowie rozumieją się bez słów i mogą zawsze na sobie polegać. Integracja pracowników wymaga inwestycji ze strony zarządzających. Wielopoziomowe doskonalenie umiejętności pracy w grupie może odbywać się poprzez różnego rodzaju aktywności, ćwiczenia i wyzwania, które zachęcają uczestników do interakcji oraz angażowania się we wspólne działania, realizowane także poza środowiskiem pracy.
  Twoim celem jest integracja zespołu, jednak nie wiesz, jak go osiągnąć? Zdajesz sobie sprawę z tego, że podstawowym składnikiem przepisu na sukces jest aktywne działanie? Masz świadomość, że niezależnie od branży, czy wielkości firmy, dążenie do wytworzenia atmosfery zaufania, współpracy i wzajemnego wsparcia to klucz do sukcesu każdego przedsiębiorstwa? Oczekiwany efekt można uzyskać, korzystając zarówno tych tradycyjnych, jak i nieco bardziej innowacyjnych metod. Jak w praktyce może wyglądać angażująca integracja pracowników, której specyfika będzie odpowiadała na ich unikalne potrzeby oraz okaże się zgodna z obowiązującą kulturą organizacyjną? Poznaj nasze propozycje, dzięki którym osiągniesz ze swoim zespołem ponadprzeciętne wyniki!

  Image
  motywacja pozafinansowa co zamiast pieniędzy

  Pracodawca

  Skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi, uwzględniające wdrożenie strategii motywowania, to kluczowy element sukcesu każdej organizacji. Jednak zdarza się, że pracodawcy, przyzwyczajeni do stosowania standardowych rozwiązań, skupiają się wyłącznie na oferowaniu podwyżki, czy premii, ignorując potencjał drzemiący w narzędziach motywacji pozafinansowej. A praktyka pokazuje, że to właśnie środki niematerialne są dużo bardziej atrakcyjne zarówno z perspektywy kandydatów, jak i stałych pracowników.
  Czym jest motywacja pozafinansowa? Co, zamiast pieniędzy może pozytywnie wpłynąć na zaangażowanie pracowników? Przekonaj się! Zrozumienie i odpowiednie wykorzystanie narzędzi motywacji pozafinansowej daje szansę organizacji na przekształcenie się w miejsce, pozwalającej na realizację pasji pracowników, osiąganie wytyczonych celów zawodowych oraz nieustanne dążenie do rozwoju kariery.

  Image
  premia dla pracowników

  Pracodawca

  Jak skutecznie nagradzać, wyróżniać, motywować oraz doceniać członków zespołu? Obecnie na rynku istnieje wiele metod. Rosnącą popularnością cieszą się benefity niematerialne (np. elastyczny czas pracy, czy udział w programach rozwoju zawodowego), jednak pracodawcy wciąż chętnie sięgają do tych bardziej tradycyjnych rozwiązań, takich jak premie dla pracowników.