Od przyjemności do skuteczności w sprzedaży

Zwiększaj wyniki sprzedażowe i buduj lojalność z Pluxee!

Zastanawiasz się jak możesz zwiększyć sprzedaż z Pluxee?

Pluxee daje nie tylko uśmiech, ale też realne wsparcie w osiąganiu celów. Z nami sprostasz targetom, nawet tym najbardziej wymagającym. Zorganizujesz angażujące kampanie promocyjne, pozyskasz nowych klientów oraz zbudujesz ich lojalność. W łatwy i szybki sposób zmotywujesz swoich klientów, partnerów, kontrahentów i handlowców do lepszych wyników, dzięki najbardziej pożądanym nagrodom pieniężnym. Pluxee to nie tylko karty, z nami stworzysz także efektywny program partnerski lub lojalnościowy, a tym samym wyróżnisz się na tle konkurencji. 

Najlepsze nagrody

Najlepsze nagrody

75% Polaków twierdzi , że to nagrody pieniężne motywują do udziału w konkursie, loterii czy innej promocji (Źródło: Badanie „Nagrodomania, czyli promowanie przez nagradzanie – edycja 2023”, IRCenter na zlecenie Pluxee Polska, sierpień 2023)

Skuteczne programy lojalnościowe

Skuteczne programy lojalnościowe

44% firm w Polsce prowadzi programy lojalnościowe B2B, z czego 23% uważa je za najskuteczniejsze (Źródło: Raport z badania „Wsparcie sprzedaży w czasach pandemii”, PBS, październik 2020)

Zwiększaj sprzedaż i buduj lojalność z Pluxee!

Pluxee Nagroda

Karta podarunkowa Pluxee Nagroda

Czy istnieje nagroda idealna? Jesteśmy przekonani, że taka właśnie jest Pluxee Nagroda! To nowoczesne, uniwersalne i skuteczne narzędzie, które doskonale sprawdza się w akcjach wsparcia sprzedaży: konkursach, loteriach czy programach lojalnościowych. Pluxee Nagroda jest także doskonałym motywatorem dla sił sprzedaży. Dzięki tej karcie przedpłaconej możesz łatwo i skutecznie nagradzać sukcesy oraz angażować swoich klientów i konsumentów.

Pluxee program lojalnościowy i partnerski

Pluxee program lojalnościowy i partnerski

Każdy wie, że dobre relacje w biznesie procentują! A żeby je zbudować, warto wybrać Pluxee. Z nami kompleksowo zadbasz o lojalność i partnerstwo w modelu B2B. Programy lojalnościowe i partnerskie Pluxee są wprost stworzone do długofalowych akcji – mają najszerszą na rynku ofertę usług i nagród, dopasowaną do różnych wyzwań, branż i regulacji prawnych.

Oferta dla agencji

odASAPnij!

Wiemy, jak to jest w agencjach reklamowych: wszystko na już! Ułatwimy Ci życie – wybierz Pluxee jako nagrody w akcjach promocyjnych, np. konkursach lub loteriach, a my wszystkim się zajmiemy!

Jak wspieramy agencje?

  • najszersza oferta najbardziej pożądanych nagród B2B i B2C, również cyfrowych
  • prosta w obsłudze i atrakcyjna dla konsumentów – karta podarunkowa Pluxee Nagroda z wolnością wyboru.
  • branding nagród zgodnie z Twoimi wytycznymi.
  • szybka dostawa – nawet w 24 h.
  • priorytetowa obsługa agencji – Key Account Manager Pluxee zadba, by wszystko było na czas.
  • wsparcie podatkowo-prawne, np. przy stworzeniu regulaminu akcji.
  • konfekcja nagród – nie tylko je spakujemy, ale też wyślemy nagrodzonym.
Alt text

Codzienne oszczędności dla użytkowników Pluxee

Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Z rozwiązaniami Pluxee każdego dnia możesz realizować swoje przyjemności codzienności a przy tym oszczędzać na wydatkach. Co mamy dla Ciebie? Unikatowe promocje, oferty specjalne i zniżki do sklepów spożywczych, elektronicznych, restauracji, cateringów dietetycznych i wielu innych miejsc. 

Przeczytaj więcej na blogu

Image
Tyle może stracić Twoja firma! Sprawdź dlaczego

Pracodawca

Tyle może stracić Twoja firma! Sprawdź dlaczego

16 Sierpień 2023

Z badania „Lider w oczach pracowników”, zrealizowanego dla Pluxee, wynika, że dla 48 proc. brak doceniania, negatywne zachowania i słabe relacje z przełożonym byłyby argumentem przemawiającym za odejściem z firmy, nawet jeśli wynagrodzenie i obowiązki przynosiłyby satysfakcję. Tymczasem według wyliczeń Gamfi koszt wdrożenia nowego pracownika, zarabiającego średnią krajową wynosi niemal 40 tys. zł. Już na pierwszy rzut oka widać, że rotacja pracowników po prostu się nie opłaca. Jak więc przekonać ich, by pozostali w firmie? Dzięki mądrym liderom!

Czytaj więcej
Image
Mówisz językiem odbiorców i bezbłędnie komunikujesz swoją akcję promocyjną? Nie czytaj tego tekstu!

Marketing i sprzedaż

16 Sierpień 2023

Różnorodność to termin, który coraz częściej pojawia się jako słowo-klucz nie tylko w wielkich korporacjach, ale również dużych, średnich, a nawet małych firmach. Dotyka nas w codziennym życiu – krzyczy nagłówkami portali i gazet lub po cichu przemyka wśród rutynowych spraw. Dla marketingowców oraz sprzedawców diversity to kolejny ważny temat, którego nie mogą pominąć. Jak dopasować przekaz naszej akcji promocyjnej do różnej pokoleniowo grupy odbiorców? Podpowiadamy w 3 wskazówkach!

Image
Dofinansowywanie posiłków w praktyce. Jak to ugryźć?

Pracodawca

16 Sierpień 2023

4 na 10 pracowników byłoby skłonnych zrezygnować z innego świadczenia pozapłacowego na rzecz regularnego dofinansowywania posiłków*. 42% badanych chciałoby otrzymywać benefity finansowe, wspierające codzienne wydatki, gdyby pracodawca nie mógł im przyznać podwyżki**. Nic dziwnego, w końcu koszty życia coraz mocniej nadwyrężają pracowniczy portfel. Jak wdrożyć benefity żywieniowe w swojej firmie?

Image
5 mitów na temat dofinansowania posiłków dla pracowników

Pracodawca

16 Sierpień 2023

Firmowa stołówka, w której pracownicy gromadzą się podczas przerwy – to częste skojarzenie, gdy słyszymy: benefity żywieniowe. A gdyby tak przywołać w myślach taki obraz: posiłek pracowniczy podczas pracy na home office, w trakcie delegacji służbowej do innego miasta czy kraju albo jako nieocenione wsparcie dla zmęczonego rodzica na urlopie macierzyńskim lub rodzicielskim? To możliwe i już się dzieje! Poznaj nowoczesne rozwiązanie, z którego chętnie skorzysta każdy pracownik.