Od przyjemności do skuteczności w sprzedaży

Zwiększaj wyniki sprzedażowe i buduj lojalność z Pluxee!

Zastanawiasz się jak możesz zwiększyć sprzedaż z Pluxee?

Pluxee daje nie tylko uśmiech, ale też realne wsparcie w osiąganiu celów. Z nami sprostasz targetom, nawet tym najbardziej wymagającym. Zorganizujesz angażujące kampanie promocyjne, pozyskasz nowych klientów oraz zbudujesz ich lojalność. W łatwy i szybki sposób zmotywujesz swoich klientów, partnerów, kontrahentów i handlowców do lepszych wyników, dzięki najbardziej pożądanym nagrodom pieniężnym. Pluxee to nie tylko karty, z nami stworzysz także efektywny program partnerski lub lojalnościowy, a tym samym wyróżnisz się na tle konkurencji. 

Najlepsze nagrody

Najlepsze nagrody

75% Polaków twierdzi , że to nagrody pieniężne motywują do udziału w konkursie, loterii czy innej promocji (Źródło: Badanie „Nagrodomania, czyli promowanie przez nagradzanie – edycja 2023”, IRCenter na zlecenie Pluxee Polska, sierpień 2023)

Skuteczne programy lojalnościowe

Skuteczne programy lojalnościowe

44% firm w Polsce prowadzi programy lojalnościowe B2B, z czego 23% uważa je za najskuteczniejsze (Źródło: Raport z badania „Wsparcie sprzedaży w czasach pandemii”, PBS, październik 2020)

Zwiększaj sprzedaż i buduj lojalność z Pluxee!

Pluxee Nagroda

Karta podarunkowa Pluxee Nagroda

Czy istnieje nagroda idealna? Jesteśmy przekonani, że taka właśnie jest Pluxee Nagroda! To nowoczesne, uniwersalne i skuteczne narzędzie, które doskonale sprawdza się w akcjach wsparcia sprzedaży: konkursach, loteriach czy programach lojalnościowych. Pluxee Nagroda jest także doskonałym motywatorem dla sił sprzedaży. Dzięki tej karcie przedpłaconej możesz łatwo i skutecznie nagradzać sukcesy oraz angażować swoich klientów i konsumentów.

Pluxee program lojalnościowy i partnerski

Pluxee program lojalnościowy i partnerski

Każdy wie, że dobre relacje w biznesie procentują! A żeby je zbudować, warto wybrać Pluxee. Z nami kompleksowo zadbasz o lojalność i partnerstwo w modelu B2B. Programy lojalnościowe i partnerskie Pluxee są wprost stworzone do długofalowych akcji – mają najszerszą na rynku ofertę usług i nagród, dopasowaną do różnych wyzwań, branż i regulacji prawnych.

Oferta dla agencji

odASAPnij!

Wiemy, jak to jest w agencjach reklamowych: wszystko na już! Ułatwimy Ci życie – wybierz Pluxee jako nagrody w akcjach promocyjnych, np. konkursach lub loteriach, a my wszystkim się zajmiemy!

Jak wspieramy agencje?

  • najszersza oferta najbardziej pożądanych nagród B2B i B2C, również cyfrowych
  • prosta w obsłudze i atrakcyjna dla konsumentów – karta podarunkowa Pluxee Nagroda z wolnością wyboru.
  • branding nagród zgodnie z Twoimi wytycznymi.
  • szybka dostawa – nawet w 24 h.
  • priorytetowa obsługa agencji – Key Account Manager Pluxee zadba, by wszystko było na czas.
  • wsparcie podatkowo-prawne, np. przy stworzeniu regulaminu akcji.
  • konfekcja nagród – nie tylko je spakujemy, ale też wyślemy nagrodzonym.
Alt text

Więcej przyjemności z oszczędności z Pluxee

Lubisz miłe niespodzianki? W Pluxee zawsze coś dla Ciebie mamy! Odkrywaj ciekawe oferty, promocje i rabaty, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej. Twoje ulubione marki w promocyjnych cenach zawsze pod ręką z aplikacją Pluxee. Damy Ci masę powodów do uśmiechu!

Przeczytaj więcej na blogu

Image
Twój talerz - klucz do efektywności.

Pracodawca

Twój talerz - klucz do efektywności. Co i jak Polacy jedzą w pracy?

Co łączy wskaźniki KPI i dietę? Z pozoru niewiele, jednak badania dowodzą istnienia silnej korelacji między nawykami żywieniowymi i wydajnością – według danych WHO regularne i zbilansowane posiłki podnoszą produktywność o 20%, natomiast uczeni z organizacji Health Enhancement Research Organization (HERO) dowodzą, że o 25%*. W skali tygodnia to jakby jeden dodatkowy dzień roboczy!

Czytaj więcej
Image
Budget cleaning

Marketing i sprzedaż

Tak jak zima w listopadzie zaskoczyła drogowców, tak zwykle budget cleaning na koniec roku zaskakuje marketerów. Niby wszyscy wiemy, że (jak co roku) zostaną nam zaległe środki, a i tak znów w grudniu gorączkowo zabieramy się za ich wydawanie. Jak nie “przepalić” nadwyżki budżetu i dzięki niej zapewnić sobie spokojniejszy start w 2024 rok? Podpowiadamy w poniższym tekście.

Image
ebook 2 blog

Pracodawca

Oczekiwania pracowników wobec pracodawcy oraz oferowanych benefitów ewoluują wraz z przemianami społecznymi i gospodarczymi. Różnice pokoleniowe odgrywają kluczową rolę w definiowaniu tych oczekiwań, a te z kolei wpływają na sposób funkcjonowania firm. Warto zastanowić się nad tym, jakie są główne tendencje i jakie wyzwania stoją przed pracodawcami w związku z różnicami pokoleniowymi.

Image
jak zarządzać projektami hr

Pracodawca

W dzisiejszym dynamicznym i konkurencyjnym środowisku biznesowym, skuteczne zarządzanie projektami oraz priorytetyzacja zadań staje się nieodzownym elementem sukcesu zarówno mniejszych, jak i większych organizacji. Tryb pracy projektowej jest widoczny w różnych komórkach organizacyjnych współczesnych przedsiębiorstw i stanowi swego rodzaju fundament. Takie podejście widać chociażby w funkcjonowaniu działów human resources.
Czym są projekty HR i czym różnią się od swoich klasycznych odpowiedników? Jak powinna wyglądać prawidłowa realizacja takiego projektu? Czym wyróżnia się project management w zakresie human resources? Już teraz dowiedz się, jakie kroki warto podejmować, aby odnieść sukces w zarządzaniu projektami HR. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje na ten temat!