Dla każdego coś innego? Czemu nie!

Podaruj pracownikom benefity Pluxee na małe codzienne przyjemności!

Uśmiechnięty pracownik to zmotywowany pracownik!

Ilu pracowników, tyle pomysłów na idealny benefit. Karty Pluxee na przyjemności codzienności spełniają oczekiwania wszystkich, dzięki nieograniczonej możliwości wyboru czasu, miejsca i sposobu realizacji. Z Pluxee zwiększysz motywację zespołu, zaangażowanie, docenisz, zatrzymasz u siebie talenty i przyciągniesz nowe. Wywołaj uśmiech pracowników z Pluxee!  

50%

Wyższa lojalność

Firmy, które inwestują w motywację pracowników, doświadczają o 50% niższej rotacji personelu, co przekłada się na mniejsze koszty rekrutacji i szkolenia (źródło: Corporate Leadership Council).

37%

Wyższa sprzedaż

Badania wykazały, że zmotywowani pracownicy sprzedażowi osiągają wyniki o 37% wyższe niż ich niezmotywowani odpowiednicy (źródło: badania z Uniwersytetu Warwick).

Dlaczego motywacja pracowników jest tak ważna?

Motywacja pracowników

Motywacja pracowników to Twój klucz do sukcesu w dzisiejszym zglobalizowanym świecie! Oto co możesz zystkać motywując pracowników:

  • Wyższa Jakość i Produktywność: Zmotywowany zespół pracuje sprawniej, dostarczając lepsze wyniki i szybciej osiągając cele firmy.
  • Elastyczność i Innowacyjność: Motywacja prowadzi do gotowości do nauki i adaptacji, umożliwiając Twojej firmie błyskawiczne dostosowanie się do dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych.
  • Zadowolenie i Stabilność: Inwestując w zadowolenie i lojalność swojego zespołu, budujesz pozytywną atmosferę i długotrwały sukces przedsiębiorstwa.

Motywuj pracowników z Pluxee!

Alt text

Karta podarunkowa Pluxee Prezent

Tak przyjemnie jest otrzymać prezent – a jeszcze przyjemniej wybrać go sobie samodzielnie! Podaruj swoim pracownikom, nie tylko od święta, kartę podarunkową Pluxee Prezent, czyli to, co najcenniejsze – swobodę wyboru i elastyczność w korzystaniu. To najlepszy wyraz docenienia, który naprawdę motywuje pracowników.

Alt text

Karta Pluxee Lunch

To rozwiązanie nigdy się nie przeje, ten benefit pożądany jest przez aż 80% pracowników. Pluxee Lunch to codzienna przyjemność z jedzenia dopasowana do indywidualnych potrzeb pracowników. Dla Ciebie to narzędzie do motywacji, przyciągania talentów i zmniejszania rotacji. A to wszystko pozwala dodatkowo zaoszczędzić Twojej firmie i pracownikom ponad 2000 zł rocznie dzięki zwolnieniu z ZUS.

Alt text

Karta Pluxee Posiłek

Chcesz zapewnić pracownikom jak najlepszy posiłek profilaktyczny? Mamy konkretne rozwiązanie! Dzięki karcie przedpłaconej Pluxee Posiłek każdy samodzielnie wybierze to, co lubi, a Ty zadbasz o zdrowie i dobre samopoczucie zatrudnionych.. To bezpieczne i sprawdzone rozwiązanie, które w prosty i wygodny sposób umożliwi zapewnienie posiłków pracownikom.

Alt text

Platforma benefitowa Pluxee

Wolność wyboru to zawsze doskonały benefit! Nasza platforma on-line umożliwia pracownikom wybór ulubionych świadczeń pozapłacowych w ramach przyznanego budżetu. Niezależnie od stanowiska czy pełnionej funkcji w organizacji, każdy samodzielnie decyduje, co sprawi mu przyjemność. To się sprawdza!

* Wartość przekazanych na karcie środków jest wolna od składki ZUS do 450 zł miesięcznie na pracownika, stanowi dla firmy koszt uzyskania przychodu i nie podlega opodatkowaniu VAT.

Alt text

Pluxeee Prezent na święta - karta pełna przyjemności!

Spraw radość i doceń pracowników. Zapewnij im wolność wyboru tego, co sprawi im największą przyjemność. 

Teraz Pluxee Prezent na święta dostępny jest dla Twoich pracowników w formie tradycyjnej lub wirtualnej karty płatniczej.

Czy wiesz, że zmotywowani pracownicy są aż o 21% bardziej produktywni?

  • Ich zaangażowanie w pracę prowadzi nie tylko do lepszego wykonania zadań, ale także do kreatywnego myślenia i innowacyjności. 
  • Inwestycja w motywację nie tylko poprawia atmosferę w zespole, ale również przyciąga i zatrzymuje najlepsze talenty w branży. 
  • Gdy pracownicy czują się cenieni i doceniani, są bardziej lojalni wobec firmy, co przekłada się na niższą rotację personelu i oszczędności w procesie rekrutacji. W dobie konkurencyjnego rynku pracy, wysoki poziom motywacji może stać się Twoim sekretnym atutem w prowadzeniu prężnie działającego biznesu. 
  • Inwestując w motywację, inwestujesz w przyszłość i stabilność swojego przedsiębiorstwa. Dlatego pomyśl o tym, jak możesz dodatkowo zmotywować swój zespół i zobacz, jakie korzyści przyniesie to Twojej firmie!

Przeczytaj więcej o motywacji pracowników na blogu

Image
jak zarządzać projektami hr

Pracodawca

Jak zarządzać projektami w HR?

W dzisiejszym dynamicznym i konkurencyjnym środowisku biznesowym, skuteczne zarządzanie projektami oraz priorytetyzacja zadań staje się nieodzownym elementem sukcesu zarówno mniejszych, jak i większych organizacji. Tryb pracy projektowej jest widoczny w różnych komórkach organizacyjnych współczesnych przedsiębiorstw i stanowi swego rodzaju fundament. Takie podejście widać chociażby w funkcjonowaniu działów human resources.
Czym są projekty HR i czym różnią się od swoich klasycznych odpowiedników? Jak powinna wyglądać prawidłowa realizacja takiego projektu? Czym wyróżnia się project management w zakresie human resources? Już teraz dowiedz się, jakie kroki warto podejmować, aby odnieść sukces w zarządzaniu projektami HR. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje na ten temat!

Czytaj więcej
Image
pomysły na integracje pracowników

Pracodawca

Team building to niezwykle ważny aspekt zarządzania zasobami ludzkimi we współczesnych organizacjach. W końcu samo zatrudnienie określonej liczby pracowników nie gwarantuje automatycznego powstania zgranej drużyny, której członkowie rozumieją się bez słów i mogą zawsze na sobie polegać. Integracja pracowników wymaga inwestycji ze strony zarządzających. Wielopoziomowe doskonalenie umiejętności pracy w grupie może odbywać się poprzez różnego rodzaju aktywności, ćwiczenia i wyzwania, które zachęcają uczestników do interakcji oraz angażowania się we wspólne działania, realizowane także poza środowiskiem pracy.
Twoim celem jest integracja zespołu, jednak nie wiesz, jak go osiągnąć? Zdajesz sobie sprawę z tego, że podstawowym składnikiem przepisu na sukces jest aktywne działanie? Masz świadomość, że niezależnie od branży, czy wielkości firmy, dążenie do wytworzenia atmosfery zaufania, współpracy i wzajemnego wsparcia to klucz do sukcesu każdego przedsiębiorstwa? Oczekiwany efekt można uzyskać, korzystając zarówno tych tradycyjnych, jak i nieco bardziej innowacyjnych metod. Jak w praktyce może wyglądać angażująca integracja pracowników, której specyfika będzie odpowiadała na ich unikalne potrzeby oraz okaże się zgodna z obowiązującą kulturą organizacyjną? Poznaj nasze propozycje, dzięki którym osiągniesz ze swoim zespołem ponadprzeciętne wyniki!

Image
motywacja pozafinansowa co zamiast pieniędzy

Pracodawca

Skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi, uwzględniające wdrożenie strategii motywowania, to kluczowy element sukcesu każdej organizacji. Jednak zdarza się, że pracodawcy, przyzwyczajeni do stosowania standardowych rozwiązań, skupiają się wyłącznie na oferowaniu podwyżki, czy premii, ignorując potencjał drzemiący w narzędziach motywacji pozafinansowej. A praktyka pokazuje, że to właśnie środki niematerialne są dużo bardziej atrakcyjne zarówno z perspektywy kandydatów, jak i stałych pracowników.
Czym jest motywacja pozafinansowa? Co, zamiast pieniędzy może pozytywnie wpłynąć na zaangażowanie pracowników? Przekonaj się! Zrozumienie i odpowiednie wykorzystanie narzędzi motywacji pozafinansowej daje szansę organizacji na przekształcenie się w miejsce, pozwalającej na realizację pasji pracowników, osiąganie wytyczonych celów zawodowych oraz nieustanne dążenie do rozwoju kariery.

Image
premia dla pracowników

Pracodawca

Jak skutecznie nagradzać, wyróżniać, motywować oraz doceniać członków zespołu? Obecnie na rynku istnieje wiele metod. Rosnącą popularnością cieszą się benefity niematerialne (np. elastyczny czas pracy, czy udział w programach rozwoju zawodowego), jednak pracodawcy wciąż chętnie sięgają do tych bardziej tradycyjnych rozwiązań, takich jak premie dla pracowników.