Dla każdego coś innego? Czemu nie!

Podaruj pracownikom benefity Pluxee na małe codzienne przyjemności!

Uśmiechnięty pracownik to zmotywowany pracownik!

Ilu pracowników, tyle pomysłów na idealny benefit. Karty Pluxee na przyjemności codzienności spełniają oczekiwania wszystkich, dzięki nieograniczonej możliwości wyboru czasu, miejsca i sposobu realizacji. Z Pluxee zwiększysz motywację zespołu, zaangażowanie, docenisz, zatrzymasz u siebie talenty i przyciągniesz nowe. Wywołaj uśmiech pracowników z Pluxee!  

wyższa lojalność

Firmy, które inwestują w motywację pracowników, doświadczają o 50% niższej rotacji personelu, co przekłada się na mniejsze koszty rekrutacji i szkolenia (źródło: Corporate Leadership Council).

Wyższa sprzedaż

Badania wykazały, że zmotywowani pracownicy sprzedażowi osiągają wyniki o 37% wyższe niż ich niezmotywowani odpowiednicy (źródło: badania z Uniwersytetu Warwick).

Dlaczego motywacja pracowników jest tak ważna?

Motywacja pracowników

Motywacja pracowników to Twój klucz do sukcesu w dzisiejszym zglobalizowanym świecie! Oto co możesz zystkać motywując pracowników:

  • Wyższa Jakość i Produktywność: Zmotywowany zespół pracuje sprawniej, dostarczając lepsze wyniki i szybciej osiągając cele firmy.
  • Elastyczność i Innowacyjność: Motywacja prowadzi do gotowości do nauki i adaptacji, umożliwiając Twojej firmie błyskawiczne dostosowanie się do dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych.
  • Zadowolenie i Stabilność: Inwestując w zadowolenie i lojalność swojego zespołu, budujesz pozytywną atmosferę i długotrwały sukces przedsiębiorstwa.

Motywuj pracowników z Pluxee!

Alt text

Karta podarunkowa Pluxee Prezent

Tak przyjemnie jest otrzymać prezent – a jeszcze przyjemniej wybrać go sobie samodzielnie! Podaruj swoim pracownikom, nie tylko od święta, kartę podarunkową Pluxee Prezent, czyli to, co najcenniejsze – swobodę wyboru i elastyczność w korzystaniu. To najlepszy wyraz docenienia, który naprawdę motywuje pracowników.

Alt text

Karta Pluxee Lunch

To rozwiązanie nigdy się nie przeje, ten benefit pożądany jest przez aż 80% pracowników. Pluxee Lunch to codzienna przyjemność z jedzenia dopasowana do indywidualnych potrzeb pracowników. Dla Ciebie to narzędzie do motywacji, przyciągania talentów i zmniejszania rotacji. A to wszystko pozwala dodatkowo zaoszczędzić Twojej firmie i pracownikom ponad 2000 zł rocznie dzięki zwolnieniu z ZUS.

Alt text

Karta Pluxee Posiłek

Chcesz zapewnić pracownikom jak najlepszy posiłek profilaktyczny? Mamy konkretne rozwiązanie! Dzięki karcie przedpłaconej Pluxee Posiłek każdy samodzielnie wybierze to, co lubi, a Ty zadbasz o zdrowie i dobre samopoczucie zatrudnionych.. To bezpieczne i sprawdzone rozwiązanie, które w prosty i wygodny sposób umożliwi zapewnienie posiłków pracownikom.

Alt text

Platforma benefitowa Pluxee

Wolność wyboru to zawsze doskonały benefit! Nasza platforma on-line umożliwia pracownikom wybór ulubionych świadczeń pozapłacowych w ramach przyznanego budżetu. Niezależnie od stanowiska czy pełnionej funkcji w organizacji, każdy samodzielnie decyduje, co sprawi mu przyjemność. To się sprawdza!

* Wartość przekazanych na karcie środków jest wolna od składki ZUS do 450 zł miesięcznie na pracownika, stanowi dla firmy koszt uzyskania przychodu i nie podlega opodatkowaniu VAT.

Alt text

Codzienne oszczędności dla użytkowników Pluxee

Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Z rozwiązaniami Pluxee każdego dnia możesz realizować swoje przyjemności codzienności a przy tym oszczędzać na wydatkach. Co mamy dla Ciebie? Unikatowe promocje, oferty specjalne i zniżki do sklepów spożywczych, elektronicznych, restauracji, cateringów dietetycznych i wielu innych miejsc. 

Czy wiesz, że zmotywowani pracownicy są aż o 21% bardziej produktywni?

  • Ich zaangażowanie w pracę prowadzi nie tylko do lepszego wykonania zadań, ale także do kreatywnego myślenia i innowacyjności. 
  • Inwestycja w motywację nie tylko poprawia atmosferę w zespole, ale również przyciąga i zatrzymuje najlepsze talenty w branży. 
  • Gdy pracownicy czują się cenieni i doceniani, są bardziej lojalni wobec firmy, co przekłada się na niższą rotację personelu i oszczędności w procesie rekrutacji. W dobie konkurencyjnego rynku pracy, wysoki poziom motywacji może stać się Twoim sekretnym atutem w prowadzeniu prężnie działającego biznesu. 
  • Inwestując w motywację, inwestujesz w przyszłość i stabilność swojego przedsiębiorstwa. Dlatego pomyśl o tym, jak możesz dodatkowo zmotywować swój zespół i zobacz, jakie korzyści przyniesie to Twojej firmie!

Przeczytaj więcej o motywacji pracowników na blogu

Image
Tyle może stracić Twoja firma! Sprawdź dlaczego

Pracodawca

Tyle może stracić Twoja firma! Sprawdź dlaczego

16 Sierpień 2023

Z badania „Lider w oczach pracowników”, zrealizowanego dla Pluxee, wynika, że dla 48 proc. brak doceniania, negatywne zachowania i słabe relacje z przełożonym byłyby argumentem przemawiającym za odejściem z firmy, nawet jeśli wynagrodzenie i obowiązki przynosiłyby satysfakcję. Tymczasem według wyliczeń Gamfi koszt wdrożenia nowego pracownika, zarabiającego średnią krajową wynosi niemal 40 tys. zł. Już na pierwszy rzut oka widać, że rotacja pracowników po prostu się nie opłaca. Jak więc przekonać ich, by pozostali w firmie? Dzięki mądrym liderom!

Czytaj więcej
Image
Mówisz językiem odbiorców i bezbłędnie komunikujesz swoją akcję promocyjną? Nie czytaj tego tekstu!

Marketing i sprzedaż

16 Sierpień 2023

Różnorodność to termin, który coraz częściej pojawia się jako słowo-klucz nie tylko w wielkich korporacjach, ale również dużych, średnich, a nawet małych firmach. Dotyka nas w codziennym życiu – krzyczy nagłówkami portali i gazet lub po cichu przemyka wśród rutynowych spraw. Dla marketingowców oraz sprzedawców diversity to kolejny ważny temat, którego nie mogą pominąć. Jak dopasować przekaz naszej akcji promocyjnej do różnej pokoleniowo grupy odbiorców? Podpowiadamy w 3 wskazówkach!

Image
Dofinansowywanie posiłków w praktyce. Jak to ugryźć?

Pracodawca

16 Sierpień 2023

4 na 10 pracowników byłoby skłonnych zrezygnować z innego świadczenia pozapłacowego na rzecz regularnego dofinansowywania posiłków*. 42% badanych chciałoby otrzymywać benefity finansowe, wspierające codzienne wydatki, gdyby pracodawca nie mógł im przyznać podwyżki**. Nic dziwnego, w końcu koszty życia coraz mocniej nadwyrężają pracowniczy portfel. Jak wdrożyć benefity żywieniowe w swojej firmie?

Image
5 mitów na temat dofinansowania posiłków dla pracowników

Pracodawca

16 Sierpień 2023

Firmowa stołówka, w której pracownicy gromadzą się podczas przerwy – to częste skojarzenie, gdy słyszymy: benefity żywieniowe. A gdyby tak przywołać w myślach taki obraz: posiłek pracowniczy podczas pracy na home office, w trakcie delegacji służbowej do innego miasta czy kraju albo jako nieocenione wsparcie dla zmęczonego rodzica na urlopie macierzyńskim lub rodzicielskim? To możliwe i już się dzieje! Poznaj nowoczesne rozwiązanie, z którego chętnie skorzysta każdy pracownik.