Dla każdego coś innego? Czemu nie!

Podaruj pracownikom benefity Pluxee na małe codzienne przyjemności!

Uśmiechnięty pracownik to zmotywowany pracownik!

Ilu pracowników, tyle pomysłów na idealny benefit. Karty Pluxee na przyjemności codzienności spełniają oczekiwania wszystkich, dzięki nieograniczonej możliwości wyboru czasu, miejsca i sposobu realizacji. Z Pluxee zwiększysz motywację zespołu, zaangażowanie, docenisz, zatrzymasz u siebie talenty i przyciągniesz nowe. Wywołaj uśmiech pracowników z Pluxee!  

Motywuj pracowników z Pluxee!

Alt text

Karta podarunkowa Pluxee Prezent

Tak przyjemnie jest otrzymać prezent – a jeszcze przyjemniej wybrać go sobie samodzielnie! Podaruj swoim pracownikom, nie tylko od święta, kartę podarunkową Pluxee Prezent, czyli to, co najcenniejsze – swobodę wyboru i elastyczność w korzystaniu. To najlepszy wyraz docenienia, który naprawdę motywuje pracowników.

Alt text

Karta Pluxee Lunch

To rozwiązanie nigdy się nie przeje, ten benefit pożądany jest przez aż 80% pracowników. Pluxee Lunch to codzienna przyjemność z jedzenia dopasowana do indywidualnych potrzeb pracowników. . A to wszystko pozwala dodatkowo zaoszczędzić Twojej firmie i pracownikom ponad 1000 zł rocznie dzięki zwolnieniu z ZUS.
* Wartość przekazanych na karcie środków jest wolna od składki ZUS do 450 zł miesięcznie na pracownika, stanowi dla firmy koszt uzyskania przychodu i nie podlega opodatkowaniu VAT.

Alt text

Karta Pluxee Posiłek

Chcesz zapewnić pracownikom jak najlepszy posiłek profilaktyczny? Mamy konkretne rozwiązanie! Dzięki karcie przedpłaconej Pluxee Posiłek każdy samodzielnie wybierze to, co lubi, a Ty zadbasz o zdrowie i dobre samopoczucie zatrudnionych.. To bezpieczne i sprawdzone rozwiązanie, które w prosty i wygodny sposób umożliwi zapewnienie posiłków pracownikom.

Alt text

Platforma benefitowa Pluxee

Wolność wyboru to zawsze doskonały benefit! Nasza platforma on-line umożliwia pracownikom wybór ulubionych świadczeń pozapłacowych w ramach przyznanego budżetu. Niezależnie od stanowiska czy pełnionej funkcji w organizacji, każdy samodzielnie decyduje, co sprawi mu przyjemność. To się sprawdza!

Czy wiesz, że...?

50%

Wyższa lojalność

Firmy, które inwestują w motywację pracowników, doświadczają o 50% niższej rotacji personelu, co przekłada się na mniejsze koszty rekrutacji i szkolenia (źródło: Corporate Leadership Council).

37%

Wyższa sprzedaż

Badania wykazały, że zmotywowani pracownicy sprzedażowi osiągają wyniki o 37% wyższe niż ich niezmotywowani odpowiednicy (źródło: badania z Uniwersytetu Warwick).

Motywacja pracowników

Dlaczego motywacja pracowników jest tak ważna?

Motywacja pracowników to Twój klucz do sukcesu w dzisiejszym zglobalizowanym świecie! Oto co możesz zystkać motywując pracowników:

  • Wyższa Jakość i Produktywność: Zmotywowany zespół pracuje sprawniej, dostarczając lepsze wyniki i szybciej osiągając cele firmy.
  • Elastyczność i Innowacyjność: Motywacja prowadzi do gotowości do nauki i adaptacji, umożliwiając Twojej firmie błyskawiczne dostosowanie się do dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych.
  • Zadowolenie i Stabilność: Inwestując w zadowolenie i lojalność swojego zespołu, budujesz pozytywną atmosferę i długotrwały sukces przedsiębiorstwa.
Motywacja i produktywność

Zmotywowani pracownicy są aż o 21% bardziej produktywni!

  • Ich zaangażowanie w pracę prowadzi nie tylko do lepszego wykonania zadań, ale także do kreatywnego myślenia i innowacyjności. 
  • Inwestycja w motywację nie tylko poprawia atmosferę w zespole, ale również przyciąga i zatrzymuje najlepsze talenty w branży. 
  • Gdy pracownicy czują się cenieni i doceniani, są bardziej lojalni wobec firmy, co przekłada się na niższą rotację personelu i oszczędności w procesie rekrutacji. W dobie konkurencyjnego rynku pracy, wysoki poziom motywacji może stać się Twoim sekretnym atutem w prowadzeniu prężnie działającego biznesu. 
  • Inwestując w motywację, inwestujesz w przyszłość i stabilność swojego przedsiębiorstwa. Dlatego pomyśl o tym, jak możesz dodatkowo zmotywować swój zespół i zobacz, jakie korzyści przyniesie to Twojej firmie!

Blog

Przeczytaj więcej o motywacji pracowników na blogu

Image
Jak wdrożyć benefity żywieniowe w Twojej firmie

Pracodawca

Jak wdrożyć benefit żywieniowy w Twojej firmie?

Jak ugryźć kwestię dofinansowania posiłków, tak aby proces onboardingu świadczenia okazał się lekkostrawny, a zatrudniony syty i pracodawca cały? Zapraszamy do lektury naszego przewodnika zawierającego praktyczne porady, dzięki którym operacja „Benefit żywieniowy” zakończy się sukcesem.

Czytaj więcej
Image
Motywacja pracownicza - Sprawdź 10 najlepszych technik

Pracodawca

Ludzie są najbardziej wartościowym zasobem każdej organizacji – zarówno małej rodzinnej firmy, jak i dużej międzynarodowej korporacji. Dlatego tak ważne dla funkcjonowania przedsiębiorstwa jest realizowanie adekwatnego do zapotrzebowania systemu motywowania, stanowiącego wyraz sprawnego oraz rozsądnego zarządzania.
Jego główną właściwością musi być umiejętne łączenie indywidualnych potrzeb jednostek z misją firmy, a więc wzajemna zbieżność interesów. Celem takiego systemu staje się zachęcanie do podejmowania aktywności uznawanych za korzystne, przy jednoczesnym nakłanianiu do unikania zachowań, które z punktu widzenia całego zespołu są niewłaściwe. To odnalezienie metod pokazujących, jak motywować pracowników do efektywnej pracy. System motywacji pracowniczej musi być starannie zaplanowany, konsekwentny i długotrwały. Powinna cechować go proporcjonalność w przyznawaniu świadczeń; konieczne jest znalezienie „złotego środka” – zarówno wyolbrzymianie zasług, jak również ich niedocenianie nie stanowi dobrej drogi.

Image
Narzędzia motywacji - jak skutecznie motywować pracowników?

Pracodawca

Bez odpowiednio zmotywowanych pracowników Twoja firma nie ma szans na sukces! Jeśli osoby, które zatrudniasz, przychodzą do pracy z entuzjazmem, wykonują swoje obowiązki z zapałem i czują się odpowiednio zmotywowane, od sukcesu dzieli Cię naprawdę niewiele. Jak więc osiągnąć taki efekt? Zacznijmy od podstaw. 

Image
Blog XYZ

Pracodawca

Aż 70% pracowników wymienia benefity jako czynnik wpływający na zaangażowanie w pracę – wynika z badania „Potrzeby pracowników 2023”. Trudna sytuacja rynkowa dodała nową zmienną do oczekiwań i preferencji w zakresie świadczeń pozapłacowych, które stanowią nie tylko dodatek do pensji, ale mogą stać się formą rekompensaty w sytuacji, gdy pracodawca nie jest w stanie udzielić podwyżki. I wbrew powszechnemu przekonaniu o pokoleniowych różnicach przedstawiciele różnych generacji są zgodni w odpowiedzi, który benefit jest najbardziej pożądany.