Pluxee Benefity

Zapewnij pracownikom platformę online pełną benefitów!

Poznaj platformę lojalnościową online, która zapewnia wolność wyboru!

praca

Jedna platforma

do wymiany zamówień i komunikacji z pracownikami

prezent

Wolność wyboru

najlepszego benefitu – pracownicy wybierają go sami

kalendarz

Szybka realizacja zamówień

oraz wsparcie Pluxee przy obsłudze

akceptacja

Intuicyjna i prosta obsługa platformy

na każdym etapie wyboru benefitu

Sprawdź, jakie korzyści zapewnia platforma Pluxee Benefity

  Korzyści dla pracodawcy

  korzyści dla pracodawcy

  Korzyści dla pracodawcy

  • Duża elastyczność – świadczenia mogą być finansowane z różnych budżetów: pracodawcy, ZFŚS, pracownika.
  • Raportowanie informacji z platformy jest intuicyjne, można też łatwo zintegrować je z innymi systemami stosowanymi w firmie.
  • Layout platformy może zostać spersonalizowany – dostosowany do identyfikacji wizualnej Twojej firmy.
  • Zapewniamy Ci kontrolę nad procesem zamawiania świadczeń oraz oszczędność czasu.
    

  Korzyści dla pracownika

  korzyści dla pracownika

  Korzyści dla pracownika

  • Elastyczny i nowoczesny benefit 
  • Możliwość wykorzystania w szerokiej sieci akceptacji 
  • Wolność wyboru - pełna swoboda wyboru, na co zostaną przeznaczone środki 
  Alt text

  Chcesz łatwo zarządzać benefitami w swojej firmie?

  Skontaktuj się z nami, wypełniając formularz kontaktowy, a my przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz stworzymy dla Ciebie spersonalizowaną platformę.

  Co zyskujesz po zakupie platformy benefitowej Pluxee?

  promocje

  Pełen dostęp do promocji i ofert specjalnych dla użytkowników platformy Pluxee Benefity

  konsultacja

  Całoroczne wsparcie dedykowanego Program Managera Pluxee

  logistyka

  Możliwość rozbudowy platformy o dodatkowe świadczenia i elementy funkcjonalne

  Przeczytaj więcej o motywacji pracowników na blogu

  Image
  jak zarządzać projektami hr

  Pracodawca

  Jak zarządzać projektami w HR?

  W dzisiejszym dynamicznym i konkurencyjnym środowisku biznesowym, skuteczne zarządzanie projektami oraz priorytetyzacja zadań staje się nieodzownym elementem sukcesu zarówno mniejszych, jak i większych organizacji. Tryb pracy projektowej jest widoczny w różnych komórkach organizacyjnych współczesnych przedsiębiorstw i stanowi swego rodzaju fundament. Takie podejście widać chociażby w funkcjonowaniu działów human resources.
  Czym są projekty HR i czym różnią się od swoich klasycznych odpowiedników? Jak powinna wyglądać prawidłowa realizacja takiego projektu? Czym wyróżnia się project management w zakresie human resources? Już teraz dowiedz się, jakie kroki warto podejmować, aby odnieść sukces w zarządzaniu projektami HR. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje na ten temat!

  Czytaj więcej
  Image
  pomysły na integracje pracowników

  Pracodawca

  Team building to niezwykle ważny aspekt zarządzania zasobami ludzkimi we współczesnych organizacjach. W końcu samo zatrudnienie określonej liczby pracowników nie gwarantuje automatycznego powstania zgranej drużyny, której członkowie rozumieją się bez słów i mogą zawsze na sobie polegać. Integracja pracowników wymaga inwestycji ze strony zarządzających. Wielopoziomowe doskonalenie umiejętności pracy w grupie może odbywać się poprzez różnego rodzaju aktywności, ćwiczenia i wyzwania, które zachęcają uczestników do interakcji oraz angażowania się we wspólne działania, realizowane także poza środowiskiem pracy.
  Twoim celem jest integracja zespołu, jednak nie wiesz, jak go osiągnąć? Zdajesz sobie sprawę z tego, że podstawowym składnikiem przepisu na sukces jest aktywne działanie? Masz świadomość, że niezależnie od branży, czy wielkości firmy, dążenie do wytworzenia atmosfery zaufania, współpracy i wzajemnego wsparcia to klucz do sukcesu każdego przedsiębiorstwa? Oczekiwany efekt można uzyskać, korzystając zarówno tych tradycyjnych, jak i nieco bardziej innowacyjnych metod. Jak w praktyce może wyglądać angażująca integracja pracowników, której specyfika będzie odpowiadała na ich unikalne potrzeby oraz okaże się zgodna z obowiązującą kulturą organizacyjną? Poznaj nasze propozycje, dzięki którym osiągniesz ze swoim zespołem ponadprzeciętne wyniki!

  Image
  motywacja pozafinansowa co zamiast pieniędzy

  Pracodawca

  Skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi, uwzględniające wdrożenie strategii motywowania, to kluczowy element sukcesu każdej organizacji. Jednak zdarza się, że pracodawcy, przyzwyczajeni do stosowania standardowych rozwiązań, skupiają się wyłącznie na oferowaniu podwyżki, czy premii, ignorując potencjał drzemiący w narzędziach motywacji pozafinansowej. A praktyka pokazuje, że to właśnie środki niematerialne są dużo bardziej atrakcyjne zarówno z perspektywy kandydatów, jak i stałych pracowników.
  Czym jest motywacja pozafinansowa? Co, zamiast pieniędzy może pozytywnie wpłynąć na zaangażowanie pracowników? Przekonaj się! Zrozumienie i odpowiednie wykorzystanie narzędzi motywacji pozafinansowej daje szansę organizacji na przekształcenie się w miejsce, pozwalającej na realizację pasji pracowników, osiąganie wytyczonych celów zawodowych oraz nieustanne dążenie do rozwoju kariery.

  Image
  premia dla pracowników

  Pracodawca

  Jak skutecznie nagradzać, wyróżniać, motywować oraz doceniać członków zespołu? Obecnie na rynku istnieje wiele metod. Rosnącą popularnością cieszą się benefity niematerialne (np. elastyczny czas pracy, czy udział w programach rozwoju zawodowego), jednak pracodawcy wciąż chętnie sięgają do tych bardziej tradycyjnych rozwiązań, takich jak premie dla pracowników.