Pluxee Nagroda

Gdy nagroda cieszy Twoich klientów, Ciebie cieszą wyniki sprzedaży!

Poznaj skuteczne nagrody do Twoich akcji promocyjnych!

motywacja

Najbardziej pożądana nagroda

75% Polaków uważa nagrody pieniężne za najbardziej atrakcyjne*

akceptacja

Duża elastyczność wykorzystania karty

wykorzystasz ją w każdej akcji marketingowej: konkursie, loterii, programie lojalnościowym czy w nagradzaniu sił sprzedaży

efektywna praca

Dowolna kwota zasilenia

wraz z opcją wielokrotnych doładowań

praca

Samodzielne zarządzanie kartą

przez użytkownika dzięki aplikacji Pluxee

Sprawdź, jakie korzyści zapewnia Pluxee Nagroda

  Korzyści dla Ciebie

  korzyści dla pracodawcy

  Korzyści dla Ciebie

  • Najbardziej pożądana nagroda przez uczestników akcji promocyjnych. 75% Polaków uważa nagrody pieniężne za najbardziej atrakcyjne
  • Elastyczna nagroda, która sprawdzi się w każdej akcji i każdej grupie docelowej
  • Personalizacja graficzna wzmacniającą wizerunek i przywiązanie do Twojej marki
  • Minimalna logistyka, dzięki możliwości wielokrotnego doładowania dowolnymi kwotami
  • Zwolnienie z podatku VAT
    

  Korzyści dla nagrodzonego

  korzyści dla pracownika

  Korzyści dla nagrodzonego

  • Swoboda wyboru wymarzonej nagrody - najszerszą sieć punktów akceptacji , czyli najszerszy wybór przyjemności codzienności.
  • Nieograniczone możliwości płatności w Polsce i za granicą, w sklepach stacjonarnych i w Internecie.
  • Samodzielne zarządzanie kartą dzięki aplikacji Pluxee (m.in. saldo, historia transakcji, zmiana PIN czy zastrzeżenie Karty).
  • Płatności bezdotykowe z aplikacją Google Pay  lub kartą zbliżeniową.
  • Nie ma konieczności wizyty w banku, otwierania rachunku czy aktywacji karty (PIN jest dołączony do karty).
    

   

  Uwaga!

  Drodzy Klienci, nowe produkty będą dostępne już niebawem. Do tego czasu serwujemy Wam dobrze znane produkty pod marką Sodexo. Cały czas zmieniamy się dla Was na lepsze – nowości są już w drodze!

  Dobierz Pluxee Nagrodę do Twojej akcji i grupy docelowej

  Karta Pluxee Nagroda wirtualna

  Karta wirtualna

  Doskonała dla grupy docelowej ceniącej ekologię i wygodę

  Sprawdzi się w akcjach krótko i długofalowych: konkursach, loteriach, buy&get (szczególnie Social Media) oraz programach lojalnościowych, partnerskich i motywacyjnych

  W pełni cyfrowa nagroda

  Przesłana na maila już w 72h!

  Najbardziej ekologiczne rozwiązanie

  Karta Pluxee Nagroda

  Karta magnetyczna

  Uniwersalna, sprawdzi się w każdej grupie docelowej

  Polecana do akcji krótko i długofalowych: konkursach, loteriach, buy&get oraz programach lojalnościowych, partnerskich i motywacyjnych

  Nieograniczona sieć akceptacji

  Dostawa w 48h!  Karta Pluxee Nagroda

  Karta zbliżeniowa

  Bestseller

  Uniwersalna, sprawdzi się w każdej grupie docelowej

  Polecana do akcji krótko i długofalowych: konkursach, loteriach, buy&get oraz programach lojalnościowych, partnerskich i motywacyjnych

  Nieograniczona sieć akceptacji

  Dostawa w 48h!

  kupon papierowy Pluxee Nagroda

  Kupon papierowy

  Doskonały dla grupy doceniającej tradycyjne rozwiązania płatnicze

  Sprawdzi się w akcjach aktywizacyjnych: konkursach, loteriach, buy&get oraz akcjach z gratisami

  Szeroka sieć akceptacji

  Proste, znane i sprawdzone rozwiązanie
  e-voucher Pluxee Nagroda

  eVoucher Pluxee Nagroda

  Sprawdzi się w każdej grupie docelowej, szczególnie docenią go miłośnicy ekologii i prostoty

  Polecany do akcji krótko i długofalowych: konkursach, loteriach, buy&get (szczególnie Social Media) oraz programach lojalnościowych, partnerskich i motywacyjnych

  Cyfrowy i przyjazny środowisku – bez papieru i plastiku

  Szeroki wybór nominałów: od 20 do 1000 zł

  Alt text

  Nie potrafisz się zdecydować, potrzebujesz personalizacji nagród?

  Wypełnij formularz kontaktowy, a nasze Centrum Obsługi Klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego i odpowie na wszystkie Twoje pytania.

  Przeczytaj więcej na blogu

  Image
  jak zarządzać projektami hr

  Pracodawca

  Jak zarządzać projektami w HR?

  W dzisiejszym dynamicznym i konkurencyjnym środowisku biznesowym, skuteczne zarządzanie projektami oraz priorytetyzacja zadań staje się nieodzownym elementem sukcesu zarówno mniejszych, jak i większych organizacji. Tryb pracy projektowej jest widoczny w różnych komórkach organizacyjnych współczesnych przedsiębiorstw i stanowi swego rodzaju fundament. Takie podejście widać chociażby w funkcjonowaniu działów human resources.
  Czym są projekty HR i czym różnią się od swoich klasycznych odpowiedników? Jak powinna wyglądać prawidłowa realizacja takiego projektu? Czym wyróżnia się project management w zakresie human resources? Już teraz dowiedz się, jakie kroki warto podejmować, aby odnieść sukces w zarządzaniu projektami HR. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje na ten temat!

  Czytaj więcej
  Image
  pomysły na integracje pracowników

  Pracodawca

  Team building to niezwykle ważny aspekt zarządzania zasobami ludzkimi we współczesnych organizacjach. W końcu samo zatrudnienie określonej liczby pracowników nie gwarantuje automatycznego powstania zgranej drużyny, której członkowie rozumieją się bez słów i mogą zawsze na sobie polegać. Integracja pracowników wymaga inwestycji ze strony zarządzających. Wielopoziomowe doskonalenie umiejętności pracy w grupie może odbywać się poprzez różnego rodzaju aktywności, ćwiczenia i wyzwania, które zachęcają uczestników do interakcji oraz angażowania się we wspólne działania, realizowane także poza środowiskiem pracy.
  Twoim celem jest integracja zespołu, jednak nie wiesz, jak go osiągnąć? Zdajesz sobie sprawę z tego, że podstawowym składnikiem przepisu na sukces jest aktywne działanie? Masz świadomość, że niezależnie od branży, czy wielkości firmy, dążenie do wytworzenia atmosfery zaufania, współpracy i wzajemnego wsparcia to klucz do sukcesu każdego przedsiębiorstwa? Oczekiwany efekt można uzyskać, korzystając zarówno tych tradycyjnych, jak i nieco bardziej innowacyjnych metod. Jak w praktyce może wyglądać angażująca integracja pracowników, której specyfika będzie odpowiadała na ich unikalne potrzeby oraz okaże się zgodna z obowiązującą kulturą organizacyjną? Poznaj nasze propozycje, dzięki którym osiągniesz ze swoim zespołem ponadprzeciętne wyniki!

  Image
  motywacja pozafinansowa co zamiast pieniędzy

  Pracodawca

  Skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi, uwzględniające wdrożenie strategii motywowania, to kluczowy element sukcesu każdej organizacji. Jednak zdarza się, że pracodawcy, przyzwyczajeni do stosowania standardowych rozwiązań, skupiają się wyłącznie na oferowaniu podwyżki, czy premii, ignorując potencjał drzemiący w narzędziach motywacji pozafinansowej. A praktyka pokazuje, że to właśnie środki niematerialne są dużo bardziej atrakcyjne zarówno z perspektywy kandydatów, jak i stałych pracowników.
  Czym jest motywacja pozafinansowa? Co, zamiast pieniędzy może pozytywnie wpłynąć na zaangażowanie pracowników? Przekonaj się! Zrozumienie i odpowiednie wykorzystanie narzędzi motywacji pozafinansowej daje szansę organizacji na przekształcenie się w miejsce, pozwalającej na realizację pasji pracowników, osiąganie wytyczonych celów zawodowych oraz nieustanne dążenie do rozwoju kariery.

  Image
  premia dla pracowników

  Pracodawca

  Jak skutecznie nagradzać, wyróżniać, motywować oraz doceniać członków zespołu? Obecnie na rynku istnieje wiele metod. Rosnącą popularnością cieszą się benefity niematerialne (np. elastyczny czas pracy, czy udział w programach rozwoju zawodowego), jednak pracodawcy wciąż chętnie sięgają do tych bardziej tradycyjnych rozwiązań, takich jak premie dla pracowników.