Pluxee Lunch

Zapewnij zespołowi najbardziej pożądany benefit żywieniowy – karta na codzienną przyjemność z jedzenia.

Poznaj kartę Pluxee Lunch, z którą życie smakuje lepiej!

prezent

Codzienne podwyżka przyjemności

Karta Pluxee Lunch to coś więcej niż posiłek dla Twoich pracowników – to benefit finansowy, który może być uzupełnieniem wynagrodzenia. To wsparcie codziennych wydatków żywieniowych.

prezent

Swoboda wyboru

Twoi pracownicy zapłacą za ulubione posiłki gdzie chcą i kiedy chcą – w punktach gastronomicznych i handlowych, w Polsce i na świecie, stacjonarnie i online

oszczędności

Oszczędności w budżecie firmy i portfelu pracownika

Karta Pluxee Lunch to oszczędności dla wszystkich – dla Twojej firmy to do 1106 zł oszczędności na jednym wynagrodzeniu dzięki posiłkom zwolnionym z ZUS do 450 zł miesięcznie na pracownika! Dla zatrudnionych to ekstra środki w budżecie domowym i oszczędność aż do 1070 zł rocznie.

prezent

Mniejsza rotacja i przyciąganie talentów

Regularne posiłki w pracy to nie tylko wyższa efektywność zespołu, a także praktyczny benefit, który w pełni wykorzystają Twoi pracownicy. To najbardziej oczekiwane wsparcie, które odciąży budżet domowy i zagwarantuje więcej czasu na regeneracje i relacje.

* Wartość przekazanych na karcie środków jest wolna od składki ZUS do 450 zł miesięcznie na pracownika, stanowi dla firmy koszt uzyskania przychodu i nie podlega opodatkowaniu VAT.

Sprawdź, jakie korzyści zapewnia karta Pluxee Lunch

  Korzyści dla pracodawcy

  korzyści dla pracodawcy

  Korzyści dla pracodawcy

  • Oszczędności w budżecie firmy dzięki zwolnieniu z ZUS na posiłki do 450 zł miesięcznie na pracownika – aż do 1106 zł miesięcznie na jednym wynagrodzeniu.
  • Praktyczny benefit finansowy, który może stanowić uzupełnienie wynagrodzenia pracowników, wspierając ich siłę nabywczą. 
  • Mniejsza rotacja pracowników dzięki codziennym wsparciu i realnym oszczędnościom, które zostają w portfelu zatrudnionych. 
  • Zielone światło dla nowych talentów, karta Pluxee Lunch to niezastąpione rozwiązanie, które wyróżnić Cię na rynku benefitów 
  • Wzrost efektywności i motywacji dzięki regularnym posiłkom i zyskaniu dodatkowego czasu na regenerację 
  • Realna odpowiedź na potrzeby pracowników – aż 80% chciałoby mieć dofinansowane posiłki w pracy*
    

  Korzyści dla pracownika

  korzyści dla pracownika

  Korzyści dla pracownika

  • Ekstra środki w portfelu na ulubione posiłki i oszczędność aż do 1070 zł rocznie! Codzienna przyjemność z jedzenia dopasowana do indywidualnych potrzeb 
  • Swoboda wyboru – Twoi pracownicą zjedzą gdzie chcą i kiedy chcą, w punktach gastronomicznych i handlowych w Polsce i na świecie, stacjonarnie i online. 
  • Codzienne oszczędności dzięki promocjom i rabatom 
  • Wiesz gdzie zjesz czyli dostęp do mapy punktów gastronomicznych i handlowych, dzięki której Twoi pracownicy w łatwy sposób sprawdzą gdzie zapłacą kartą Pluxee Lunch
  • Wygodne i proste zarządzanie kartą w aplikacji mobilnej Pluxee
  • Nowoczesne płatności zbliżeniowe telefonem, dzięki Google PayTM oraz Apple Pay (dotyczy niektórych wariantów kart Pluxee).
    

   

  Uwaga!

  Drodzy Klienci, nowe produkty będą dostępne już niebawem. Do tego czasu serwujemy Wam dobrze znane produkty pod marką Sodexo. Cały czas zmieniamy się dla Was na lepsze – nowości są już w drodze!

  Warianty Pluxee Lunch

  Karta Pluxee

  Karta wirtualna

  Zawsze pod ręką w cyfrowej formie

  Szeroka sieć akceptacji, dostępna na mapie punktów gastronomicznych i handlowych

  Najbardziej ekologiczne rozwiązanie

  Przesłana na maila do pracownika już w 72h!

  karta Pluxee Lunch

  Karta zbliżeniowa

  Uniwersalne rozwiązanie dopasowane do każdego pracownika

  Szeroka sieć akceptacji, dostępna na mapie punktów gastronomicznych i handlowych

  Zarządzanie kartą za pomocą aplikacji mobilnej i www

  Szybka dostawa w 48h!

  Alt text

  Nie potrafisz się zdecydować lub potrzebujesz pomocy?

  Wypełnij formularz kontaktowy, a nasze Centrum Obsługi Klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego i odpowie na wszystkie Twoje pytania.

  Co zyskujesz po zakupie Pluxee Lunch?

  promocje

  Atrakcyjne promocje w restauracjach – przez cały rok

  oszczędności

  Oszczędność w budżecie firmy – do 1106 zł miesięcznie na jednym wynagrodzeniu!

  samodzielne zarządzanie kartą

  Opieka i wsparcie dla Ciebie i Twoich Pracowników

  Przeczytaj więcej o motywacji pracowników na blogu

  Image
  jak zarządzać projektami hr

  Pracodawca

  Jak zarządzać projektami w HR?

  W dzisiejszym dynamicznym i konkurencyjnym środowisku biznesowym, skuteczne zarządzanie projektami oraz priorytetyzacja zadań staje się nieodzownym elementem sukcesu zarówno mniejszych, jak i większych organizacji. Tryb pracy projektowej jest widoczny w różnych komórkach organizacyjnych współczesnych przedsiębiorstw i stanowi swego rodzaju fundament. Takie podejście widać chociażby w funkcjonowaniu działów human resources.
  Czym są projekty HR i czym różnią się od swoich klasycznych odpowiedników? Jak powinna wyglądać prawidłowa realizacja takiego projektu? Czym wyróżnia się project management w zakresie human resources? Już teraz dowiedz się, jakie kroki warto podejmować, aby odnieść sukces w zarządzaniu projektami HR. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje na ten temat!

  Czytaj więcej
  Image
  pomysły na integracje pracowników

  Pracodawca

  Team building to niezwykle ważny aspekt zarządzania zasobami ludzkimi we współczesnych organizacjach. W końcu samo zatrudnienie określonej liczby pracowników nie gwarantuje automatycznego powstania zgranej drużyny, której członkowie rozumieją się bez słów i mogą zawsze na sobie polegać. Integracja pracowników wymaga inwestycji ze strony zarządzających. Wielopoziomowe doskonalenie umiejętności pracy w grupie może odbywać się poprzez różnego rodzaju aktywności, ćwiczenia i wyzwania, które zachęcają uczestników do interakcji oraz angażowania się we wspólne działania, realizowane także poza środowiskiem pracy.
  Twoim celem jest integracja zespołu, jednak nie wiesz, jak go osiągnąć? Zdajesz sobie sprawę z tego, że podstawowym składnikiem przepisu na sukces jest aktywne działanie? Masz świadomość, że niezależnie od branży, czy wielkości firmy, dążenie do wytworzenia atmosfery zaufania, współpracy i wzajemnego wsparcia to klucz do sukcesu każdego przedsiębiorstwa? Oczekiwany efekt można uzyskać, korzystając zarówno tych tradycyjnych, jak i nieco bardziej innowacyjnych metod. Jak w praktyce może wyglądać angażująca integracja pracowników, której specyfika będzie odpowiadała na ich unikalne potrzeby oraz okaże się zgodna z obowiązującą kulturą organizacyjną? Poznaj nasze propozycje, dzięki którym osiągniesz ze swoim zespołem ponadprzeciętne wyniki!

  Image
  motywacja pozafinansowa co zamiast pieniędzy

  Pracodawca

  Skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi, uwzględniające wdrożenie strategii motywowania, to kluczowy element sukcesu każdej organizacji. Jednak zdarza się, że pracodawcy, przyzwyczajeni do stosowania standardowych rozwiązań, skupiają się wyłącznie na oferowaniu podwyżki, czy premii, ignorując potencjał drzemiący w narzędziach motywacji pozafinansowej. A praktyka pokazuje, że to właśnie środki niematerialne są dużo bardziej atrakcyjne zarówno z perspektywy kandydatów, jak i stałych pracowników.
  Czym jest motywacja pozafinansowa? Co, zamiast pieniędzy może pozytywnie wpłynąć na zaangażowanie pracowników? Przekonaj się! Zrozumienie i odpowiednie wykorzystanie narzędzi motywacji pozafinansowej daje szansę organizacji na przekształcenie się w miejsce, pozwalającej na realizację pasji pracowników, osiąganie wytyczonych celów zawodowych oraz nieustanne dążenie do rozwoju kariery.

  Image
  premia dla pracowników

  Pracodawca

  Jak skutecznie nagradzać, wyróżniać, motywować oraz doceniać członków zespołu? Obecnie na rynku istnieje wiele metod. Rosnącą popularnością cieszą się benefity niematerialne (np. elastyczny czas pracy, czy udział w programach rozwoju zawodowego), jednak pracodawcy wciąż chętnie sięgają do tych bardziej tradycyjnych rozwiązań, takich jak premie dla pracowników.