Posiłki regeneracyjne od lat przysługują pracownikom fizycznym. Ten dodatek zyskał jednak ostatnio na popularności i w nowoczesnej formie – jako benefit pracowniczy – przyjął się także w środowiskach korporacyjnych. Nic dziwnego – wszyscy lubimy dobrze zjeść. Pusty żołądek przeszkadza w pracy, utrudnia koncentrację i prowadzi do spadku energetycznego. Jak prawidłowo zadbać o dietę pracowników? Jakimi narzędziami się posłużyć? Idealnie sprawdzi się w tej roli Karta Lunch Pass  Sodexo. 

Kupony żywieniowe – czyli przez żołądek do serca pracownika

O tym, jak ważne jest odpowiednie żywienie, wiemy już chyba wszyscy. Zbilansowana dieta dopasowana do płci, wieku i potrzeb wpływa na koncentrację, pamięć, nastrój, kreatywność i oczywiście odporność. Wielu pracodawców już jakiś czas temu zdecydowało się na wprowadzenie do biura świeżych owoców czy zdrowych napojów. W niektórych firmach od lat funkcjonują tradycyjne kupony żywieniowe. Eksperci Sodexo postanowili czerpać z tradycji i przygotowali wyjątkową ofertę która jeszcze lepiej odpowiedzą na potrzeby nowoczesnego i aktywnego pracownika. Bo jak zadbać o dietę zróżnicowanego zespołu? Jak uwzględnić wszystkie preferencje i potrzeby, by jedzenie stało się faktyczną przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem? Sodexo znalazło na to sposób! 

Lunch Pass Sodexo  karta lunchowa, która robi furorę

Karta Lunch Pass Sodexoto wyjątkowe narzędzie motywacyjne, które sprawdzi się w każdej firmie. Wygodna, prosta w obsłudze i doskonale dopasowana do potrzeb każdego pracownika. Przedpłacona karta żywieniowa to prosty sposób, by zwiększyć wydajność i motywację w zespole. Wspólny posiłek w przerwie pomiędzy ważnymi spotkaniami? Nic tak nie integruje i nie buduje ducha zespołu. Z Kartą Lunch Pass nie musimy martwić się o to, czy nasi pracownicy preferują kuchnię włoską, czy meksykańską, czy unikają glutenu, mięsa lub alergenów. Wygodna w użyciu przedpłacona karta pozwala samodzielnie wybrać rodzaj, miejsce i czas posiłku. Z karty można korzystać nie tylko w pracowniczej stołówce czy pobliskim bistro, ale także w dowolnej chwili na mieście lub podczas wieczornego spotkania z przyjaciółmi. Karta uprawnia także do skorzystania z atrakcyjnych rabatów w sieci partnerskiej. A gdy środki na karcie się wyczerpią, pracownik może samodzielnie ją doładować, by nadal korzystać z wyjątkowych zniżek. Karta akceptowana jest we wszystkich restauracjach honorujących płatności kartami MasterCard na terenie całego kraju. Stacjonarnie czy w podróży służbowej – zawsze warto mieć ją przy sobie, by o dowolnej porze zjeść smaczny i pożywny posiłek, który pozwoli zregenerować siły na resztę dnia. Karta zintegrowana jest z nowoczesną aplikacją mobilną, która umożliwia wyszukiwanie aktualnych rabatów i promocji. 

Dofinansowanie posiłków to benefit pracowniczy, który cieszy się ogromną popularnością. Obok pakietu medycznego i kart sportowych jest jednym z najczęściej wybieranych przez pracowników dodatków. W erze pracownika, kiedy kadry prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych sposobów na przyciągnięcie uwagi kandydatów, warto stawiać na sprawdzone i skuteczne narzędzia, które precyzyjnie trafią w oczekiwania i potrzeby. Trudno dobierać benefity dla zróżnicowanego zespołu – jeśli w naszym teamie pracują osoby różnej płci, w różnym wieku, prowadzące różnorodny styl życia – dobrze sięgnąć po takie narzędzia, które same dopasują się do potrzeb odbiorców. Dokładnie taka jest praktyczna i elastyczna karta Lunch Pass Sodexo, umożliwiająca samodzielne wybranie rodzaju, pory i miejsca posiłku. 

Wypełnij formularz już teraz!
Zainteresowała Cię nasza oferta? Wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą, by porozmawiać o Twoich potrzebach i zaproponować najnowocześniejsze i najciekawsze rozwiązania na rynku.