Pluxee Posiłek – nowoczesne kupony żywieniowe

Pluxee Posiłek – nowoczesne kupony żywieniowe

27 Sierpień 2019

Posiłki regeneracyjne od lat przysługują pracownikom fizycznym. Ten dodatek zyskał jednak ostatnio na popularności i w nowoczesnej formie – jako benefit pracowniczy – przyjął się także w środowiskach korporacyjnych. Nic dziwnego – wszyscy lubimy dobrze zjeść. Pusty żołądek przeszkadza w pracy, utrudnia koncentrację i prowadzi do spadku energetycznego. Jak prawidłowo zadbać o dietę pracowników? Jakimi narzędziami się posłużyć? Idealnie sprawdzi się w tej roli karta podarunkowa Pluxee Posiłek. 

Kupony żywieniowe – czyli przez żołądek do serca pracownika

O tym, jak ważne jest odpowiednie żywienie, wiemy już chyba wszyscy. Zbilansowana dieta dopasowana do płci, wieku i potrzeb wpływa na koncentrację, pamięć, nastrój, kreatywność i oczywiście odporność. Wielu pracodawców już jakiś czas temu zdecydowało się na wprowadzenie do biura świeżych owoców czy zdrowych napojów. W niektórych firmach od lat funkcjonują tradycyjne kupony żywieniowe. Eksperci Pluxee (wcześniej Sodexo) postanowili czerpać z tradycji i przygotowali wyjątkową ofertę która jeszcze lepiej odpowiedzą na potrzeby nowoczesnego i aktywnego pracownika. Bo jak zadbać o dietę zróżnicowanego zespołu? Jak uwzględnić wszystkie preferencje i potrzeby, by jedzenie stało się faktyczną przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem? Pluxee znalazło na to sposób! 

Karta podarunkowa Pluxee Lunch (wcześniej Lunch Pass Sodexo  karta lunchowa), która robi furorę

Karta podarunkowa Pluxee Posiłek  to wyjątkowe narzędzie motywacyjne, które sprawdzi się w każdej firmie. Wygodna, prosta w obsłudze i doskonale dopasowana do potrzeb każdego pracownika. Przedpłacona karta żywieniowa to prosty sposób, by zwiększyć wydajność i motywację w zespole. Wspólny posiłek w przerwie pomiędzy ważnymi spotkaniami? Nic tak nie integruje i nie buduje ducha zespołu. Z kartą Pluxee Posiłek nie musimy martwić się o to, czy nasi pracownicy preferują kuchnię włoską, czy meksykańską, czy unikają glutenu, mięsa lub alergenów. Wygodna w użyciu przedpłacona karta pozwala samodzielnie wybrać rodzaj, miejsce i czas posiłku. Z karty można korzystać nie tylko w pracowniczej stołówce czy pobliskim bistro, ale także w dowolnej chwili na mieście lub podczas wieczornego spotkania z przyjaciółmi. Karta uprawnia także do skorzystania z atrakcyjnych rabatów w sieci partnerskiej. A gdy środki na karcie się wyczerpią, pracownik może samodzielnie ją doładować, by nadal korzystać z wyjątkowych zniżek. Karta akceptowana jest we wszystkich restauracjach honorujących płatności kartami MasterCard na terenie całego kraju. Stacjonarnie czy w podróży służbowej – zawsze warto mieć ją przy sobie, by o dowolnej porze zjeść smaczny i pożywny posiłek, który pozwoli zregenerować siły na resztę dnia. Karta zintegrowana jest z nowoczesną aplikacją mobilną, która umożliwia wyszukiwanie aktualnych rabatów i promocji. 

Dofinansowanie posiłków to benefit pracowniczy, który cieszy się ogromną popularnością. Obok pakietu medycznego i kart sportowych jest jednym z najczęściej wybieranych przez pracowników dodatków. W erze pracownika, kiedy kadry prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych sposobów na przyciągnięcie uwagi kandydatów, warto stawiać na sprawdzone i skuteczne narzędzia, które precyzyjnie trafią w oczekiwania i potrzeby. Trudno dobierać benefity dla zróżnicowanego zespołu – jeśli w naszym teamie pracują osoby różnej płci, w różnym wieku, prowadzące różnorodny styl życia – dobrze sięgnąć po takie narzędzia, które same dopasują się do potrzeb odbiorców. Dokładnie taka jest praktyczna i elastyczna karta Pluxee Posiłek, umożliwiająca samodzielne wybranie rodzaju, pory i miejsca posiłku.