Znajdź rozwiązanie dla siebie

Motywacja pracowników

Motywacja pracowników

Sprawdź >
Lojalność i motywacja w biznesie

Lojalność i motywacja w biznesie

Sprawdź >
Użytkowanie kart i kuponów Sodexo

Użytkowanie kart i kuponów Sodexo

Sprawdź >
Współpraca partnerska

Współpraca partnerska

Sprawdź >

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Sodexo – Motywacja i Lojalność

Lata doświadczenia podpowiadają nam, że w biznesie najcenniejszym kapitałem okazują ludzie i relacje przez nich nawiązywane – nie tylko między sobą, ale też z firmą i marką. Jeśli więc zależy Ci na wzroście Twojego biznesu, warto postawić na dwie niezwykle ważne kwestie, jakimi są skuteczna i atrakcyjna w swojej formie motywacja pracowników, a także długoterminowe budowanie lojalności.

W Sodexo, od momentu powstania firmy w 1966 r., nieustannie rozwijamy swoje produkty i usługi, dostarczając firmom nowoczesne, skuteczne i kompleksowe rozwiązania w zakresie motywowania pracowników i budowania lojalności. Według filozofii Sodexo są to jednak cele pośrednie, które pomagają w realizacji głównej misji – w poprawianiu jakości życia. To właśnie jej główne wyznaczniki – a więc zdrowie, szczęście i motywacja na co dzień – przekładają się bowiem na efektywność organizacji.

Zakres usług i produktów Sodexo wspierających zrównoważony rozwój biznesu jest niezwykle rozległy. Własny system motywacji pracowników można stworzyć w oparciu o m.in.:

 • karty premiowe
 • karty podarunkowe
 • karty żywieniowe Lunch Pass
 • kupony premiowe
 • kupony podarunkowe
 • dedykowane programy lojalnościowe

W Sodexo opracowujemy rozwiązania oryginalne, ale przy tym łatwe do wdrożenia i atrakcyjne dla każdej grupy Klientów. Sprawdź sam!

Sodexo – rozwiązania dla HR

Działy HR na co dzień muszą mierzyć się z wieloma wyzwaniami. Odpowiadają za motywację pracowników, za zatrzymanie w firmie najlepszych talentów, ale też za tworzenie oraz stymulowanie zaangażowanych, świetnie współpracujących zespołów. To tam zapadają decyzje odnośnie wszelkich działań mających podnosić poziom satysfakcji z pracy zarówno całego teamu, jak i każdego pracownika z osobna, a co za tym idzie – generować zyski poprzez większe zaangażowanie i wydajniejszą pracę. Rozwiązania dla HR proponowane przez Sodexo to gwarancja satysfakcji pracowników przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.

Karty Podarunkowe

 • Karta Podarunkowa. To uniwersalny i niezwykle atrakcyjny upominek dla członków Twojego zespołu. Dzięki różnorodności punktów akceptujących Kartę Podarunkową Sodexo każdy pracownik może sam zdecydować, na co przeznaczy przyznane środki.
 • Karta Podarunkowa dla dzieci. Szeroka oferta punktów akceptujących uwzględnia potrzeby zarówno najmłodszych, jak i nastoletnich dzieci Twoich pracowników. Co więcej, zamawiając tę kartę, wspierasz akcję Polskiej Akcji Humanitarnej Pajacyk.
 • Karta Podarunkowa na święta. Szukasz czegoś specjalnego, by sprawić zespołowi przyjemność na Boże Narodzenie lub Wielkanoc? Specjalna sezonowa Karta Podarunkowa sprawdzi się idealnie!

Kupony Podarunkowe

Kupony Podarunkowe to ekspresowe i sprawdzone od lat rozwiązanie na sprawianie radości pracownikom niezależnie od płci, wieku i indywidualnych upodobań przy minimalnym zaangażowaniu pracodawcy. Premie w postaci Kuponów Podarunkowych są przy tym łatwe w zaksięgowaniu i rozliczeniu.

E-voucher

Internetowy e-voucher motywacyjny to szybki i nowoczesny sposób na docenienie pracowników za ich zaangażowanie. E-voucher pozwala na zakupy w zaciszu własnego domu, zapewniając dostęp do kilkudziesięciu różnych sklepów internetowych.

Karty żywieniowe

Karta Lunch Pass to nowoczesny i łatwy w obsłudze benefit żywieniowy, który ceniony jest zarówno przez pracodawców, jak i przez pracowników. Ci pierwsi oszczędzają na składkach ZUS, ci drudzy zaś mają szeroką możliwość wyboru posiłków i dostęp do atrakcyjnego programu rabatowego. Dostępne są również Kupony żywieniowe na określoną kwotę.

Karty i kupony na posiłki profilaktyczne

Karta Profilaktyczna Sodexo oraz kupony profilaktyczne (o określonych nominałach) to najwygodniejsza i najprostsza pod względem prawnym forma zapewnienia posiłków profilaktycznych dla Twoich pracowników. Narzędzie to pozwala na wybór ulubionego posiłku w sklepach spożywczych, barach, hiper- i supermarketach, restauracjach oraz stołówkach na terenie całego kraju.

Karta Flexi Pass

Nie samą pracą człowiek żyje! Dlatego za sprawą Karty Flexi Pass obdarowani pracownicy oraz ich bliscy mają stały dostęp do atrakcyjnych, wybranych przez siebie zajęć sportowych, kulturalnych i rekreacyjnych. Dostępne są również Kupony Kulturalno-Rekreacyjne na określoną kwotę, którymi można zapłacić za swoje zajęcia sportowe na basenie czy za bilet wstępu na wybrane wydarzenia kulturalne.

Systemy motywacyjne Sodexo

Sodexo Select to platforma online, która daje pracownikom pełną swobodę wyboru świadczeń pozapłacowych dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. System kafeteryjny sprawia, że sami mogą ułożyć pakiet motywacyjny, który najbardziej im odpowiada.

Sodexo – rozwiązania dla sprzedaży

Osiągnięcie założonych celów sprzedażowych to często niełatwa sprawa, która zależy od bardzo wielu czynników. W Sodexo wiemy, jak ważne jest skuteczne zarządzanie relacjami z klientem oraz efektywne wsparcie sprzedaży i budowanie lojalności. Sprawdzone rozwiązania dla sprzedaży proponowane przez Sodexo to przede wszystkim atrakcyjne programy lojalnościowe i uniwersalne upominki biznesowe stworzone w taki sposób, by odpowiadały potrzebom i upodobaniom Klientów z każdej branży.

Karta premiowa

Przedpłacona Karta Premiowa to najbardziej pożądana forma gratyfikacji uczestników loterii, konkursów B2B i B2C oraz programów lojalnościowych. Nic dziwnego – umożliwia im niemal nieograniczony wybór najlepszej dla siebie nagrody poprzez płatności w sklepach i punktach usługowych na całym świecie, w sklepach internetowych, a także wypłaty z bankomatów.

Platforma lojalnościowa

Program lojalnościowy B2B i B2C oparty na nowoczesnej platformie online to wygodne i cenione przez Partnerów i Klientów rozwiązanie, które doskonale sprawdza się jako narzędzie wsparcia sprzedaży. Pozwala budować długoterminowe relacje z Partnerami biznesowymi i poprawiać wyniki sprzedażowe firmy.

Katalog nagród rzeczowych

By program lojalnościowy działał sprawnie i był atrakcyjny dla użytkowników, musi być skorelowany z przejrzystym, nowoczesnym i różnorodnym katalogiem nagród rzeczowych. Katalog nagród Sodexo to dziś ponad 2000 różnych nagród z najbardziej atrakcyjnych kategorii – RTV AGD, Travel & Spa czy biżuteria – które z pewnością zadowolą gusta nawet tych najbardziej wymagających.

Sodexo Effect

Nowoczesne programy lojalnościowe coraz częściej opierają się o grywalizację – motywują uczestników do wzajemnego prześcigania się w wykonywaniu zadań czy w ilości transakcji. Program Sodexo Effect, wsparty przez funkcjonalną platformą online o atrakcyjnym interfejsie, to grywalizacyjny system wsparcia sprzedaży na miarę naszych czasów.

E-voucher

Internetowy voucher motywacyjny to nowoczesna wersja znanych i lubianych Kart Premiowych i Podarunkowych, którą można wykorzystać podczas zakupów w sklepach internetowych. E-vouchery Sodexo akceptowane są w kilkudziesięciu różnych sklepach internetowych, dzięki czemu zapewniają obdarowanym szeroki wybór nagród.

Kupony premiowe

Kupony premiowe Pass to od wielu lat jeden z najchętniej wybieranych przez Przedsiębiorców sposobów motywowania Kontrahentów, który świetnie sprawdza się w wielu branżach. To doskonała alternatywa dla nagród rzeczowych w konkursach, promocjach czy programach lojalnościowych wspierających sprzedaż.

Gdzie można wykorzystać bony i karty Sodexo?

Atrakcyjność kuponów, kart i voucherów Sodexo wynika nie tylko z wygody użytkowania i prostej logistyki ich wdrożenia, ale też z ogromu możliwości, jakie dają osobom obdarowanym. Można je zrealizować w dziesiątkach tysięcy punktów handlowych i usługowych w całym kraju, a także w wielu sklepach internetowych. Największą popularnością cieszy się Kupon Premiowy Pass, który odznacza się największą siecią akceptacji – można nim zapłacić w ponad 50 000 punktów w Polsce. Karty i Kupony Sodexo można wykorzystać, płacąc za niemal wszystkie zakupy – zarówno te mniejsze, codzienne, jak artykuły spożywcze i przemysłowe, kosmetyki, leki czy ubrania, jak i większe, takie jak meble, sprzęt AGD i RTV czy sprzęt sportowy. Wśród Partnerów Sodexo znajdują się ponadto kawiarnie i restauracje, stacje paliw, kina, hotele czy biura podróży. Możliwości jest więc naprawdę wiele!

Kariera

Jakie cele stawiamy sobie w Sodexo? Filary naszej działalności to:

 • Poprawianie jakości życia. Zarówno nasze usługi dla nieruchomości (On-site Services), jak i usługi motywacyjne (Benefits and Rewards Services) wydatnie wpływają na poprawę jakości życia każdego dnia.
 • Dobre prowadzenie biznesu. Nie mamy wątpliwości, że odpowiednio zarządzany i prowadzony biznes ma pozytywny wpływ na 100 milionów klientów obsługiwanych każdego dnia.
 • Rozwijanie talentów. Dbamy nie tylko o naszych klientów – jakość życia członków naszego zespołu jest dla nas najważniejsza. Tworzymy razem zgrany i skuteczny zespół, zapewniając każdemu obiecujące możliwości rozwoju.

Naszym najcenniejszym kapitałem są nasi pracownicy. Działając zgodnie z naszymi zasadami etycznymi, opartymi na szacunku, lojalności, transparentności i integralności, są jednocześnie najlepszą ilustracją dla wyznawanych przez nas wartości:

 • Service Spirit (Duch usług)
 • Team Spirit (Duch współpracy)
 • Spirit of Progress (Duch postępu)

Dziś pracuje dla nas 412 tysięcy osób w 56 krajach na całym świecie. To dzięki nim Sodexo co roku otrzymuje liczne nagrody i wyróżnienia. Chcesz realnie wpływać na poprawę jakości życia i rozwój odpowiedzialnego biznesu? Dołącz do nas!

Czytaj więcej…