Zapisz się na bezpłatne konsultacje online

Umów sie na bezpłatne konsultacje online - Sodexo karta premiowa

Pozyskiwanie nowych klientów, budowanie lojalności z obecnymi, rozwijanie relacji biznesowych, to kluczowe działania dla rozwoju każdej firmy. Decyzje podejmowane w tych obszarach powinny być dobrze przemyślane i jeszcze lepiej zaplanowane.

Jeśli stoisz przed wyzwaniami:

  • jak zrealizować wymagające plany sprzedażowe?
  • jak pozyskać nowych klientów?
  • jak zbudować lojalność z kontrahentami i partnerami biznesowymi?
  • jak zorganizować skuteczną akcję wspierającą sprzedaż i jakie nagrody wybrać?

Pozwól sobie pomóc! Doradzimy, jakie działania wsparcia sprzedaży są obecnie najskuteczniejsze. Podzielimy się doświadczeniami, co sprawdziło się u innych klientów oraz podpowiemy, co sprawdzi się również u Ciebie.

Skonfrontujemy Twoje pomysły z wiedzą ekspertów.

Gwarantujemy poufność i bezpieczeństwo Twoich danych.

21 lat doświadczenia na rynku polskim - Sodexo karta premiowa zadowleni klienci karty premiowej Sodexo zadowoleni klienci Sodexo ponad 60 tysięcy aktywnych programówj lojalnościowych - Sodexo karta premiowa
23 lata doświadczenia
na lokalnym rynku
Prawie 50 tysięcy
zadowolonych klientów
9 lat doświadczenia
w prowadzeniu działań
i programów lojalnościowych
ponad 60 programów
lojalnościowych
obsługiwanych rocznie

Umów się na zdalną rozmowę z Doradcą Sodexo

Skontaktujemy się, aby ustalić dogodny termin konsultacji

  • DD slash MM slash YYYY
  • :
  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rzymowskiego 53 ("Sodexo"). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: IOD.Polska@sodexo.com, nr tel. (22) 535 11 11. Twoje dane będą przetwarzane w celach marketingowych Sodexo (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Sodexo w postaci marketingu produktów i usług Sodexo – art. 6 ust. 1 lit. f) RODO), w tym w sposób zautomatyzowany (profilowanie). Sodexo wykorzystuje profilowanie prowadząc statystyki i analizy Twoich zachowań oraz preferencji, związanych z zakupem lub korzystaniem z produktów i usług Sodexo w celu lepszego dopasowania do Twoich oczekiwań oferowanych produktów i usług. W wyniku profilowania dokonywanego przez Sodexo będziesz otrzymywać informacje o produktach i usługach lepiej dostosowanych do Twoich preferencji. Tylko w przypadku, gdy wyrazisz na to wyraźną zgodę, Sodexo będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celu profilowania, którego skutkiem będą automatycznie podejmowane decyzje, mające dla Ciebie znaczenie np. udzielenie rabatów lub ofert specjalnych (podstawa przetwarzania danych to Twoja zgoda – art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi serwisowe z zakresu IT, usługi telemarketingu oraz podmiotom przygotowującym i realizującym dla nas wysyłkę e-maili. Dane osobowe będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, względnie - odwołania zgody, a po tym okresie wyłącznie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Możesz żądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Masz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania – w tym profilowania. Masz także prawo do przenoszenia swoich danych oraz prawo cofnięcia zgody w każdym czasie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Sodexo przed jej cofnięciem oraz masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).