Karta Flexi Pass

Karta Flexi Pass Sodexo to wyjątkowy produkt zapewniający dostęp do benefitów związanych z rekreacją, sportem i kulturą.

Dzięki jednej karcie pracownik może korzystać z szerokiego wyboru wydarzeń kulturalnych i zajęć sportowych. Każdy z posiadaczy karty, niezależnie od wieku czy kondycji, z pewnością znajdzie dzięki niej coś dla siebie.

Uwaga! Karta nie umożliwia wypłaty gotówki z bankomatu.

Zdjęcie pracownika i karty Flexi Pass - Karta Flexi-pass Sodexo
Zdjęcie pracownika i karty Flexi Pass - Karta Flexi-pass Sodexo

A po zakupie

Pełny dostęp do dedykowanych promocji dla Użytkowników kart Sodexo przez cały rok

Prezent

Możliwość wielokrotnego doładowania karty przez pracodawcę na dowolne kwoty

Karta Sodexo

Samodzielne zarządzanie kartą przez pracownika (zmiana PIN, blokowanie karty, zamawianie karty w miejsce utraconej)

Wsparcie Centrum Obsługi Klienta 24/7

  • Karta Flexi Pass

    umożliwia zapłatę w wybranych punktach oferujących wydarzenia kulturalne lub sportowe. Za jej pomocą można również opłacić aktywności sportowe na siłowni, korcie lub basenie. Karty mogą być użyte wyłącznie jako forma zapłaty za zajęcia sportowe lub wydarzenia kulturalne. Nie da się opłacić nią zakupów w sklepie czy supermarkecie, nie kupisz nią też alkoholu, tytoniu i art. przemysłowych

  • Możliwość ustalania limitów kwotowych

    - dziennych i miesięcznych

  • Brak możliwości wypłaty gotówki z bankomatu

  • Karty występują w formie karty z paskiem magnetycznym,

    zabezpieczone kodem PIN

  • Możliwe płatności zbliżeniowe telefonem

    dzięki aktywnej usłudze Google Pay

  • Karta gotowa do użycia od zaraz

    - brak konieczności aktywacji karty przez Użytkownika. Karta jest bezimienna, a nr PIN dostarczany wraz z Kartą

  • Karta spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa,

    również dotyczące płatności w Internecie. Jej wydawcą jest polski bank - Alior Bank, a środki na karcie objęte są ochroną Bankowego Funduszu Gwarancyjnego

  • Karta Flexi Pass może być dodatkowym benefitem rekreacyjno - sportowym,

    który funkcjonuje w przedsiębiorstwie

  • Karta

    daje możliwość wyboru czasu doładowania oraz wysokości kwot doładowań

  • Wartość Karty Flexi Pass

    finansowanej z ZFŚS jest zwolniona z podatku dochodowego do kwoty 2000 zł na pracownika w roku podatkowym oraz nie podlega opodatkowaniu podatkiem VAT

  • Kumulacja niewykorzystanych środków w terminie ważności karty

  • Możliwość współdzielenia karty z osobami bliskimi

  • Nieograniczony wybór opcji korzystania z wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych oraz sportowych

  • Atrakcyjne rabaty na zakup wybranych wydarzeń

Znajdź doradcę

Skontaktuj się z jednym z naszych Doradców w celu uzyskania szczegółów dotyczących oferty dla Karty Flexi Pass

Dolnośląskie

Makowski Maciej – Key Account Manager +48 501 389 025 Maciej.Makowski@sodexo.com

Kujawsko-Pomorskie

Hutchings Maja – Key Account Manager +48 502 575 926 Maja.Hutchings@sodexo.com
Prokopowicz Paweł – Regionalny Kierownik Sprzedaży +48 505 169 803 Pawel.Prokopowicz@sodexo.com

Lubelskie

Czajka-Rutkowska Bożena – Key Account Manager +48 502 742 045 Bozena.Czajka-Rutkowska@sodexo.com

Lubuskie

Rogaczewski Leszek – Senior Key Account Manager +48 502 742 046 Leszek.Rogaczewski@sodexo.com

Łódzkie

Karliński Marcin – Senior Key Account Manager +48 501 389 020 Marcin.Karlinski@sodexo.com

Małopolskie

Cegła Bartosz – Key Account Manager +48 502 788 355 Bartosz.Cegla@sodexo.com

Mazowieckie

Bojanowski Hubert – Key Account Manager +48 502 742 052 Hubert.Bojanowski@sodexo.com
Chodowiec Joanna – Doradca Klienta w Kanale Digital +22 535 13 51 Joanna.Chodowiec@sodexo.com
Kuczborska Alicja – Dyrektor Zespołu Sprzedaży +48 721 298 342 Alicja.Kuczborska@sodexo.com
Szefler Damian – Koordynator Zespołu ds. Telesprzedaży +48 600 271 450 Damian.Szefler@sodexo.com
Turkiewicz Klaudia – Konsultant ds. Telesprzedaży +22 346 75 62 Klaudia.Turkiewicz@sodexo.com
Tomasz Wieczorek – Key Account Manager +48 606 630 832 Tomasz.Wieczorek@sodexo.com
Wójcik Katarzyna – Account Manager +48 608 507 094 Katarzyna.Wojcik@sodexo.com
Wywrot Grzegorz – Key Account Manager +48 722 097 291 Grzegorz.Wywrot@sodexo.com

Opolskie

Jędrzejewska Iwona – Senior Key Account Manager +48 502 788 328 Iwona.Jedrzejewsk@sodexo.com

Podkarpacie

Karnas Agnieszka – Key Account Manager +48 502 708 782 Agnieszka.Karnas@sodexo.com

Podlaskie

Świder Marta – Key Account Manager +48 502 708 781 Marta.Swider@sodexo.com

Pomorskie

Tanaś Krystian – Key Account Manager +48 501 389 036 Krystian.Tanas@sodexo.com

Śląskie

Jędrzejewska Iwona – Senior Key Account Manager +48 502 788 328 Iwona.Jedrzejewska@sodexo.com
Janiszewska Ewa – Regionalny Kierownik Sprzedaży +48 505 169 804 Ewa.Janiszewska@sodexo.com
Niemyjski Mateusz – Key Account Manager +48 502 788 370 Mateusz.Niemyjski@sodexo.com
Jura Wojciech – Account Manager +48 502 742 049 Wojciech.Jura@sodexo.com

Świętokrzyskie

Kopacz Magdalena – Key Account Manager +48 502 742 054 Magdalena.Kopacz@sodexo.com

Warmińsko – Mazurskie

Świder Marta – Account Manager +48 502 708 781 Marta.Swider@sodexo.com

Wielkopolskie

Ciesiołka Jakub – Account Manager +48 502 788 311 Jakub.Ciesiolka@sodexo.com

Zachodnio – Pomorskie

Kędzierski Krzysztof – Key Account Manager +48 501 389 022 Krzysztof.Kedzierski@sodexo.com

Zaciekawiła Cię nasza oferta?

Karta Flexi Pass Sodexo

Nikogo nie trzeba przekonywać, że sport to zdrowie. Jednak jak pracownicy mają zadbać o odpowiednią ilość aktywności fizycznej, jeśli większość z nich każdego dnia spędza wiele godzin w pozycji siedzącej? Ważną rolę w tym kontekście mają do spełnienia pracodawcy, którzy powinni zachęcać swój zespół do prowadzenia zdrowego trybu życia i dbania o kondycję swojego organizmu. Pomóc w tym może Karta Flexi Pass od Sodexo. To nowoczesna karta sportowa zapewniająca łatwy dostęp do wybranych benefitów związanych z rekreacją, sportem oraz kulturą.

Karta Flexi Pass – więcej niż tradycyjna karta sportowa

Jedna karta sportowa od Sodexo – wiele możliwości zastosowania. Każdy z pracowników ma dostęp do szerokiego wachlarza zajęć sportowych i rekreacyjnych oraz wydarzeń kulturalnych. Wszyscy bez wyjątku znajdą najlepszą rozrywkę dla siebie, zgodną z osobistymi preferencjami dotyczącymi spędzania wolnego czasu. Radość z posiadania Karty Flexi Pass jest tym większa, że jej użytkowanie można współdzielić z bliskimi osobami, a przez to wspólnie przeżywać niezapomniane chwile i relaksować się w dogodny dla siebie sposób. Dodatkowym atutem są przyznawane rabaty pozwalające zaoszczędzić i racjonalnie zarządzać dostępnymi środkami.

Karty sportowe od Sodexo – wygoda i bezpieczeństwo

Karta sportowa Flexi Pass daje możliwość dogodnej zapłaty za usługi związane z szeroko rozumianą rekreacją – zajęciami sportowymi oraz wydarzeniami kulturalnymi. Posiadając aktywną usługę Google Pay, możesz dokonywać także płatności zbliżeniowych swoim telefonem. Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo dokonywanych za ich pomocą transakcji, ponieważ takie karty sportowe są zabezpieczone kodem PIN, a znajdujące się na nich pieniądze objęte są ochroną Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Karta sportowa – benefit, o którym marzą Twoi pracownicy

Karta Flexi Pass od Sodexo sprawdzi się jako nieocenione wsparcie w motywowaniu zespołu. Może być dodatkową nagrodą za wykonaną pracę lub stałym dodatkiem do wynagrodzenia, który pozwoli zadbać o dobre samopoczucie pracowników i ich kondycję fizyczną. Uniwersalność i elastyczność takiego narzędzia sprawia, że istnieje możliwość wyboru czasu jej doładowania oraz wysokości umieszczonych na niej środków. Udostępnianie tego typu benefitów z pewnością poprawi wizerunek firmy oraz pozwoli budować większe zaangażowanie jej pracowników. Karty sportowe Flexi Pass oferują wiele niezwykle korzystnych zniżek i specjalnych promocji. Dzięki temu korzystanie z oferty będzie jeszcze przyjemniejsze. Niewykorzystane środki kumulują się i przechodzą na kolejne miesiące, a atrakcyjne rabaty pozwalają zaoszczędzić na wybranych aktywnościach. Niższe koszty dla firmy – więcej satysfakcji dla pracowników.

Czytaj więcej…