Karty Profilaktyczne

Karta Profilaktyczna to nowoczesny i wygodny sposób na zapewnienie posiłków profilaktycznych Twoim pracownikom! To jedyne na polskim rynku rozwiązanie w formie kart przedpłaconych dostosowane do wymagań prawnych dotyczących posiłków profilaktycznych.

A po zakupie

Pełny dostęp do dedykowanych promocji dla użytkowników kart Sodexo przez cały rok

Prezent

Możliwość wielokrotnego doładowania karty przez pracodawcę na dowolne kwoty

Karta Sodexo

Samodzielne zarządzanie kartą przez pracownika (zmiana PIN, blokowanie karty, zamawianie karty w miejsce utraconej)

Wsparcie Centrum Obsługi Klienta 24/7

  • Kartą Profilaktyczną

    zapłacisz w wybranych sklepach spożywczych i punktach gastronomicznych, z którymi Sodexo posiada podpisaną umowę określającą warunki realizacji płatności Kartą Profilaktyczną. Umożliwia to dostosowanie karty do wymogów prawnych stawianych posiłkom profilaktycznym

  • Sieć akceptacji

    jest każdorazowo personalizowana pod kątem potrzeb i preferencji Klienta i pracowników

  • Karty

    mogą być użyte wyłącznie jako forma zapłaty za posiłki i artykuły spożywcze, bez możliwości zakupu alkoholu, tytoniu i art. przemysłowych

  • Możliwość ustalania limitów kwotowych

    - dziennych i miesięcznych

  • Brak możliwości wypłaty gotówki z bankomatu

    , zabezpieczone kodem PIN

  • Brak konieczności aktywacji karty przez użytkownika

    - karta gotowa do użycia od zaraz. Jest bezimienna, a nr PIN dostarczany jest wraz z kartą

  • Karta funkcjonuje na platformie MasterCard

  • Karta spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa

    , również dotyczące płatności w Internecie. Jej wydawcą jest polski bank - Alior Bank, a środki na karcie objęte są ochroną Bankowego Funduszu Gwarancyjnego

  • PROSTA LOGISTYKA:

    • Brak konieczności comiesięcznego osobistego odbierania posiłków przez pracowników
    • Brak comiesięcznego wydawania kuponów - zautomatyzowane doładowywanie kart
  • OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I WYGODNA OBSŁUGA:

    • zasilenie kart w 24 h od momentu wpłynięcia środków na konto Sodexo
    • szybka realizacja zamówienia (karty dostarczamy już w 72 h)
    • brak potrzeby angażowania działu HR – pracownicy mogą samodzielnie zarządzać kartą
  • PROMOCJE DOSTOSOWANE DO POTRZEB KLIENTA:

    • upusty na zakupy w największych sieciach handlowych
    • możliwość spersonalizowania promocji dedykowanych dla pracowników
  • NOWOCZESNOŚĆ I WYGODA UŻYTKOWANIA:

    • Szybkie płatności zbliżeniowe telefonem poprzez Google Pay™
    • Płatność także u dostawców posiłków oraz przy zamawianiu przez Internet
    • Pełna wygoda zarządzania kartą dzięki nowej, wyjątkowo funkcjonalnej aplikacji mobilnej Sodexo Dla Ciebie oraz na stronie DlaCiebie.Sodexo.pl. Użytkownik karty może w każdej chwili zmienić PIN, sprawdzić saldo czy limity karty, zablokować ją lub zastrzec
  • ATRAKCYJNE PROMOCJE:

    • Wraz z kartą Sodexo pracownicy otrzymują dostęp do licznych rabatów i akcji promocyjnych. Dzięki nim zyskują o wiele więcej niż przyznane przez pracodawcę środki.
      Zniżki pozwalają na oszczędności sięgające nawet 55%!

Znajdź doradcę

Skontaktuj się z jednym z naszych Doradców w celu uzyskania szczegółów dotyczących oferty dla Karty Profilaktycznej

Dolnośląskie

Makowski Maciej – Key Account Manager +48 501 389 025 Maciej.Makowski@sodexo.com

Kujawsko-Pomorskie

Hutchings Maja – Key Account Manager +48 502 575 926 Maja.Hutchings@sodexo.com
Prokopowicz Paweł – Regionalny Kierownik Sprzedaży +48 505 169 803 Pawel.Prokopowicz@sodexo.com

Lubelskie

Czajka-Rutkowska Bożena – Key Account Manager +48 502 742 045 Bozena.Czajka-Rutkowska@sodexo.com

Lubuskie

Rogaczewski Leszek – Senior Key Account Manager +48 502 742 046 Leszek.Rogaczewski@sodexo.com

Łódzkie

Karliński Marcin – Senior Key Account Manager +48 501 389 020 Marcin.Karlinski@sodexo.com

Małopolskie

Cegła Bartosz – Key Account Manager +48 502 788 355 Bartosz.Cegla@sodexo.com

Mazowieckie

Bojanowski Hubert – Key Account Manager +48 502 742 052 Hubert.Bojanowski@sodexo.com
Chodowiec Joanna – Doradca Klienta w Kanale Digital +22 535 13 51 Joanna.Chodowiec@sodexo.com
Kuczborska Alicja – Dyrektor Zespołu Sprzedaży +48 721 298 342 Alicja.Kuczborska@sodexo.com
Szefler Damian – Koordynator Zespołu ds. Telesprzedaży +48 600 271 450 Damian.Szefler@sodexo.com
Turkiewicz Klaudia – Konsultant ds. Telesprzedaży +22 346 75 62 Klaudia.Turkiewicz@sodexo.com
Tomasz Wieczorek – Key Account Manager +48 606 630 832 Tomasz.Wieczorek@sodexo.com
Wójcik Katarzyna – Account Manager +48 608 507 094 Katarzyna.Wojcik@sodexo.com
Wywrot Grzegorz – Key Account Manager +48 722 097 291 Grzegorz.Wywrot@sodexo.com

Opolskie

Jędrzejewska Iwona – Senior Key Account Manager +48 502 788 328 Iwona.Jedrzejewsk@sodexo.com

Podkarpacie

Karnas Agnieszka – Key Account Manager +48 502 708 782 Agnieszka.Karnas@sodexo.com

Podlaskie

Świder Marta – Key Account Manager +48 502 708 781 Marta.Swider@sodexo.com

Pomorskie

Tanaś Krystian – Key Account Manager +48 501 389 036 Krystian.Tanas@sodexo.com

Śląskie

Jędrzejewska Iwona – Senior Key Account Manager +48 502 788 328 Iwona.Jedrzejewska@sodexo.com
Janiszewska Ewa – Regionalny Kierownik Sprzedaży +48 505 169 804 Ewa.Janiszewska@sodexo.com
Niemyjski Mateusz – Key Account Manager +48 502 788 370 Mateusz.Niemyjski@sodexo.com
Jura Wojciech – Account Manager +48 502 742 049 Wojciech.Jura@sodexo.com

Świętokrzyskie

Kopacz Magdalena – Key Account Manager +48 502 742 054 Magdalena.Kopacz@sodexo.com

Warmińsko – Mazurskie

Świder Marta – Account Manager +48 502 708 781 Marta.Swider@sodexo.com

Wielkopolskie

Ciesiołka Jakub – Account Manager +48 502 788 311 Jakub.Ciesiolka@sodexo.com

Zachodnio – Pomorskie

Kędzierski Krzysztof – Key Account Manager +48 501 389 022 Krzysztof.Kedzierski@sodexo.com

Zaciekawiła Cię nasza oferta?