Pluxee Lunch

Zapewnij zespołowi najbardziej pożądany benefit żywieniowy – karta na codzienną przyjemność z jedzenia.

Poznaj kartę Pluxee Lunch, z którą życie smakuje lepiej!

prezent

Codzienne podwyżka przyjemności

Karta Pluxee Lunch to coś więcej niż posiłek dla Twoich pracowników – to benefit finansowy, który może być uzupełnieniem wynagrodzenia. To wsparcie codziennych wydatków żywieniowych.

prezent

Swoboda wyboru

Twoi pracownicy zapłacą za ulubione posiłki gdzie chcą i kiedy chcą – w punktach gastronomicznych i handlowych, w Polsce i na świecie, stacjonarnie i online

oszczędności

Oszczędności w budżecie firmy i portfelu pracownika

Karta Pluxee Lunch to oszczędności dla wszystkich – dla Twojej firmy to do 1106 zł oszczędności na jednym wynagrodzeniu dzięki posiłkom zwolnionym z ZUS do 450 zł miesięcznie na pracownika! Dla zatrudnionych to ekstra środki w budżecie domowym i oszczędność aż do 1070 zł rocznie.

prezent

Mniejsza rotacja i przyciąganie talentów

Regularne posiłki w pracy to nie tylko wyższa efektywność zespołu, a także praktyczny benefit, który w pełni wykorzystają Twoi pracownicy. To najbardziej oczekiwane wsparcie, które odciąży budżet domowy i zagwarantuje więcej czasu na regeneracje i relacje.

* Wartość przekazanych na karcie środków jest wolna od składki ZUS do 450 zł miesięcznie na pracownika, stanowi dla firmy koszt uzyskania przychodu i nie podlega opodatkowaniu VAT.

Sprawdź, jakie korzyści zapewnia karta Pluxee Lunch

  Korzyści dla pracodawcy

  korzyści dla pracodawcy

  Korzyści dla pracodawcy

  • Oszczędności w budżecie firmy dzięki zwolnieniu z ZUS na posiłki do 450 zł miesięcznie na pracownika – aż do 1106 zł miesięcznie na jednym wynagrodzeniu.
  • Praktyczny benefit finansowy, który może stanowić uzupełnienie wynagrodzenia pracowników, wspierając ich siłę nabywczą. 
  • Mniejsza rotacja pracowników dzięki codziennym wsparciu i realnym oszczędnościom, które zostają w portfelu zatrudnionych. 
  • Zielone światło dla nowych talentów, karta Pluxee Lunch to niezastąpione rozwiązanie, które wyróżnić Cię na rynku benefitów 
  • Wzrost efektywności i motywacji dzięki regularnym posiłkom i zyskaniu dodatkowego czasu na regenerację 
  • Realna odpowiedź na potrzeby pracowników – aż 80% chciałoby mieć dofinansowane posiłki w pracy*
    

  Korzyści dla pracownika

  korzyści dla pracownika

  Korzyści dla pracownika

  • Ekstra środki w portfelu na ulubione posiłki i oszczędność aż do 1070 zł rocznie! Codzienna przyjemność z jedzenia dopasowana do indywidualnych potrzeb 
  • Swoboda wyboru – Twoi pracownicą zjedzą gdzie chcą i kiedy chcą, w punktach gastronomicznych i handlowych w Polsce i na świecie, stacjonarnie i online. 
  • Codzienne oszczędności dzięki promocjom i rabatom 
  • Wiesz gdzie zjesz czyli dostęp do mapy punktów gastronomicznych i handlowych, dzięki której Twoi pracownicy w łatwy sposób sprawdzą gdzie zapłacą kartą Pluxee Lunch
  • Wygodne i proste zarządzanie kartą w aplikacji mobilnej Pluxee
  • Nowoczesne płatności zbliżeniowe telefonem, dzięki Google PayTM oraz Apple Pay (dotyczy niektórych wariantów kart Pluxee).
    

   

  Uwaga!

  Drodzy Klienci, nowe produkty będą dostępne już niebawem. Do tego czasu serwujemy Wam dobrze znane produkty pod marką Sodexo. Cały czas zmieniamy się dla Was na lepsze – nowości są już w drodze!

  Warianty Pluxee Lunch

  Karta Pluxee

  Karta wirtualna

  Zawsze pod ręką w cyfrowej formie

  Szeroka sieć akceptacji, dostępna na mapie punktów gastronomicznych i handlowych

  Najbardziej ekologiczne rozwiązanie

  Przesłana na maila do pracownika już w 72h!

  karta Pluxee Lunch

  Karta zbliżeniowa

  Uniwersalne rozwiązanie dopasowane do każdego pracownika

  Szeroka sieć akceptacji, dostępna na mapie punktów gastronomicznych i handlowych

  Zarządzanie kartą za pomocą aplikacji mobilnej i www

  Szybka dostawa w 48h!

  Alt text

  Nie potrafisz się zdecydować lub potrzebujesz pomocy?

  Wypełnij formularz kontaktowy, a nasze Centrum Obsługi Klienta skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego i odpowie na wszystkie Twoje pytania.

  Co zyskujesz po zakupie Pluxee Lunch?

  promocje

  Atrakcyjne promocje w restauracjach – przez cały rok

  oszczędności

  Oszczędność w budżecie firmy – do 1106 zł miesięcznie na jednym wynagrodzeniu!

  samodzielne zarządzanie kartą

  Opieka i wsparcie dla Ciebie i Twoich Pracowników

  Przeczytaj więcej o motywacji pracowników na blogu

  Image
  Twój talerz - klucz do efektywności.

  Pracodawca

  Twój talerz - klucz do efektywności. Co i jak Polacy jedzą w pracy?

  Co łączy wskaźniki KPI i dietę? Z pozoru niewiele, jednak badania dowodzą istnienia silnej korelacji między nawykami żywieniowymi i wydajnością – według danych WHO regularne i zbilansowane posiłki podnoszą produktywność o 20%, natomiast uczeni z organizacji Health Enhancement Research Organization (HERO) dowodzą, że o 25%*. W skali tygodnia to jakby jeden dodatkowy dzień roboczy!

  Czytaj więcej
  Image
  Budget cleaning

  Marketing i sprzedaż

  Tak jak zima w listopadzie zaskoczyła drogowców, tak zwykle budget cleaning na koniec roku zaskakuje marketerów. Niby wszyscy wiemy, że (jak co roku) zostaną nam zaległe środki, a i tak znów w grudniu gorączkowo zabieramy się za ich wydawanie. Jak nie “przepalić” nadwyżki budżetu i dzięki niej zapewnić sobie spokojniejszy start w 2024 rok? Podpowiadamy w poniższym tekście.

  Image
  ebook 2 blog

  Pracodawca

  Oczekiwania pracowników wobec pracodawcy oraz oferowanych benefitów ewoluują wraz z przemianami społecznymi i gospodarczymi. Różnice pokoleniowe odgrywają kluczową rolę w definiowaniu tych oczekiwań, a te z kolei wpływają na sposób funkcjonowania firm. Warto zastanowić się nad tym, jakie są główne tendencje i jakie wyzwania stoją przed pracodawcami w związku z różnicami pokoleniowymi.

  Image
  jak zarządzać projektami hr

  Pracodawca

  W dzisiejszym dynamicznym i konkurencyjnym środowisku biznesowym, skuteczne zarządzanie projektami oraz priorytetyzacja zadań staje się nieodzownym elementem sukcesu zarówno mniejszych, jak i większych organizacji. Tryb pracy projektowej jest widoczny w różnych komórkach organizacyjnych współczesnych przedsiębiorstw i stanowi swego rodzaju fundament. Takie podejście widać chociażby w funkcjonowaniu działów human resources.
  Czym są projekty HR i czym różnią się od swoich klasycznych odpowiedników? Jak powinna wyglądać prawidłowa realizacja takiego projektu? Czym wyróżnia się project management w zakresie human resources? Już teraz dowiedz się, jakie kroki warto podejmować, aby odnieść sukces w zarządzaniu projektami HR. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje na ten temat!