Rabaty sięgające 80%, liczne atrakcyjne promocje wynegocjowane specjalnie dla użytkowników kart i kuponów Sodexo od lat trafiają w ich ręce w formie papierowego pakietu promocji – tworząc dla nich dodatkową wartość realnych oszczędności. Stawiamy kolejny krok na drodze cyfryzacji i wprowadzamy uszyty na miarę nowej normalności serwis Sodexo Friends, który pozwoli skorzystać z najlepszych na rynku promocji bezpiecznie, bez wychodzenia z domu dostępnych przez cały rok nie tylko Klientom i Użytkownikom rozwiązań Sodexo. To bezobsługowy benefit dla pracowników i wartość dodana do nagród w akcjach promocyjnych i programach wsparcia sprzedaży.

 

Lata doświadczeń w budowaniu oferty wartości oraz obserwacja zmieniających się zachowań konsumenckich pozwoliły nam w jednym miejscu odpowiedzieć na najbardziej podstawowe potrzeby. W codziennym życiu toczymy ciągłą walkę o optymalizację swoich budżetów, często nieświadomie i intuicyjnie poszukując możliwości zaoszczędzenia na codziennych zakupach lub atrakcyjnych okazji. Sodexo Friends to intuicyjny serwis online ułatwiający dostęp do zintegrowanych promocji rynkowych i najlepszych, unikalnych obniżek tylko w Sodexo, a to wszystko pod ręką w jednym miejscu.

 

To rozwiązanie, dzięki któremu kupujemy mądrze, robiąc tańsze zakupy, dbając o domowy budżet, ze zniżkami dopasowanymi do potrzeb w zależności od sezonu, czy trendów na rynku dostępnych przez cały rok. Są one na bieżąco aktualizowane i zawierają ofertę zarówno do sklepów stacjonarnych i punktów usługowych, jak i oferty online. Intuicyjny serwis z promocjami oraz łatwe korzystanie z kodów przez sms lub email sprawia, że mądre kupowanie staje się bezpiecznie, bez ograniczeń oraz dodatkowych opłat.

 

Zwłaszcza dziś, w mocno niepewnych czasach, w których kolejne obostrzenia i ograniczenia wprowadzane są z dnia na dzień, w uzależnieniu od sytuacji epidemicznej – natychmiastowy i w pełni cyfrowy dostęp do oferty, niezależnie od sytuacji – jest niezwykle ważny.

Bezobsługowy benefit

Jak wynika z Badania Potrzeb Pracowników 2020 przeprowadzonego przez sopocką pracownię PBS na zlecenie Sodexo, benefit idealny powinien przede wszystkim wspierać budżet domowy, na co wskazało aż 66% respondentów.

Sodexo Friends - bezkosztowy benefit dla pracowników

Sodexo Friends odpowiada na tę potrzebę i udostępnia bezkosztowo cały pakiet promocji, z których mogą korzystać wskazane przez pracodawcę osoby. Sprawdzi się doskonale jako uzupełnienie klasycznego wachlarza benefitów i będzie do niego wartością dodaną.

Nagroda znaczy więcej

Nagroda skutecznie stymuluje zmysły uczestników akcji promocyjnych i programów wspierających sprzedaż. A jeśli uzupełnieniem nagrody będzie zestaw atrakcyjnych promocji i rabatów, jej wartość będzie zdecydowanie większa. Jak pokazuje Monitor Promocji, badanie prowadzone przez ARC Rynek i Opinia, o ile w poprzednich dwóch latach łowcy promocji stanowili jedną czwartą konsumentów, dziś to prawie jedna trzecia.

Sodexo friends - wartość dodana do twojej nagrody

Co więcej możliwość kupienia czegoś taniej to dla łowców okazji nie tylko oszczędność, ale również satysfakcja i motor do działania. Dzięki Sodexo Friends nagrody w konkursach, akcjach promocyjnych, programach motywacyjnych czy lojalnościowych zyskują na atrakcyjności. Wartość dodana w postaci oferowanych promocji i rabatów stanowi realną korzyść i stymuluje do działania.

Korzyści na wyciągnięcie ręki

O ile serwis Sodexo Friends jest ogólnodostępny i zawiera sporą listę standardowych promocji zgromadzonych w jednym miejscu, o tyle zalogowanym użytkownikom oferuje się znacznie więcej. Mogą oni skorzystać z unikalnych promocji dostępnych tylko w Sodexo m.in. z 30% zniżki w sklepach Adidas czy Isa Dora, 15% rabatu w sklepie E-zegarek, 40 zł na zakupy w sklepach DUKA online czy 100 zł na zakup obuwia w sklepach Under Armour. Jednak największą wartość serwisu stanowią promocje premium dostępne jedynie dla użytkowników, którzy otrzymają spersonalizowane zaproszenie od swojego pracodawcy lub partnera biznesowego.

 

Indywidualny kod PREMIUM dostarcza użytkownikowi najgłębsze rabaty, a firmie możliwość zarządzania siecią promocji oraz weryfikację wykorzystania promocji wśród jego odbiorców. Zgodnie ze swoimi preferencjami możesz wybrać spośród unikatowych promocji przygotowanych tylko dla Sodexo i stworzyć własny pakiet promocji dostosowany do branży, albo bezpośrednich potrzeb osób, którym chcesz je wręczyć.

Sodexo Friends - promocje premium

Masz możliwość dodania do serwisu produktów własnych w promocyjnej cenie, wykluczenia ofert konkurentów lub zgłoszenia promocji na życzenie do konkretnej sieci, a my postaramy się ją dostarczyć. Wśród bieżących ofert PREMIUM znaleźć można m.in. 30% rabat na asortyment premium w sklepach Biedronka lub perfumy Kazar, 25 zł na zakupy w Hebe.pl czy 15% rabatu w sklepie Apart. To prawdziwe okazje, które zadowolą najbardziej wyrafinowanych łowców okazji. Co więcej, promocjami możesz się podzielić z rodziną lub przyjaciółmi.

Nowy wymiar promocji

Wybierając Sodexo Friends zyskujesz unikalny, dopasowany i bezobsługowy serwis. Wystarczy, że zgłosisz się do doradcy Sodexo i zamówisz Sodexo Friends dla swoich pracowników, klientów czy partnerów, a my zrobimy za Ciebie resztę. Przygotujemy spersonalizowaną komunikację i wyślemy instrukcję dla użytkowników. Tobie pozostanie tylko obserwacja zachowań zakupowych obdarowanych osób. Zobaczysz, jak kupują mądrze i taniej.

 

Jesteś ciekaw jak działa Sodexo Friends? Sprawdź w praktyce sodexofriends.pl lub skontaktuj się z doradcą Sodexo.
Wypełnij formularz już teraz!
Zainteresowała Cię nasza oferta? Wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą, by porozmawiać o Twoich potrzebach i zaproponować najnowocześniejsze i najciekawsze rozwiązania na rynku.