Karta Podarunkowa lub Premiowa Sodexo to w pełni funkcjonalna karta płatnicza umożliwiająca płatności we wszystkich terminalach obsługujących karty Mastercard w Polsce i na świecie, wypłaty z bankomatów oraz płatności w Internecie. W pakiecie z przedpłaconą kartą otrzymujesz dostęp do narzędzia w postaci serwisu Dla Ciebie oraz aplikacji mobilnej Sodexo Dla Ciebie, która umożliwia nie tylko kontrolę wydatków, ale również zarządzanie samą kartą.

Saldo dostępnych na kacie środków, historia transakcji, zmiana kodu PIN i zastrzeżenie karty – to najważniejsze funkcjonalności serwisu i aplikacji Dla Ciebie. Dodatkowo będziesz korzystać z licznych promocji i rabatów dostępnych wyłącznie dla użytkowników kart Sodexo, zarówno premiowych, jak i podarunkowych.

Rejestracja i logowanie do Dla Ciebie

Aby dodać kartę do swojego profilu, musisz najpierw założyć konto w serwisie Dla Ciebie lub stworzyć je za pośrednictwem aplikacji Sodexo dla Ciebie pobranej na smartfon. Aby pobrać aplikację, odwiedź sklep Google lub AppStore. Pamiętaj, że poprawność danych podanych w trakcie rejestracji, zwłaszcza poprawność numeru telefonu oraz adresu mailowego, pozwoli uniknąć problemów m.in. z autoryzacją transakcji w Internecie, regulowanych przez unijną dyrektywę bezpieczeństwa PSD2. Po zalogowaniu się do serwisu Dla Ciebie zyskasz pełną swobodę działania. Po zakończonej rejestracji będziesz mógł dodać do profilu wszystkie posiadane karty Sodexo, podając numer karty oraz kod NIK przesłany wraz z nią w przesyłce od Sodexo.

Sprawdź saldo karty w serwisie Dla Ciebie i bez problemu zmień kod PIN

Po dodaniu karty do swojego profilu zobaczysz panel umożliwiający zarządzanie kartą. W pierwszej kolejności możesz sprawdzić stan środków dostępnych na karcie. Pamiętaj: każdorazowo musisz kliknąć przycisk Odśwież, aby połączyć się z systemami bankowymi i uzyskać aktualną informację. Dodatkowo w panelu administracyjnym możesz zmienić nazwę swojej karty, co jest przydatną funkcją, jeśli w Twoim profilu jest więcej niż jedna karta.

W ustawieniach dostępna jest także historia transakcji oraz historia autoryzacji, zawierająca wszystkie udane i nieudane próby wykorzystania karty. Ustawienia zawierają również funkcje takie jak: zmień PIN, zastrzeż kartę, zablokuj kartę, wymień kartę. Pozwalają one na w pełni kompleksowe zarządzanie kartą. Oprócz tego dostępne są informacje na temat sieci akceptacji oraz dedykowane karcie promocje.

Autoryzacja transakcji

Dodatkowo od 1 stycznia 2021 roku dzięki aplikacji Sodexo Dla Ciebie będzie można w szybki i bezproblemowy sposób autoryzować transakcję w internecie. Zgodnie z wymogami dyrektywy unijnej PSD2, wprowadzającej silne uwierzytelnianie dla transakcji w sklepach online oraz koniecznością wycofania autoryzacji kodem SMS, który wymuszał przepisanie kodu w trakcie transakcji, całość uwierzytelnienia zostanie przeniesiona do aplikacji. Będzie szybciej, łatwiej i bezpieczniej. Po aktywacji usługi wystarczy zalogowanie się do aplikacji na autoryzowanym urządzeniu mobilnym i potwierdzenie transakcji.

Aby dowiedzieć się, jak skonfigurować autoryzację mobilną w swoim telefonie kliknij tutaj.

Karta wirtualna

Jeśli otrzymałeś od swojego pracodawcy, partnera biznesowego bądź organizatora akcji promocyjnej Kartę Wirtualną Sodexo, skorzystaj z serwisu Wirtualna.sodexo.pl. Ten rodzaj kart obsługiwany jest wyłącznie za pośrednictwem tego serwisu. Karty Wirtualnej nie dodasz do serwisu Dla Ciebie ani do aplikacji mobilnej Sodexo Dla Ciebie.

Wypełnij formularz już teraz!
Zainteresowała Cię nasza oferta? Wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą, by porozmawiać o Twoich potrzebach i zaproponować najnowocześniejsze i najciekawsze rozwiązania na rynku.