Internet w ostatnich latach stał się nieodłącznym elementem naszego życia. W 2018 roku aż 70% Polaków korzystało z Internetu niemal codziennie, spędzając w nim średnio 11 godzin dziennie, czyli o 5 godzin dłużej niż w 2016 roku – wynika z cyklicznego badania „Cyfrowi Polacy – przyśpieszenie e-rewolucji” przeprowadzanego przez McKinsey. Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 i związane z nią środki zaradcze sprawiły, że wirtualny świat w sposób radykalny i natychmiastowy zmieni nasze przyzwyczajenia, sposób myślenia i działania. Zdalna edukacja, zdalna praca, zdalny biznes – to dziś konieczność.

Transformacja wymaga zmiany

Początek 2020 roku przejdzie do historii jako czas jednej z największych, o ile nie największej rewolucji, która dotknęła społeczeństwa w ostatnim stuleciu. Przede wszystkim ze względu na globalną skalę i natychmiastowy charakter. To nie ewolucja, a rewolucja, która wymusiła na firmach nie tylko zmianę organizacji pracy, ale również w wielu przypadkach modeli biznesowych.

 

Cyfrowe produkty lub usługi, bądź możliwość ich nabycia w wirtualnym świecie, stały się koniecznością. Zmiana ta wymusiła również konieczność weryfikacji narzędzi i rozwiązań wspierających sprzedaż. Firmy, które wykorzystywały w swoich akcjach sprzedażowych nagrody rzeczowe, coraz chętniej stawiają na w pełni cyfrowe, innowacyjne rozwiązania, które nie dość, że nie ograniczą dotychczasowych możliwości, to jeszcze otworzą wachlarz dodatkowych korzyści.

e-Nagroda – sposób na motywację

Katalog nagród w digitalowym świecie rządzi się zupełnie innymi prawami. Aby działać skutecznie, trzeba postawić na rozwiązania, które dają możliwość natychmiastowej realizacji, tu i teraz, w czasie rzeczywistym, oraz pozwalające na masową dystrybucję do dowolnej ilości nagrodzonych osób.

 

W czasach niepewności o to, co będzie jutro, nawet niewielki gest w stronę pracowników, kontrahentów, klientów czy respondentów będzie skutecznie stymulował motywację i zaangażowanie. Ważne, by ta forma docenienia nie tylko budowała wewnętrzne poczucie bezpieczeństwa, ale również została przekazana w bezpieczny sposób.

 

e-Nagroda jest właśnie takim rozwiązaniem. To nic innego, jak elektroniczny voucher o określonej wartości, który może zostać zrealizowany we wskazanej jednej sieci sklepów stacjonarnych i online. Natychmiast po otrzymaniu.

Siła różnorodności

By nagroda była skuteczna, musi być trafiona. Dlatego tak ważne jest zapewnienie różnorodności wyboru pozwalającej dopasować e-Nagrodę do konkretnej grupy docelowej. Elektroniczne vouchery Sodexo to gwarancja wszechstronnego wyboru spośród najbardziej rozpoznawalnych marek, w różnych kategoriach. Sport, kultura, RTV-AGD, odzież, beauty, artykuły spożywcze – to wszystko w jednym miejscu, na wyciągnięcie ręki.

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia ekspertów Sodexo

Umów się na bezpłatną konsultację i sprawdź, jakich rozwiązań potrzebuje Twój biznes.

bespłatne-konsultacje

Wypełnij formularz już teraz!
Zainteresowała Cię nasza oferta? Wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą, by porozmawiać o Twoich potrzebach i zaproponować najnowocześniejsze i najciekawsze rozwiązania na rynku.