Okres świąteczny to czas spokoju, bezpieczeństwa i odpoczynku. Zamiast jednak całkiem zapominać o pracy, pracownicy mogą czerpać garściami z jej benefitów. Skuteczne obdarowywanie pracowników na święta wzmacnia morale zespołu i dodaje motywacji potrzebnej do dalszych zadań. Aby tak się stało, doskonałym pomysłem będzie skorzystanie z Wielkanocnych Kart Podarunkowych od Sodexo!

Pomysłowe prezenty dla pracowników na święta to podstawa

Obdarowywanie podwładnych na święta to nie lada wyzwanie. Jeśli prowadzimy przedsiębiorstwo, które zatrudnia wiele osób, problemem może okazać się znalezienie odpowiedniego pomysłu na prezenty dla pracowników. Idealne podarunki powinny być atrakcyjne i uniwersalne zarazem. Muszą być w pełni bezpieczne w użytkowaniu – zarówno dla obdarowywanych, jak i obdarowującego. Świetnie, jeśli odpowiadają na każdą potrzebę i przyczyniają się do spędzenia weselszych świąt i efektywniejszego odpoczynku. Najlepiej jest, gdy prezenty dla pracowników mogą być dopasowane do ich indywidualnych preferencji. Dzięki temu istnieje większa szansa, że każdy będzie maksymalnie usatysfakcjonowany, a upominek spełni swoją funkcję, ucieszy, ale też zmotywuje i wzmocni zaangażowanie. Rozwiązaniem, które realizuje wszystkie powyższe założenia, są przedpłacone karty podarunkowe dla pracowników, z których mogą oni korzystać w praktycznie dowolny sposób i tym samym spełnić swoje marzenia!

Wielkanocna Karta Podarunkowa – idealny prezent dla pracownika

Wielkanocna Karta Podarunkowa różni się od tradycyjnych produktów motywacyjnych dla pracowników. Jej świąteczny charakter podkreśla specjalna limitowana wielkanocna edycja ze świątecznym wizerunkiem. U każdego obdarowanego z pewnością będzie budził pozytywne skojarzenia ze świętami! Taki miły dla oka podarunek zapadnie w pamięć nawet największym sceptykom, budując pozytywne doświadczenia w relacji z pracodawcą oraz wzmagając zaangażowanie w zadania i rozwój firmy.

  • Rozwiązanie zostało wyposażone w szereg funkcjonalności, takich jak:
  • możliwość przeznaczenia środków na dowolny cel w punktach stacjonarnych i wygodnie w sklepach online
  • nieograniczone możliwości płatności za zakupy w Polsce i na całym świecie, również bezpiecznie zbliżeniowo telefonem dzięki Google Pay
  • dostęp do mnóstwa promocji w wybranych sklepach, gwarantujących tańsze wielkanocne zakupy
  • samodzielne pełne zarządzanie swoją kartą 24/7 przez portal dlaciebie.sodexo.pl oraz aplikację Sodexo Dla Ciebie

Jak działa Wielkanocna Karta Podarunkowa? Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wielkanocne Karty Podarunkowe będą idealnymi prezentami dla pracowników na święta także dlatego, że mechanizm ich działania jest wyjątkowo prosty. Kartę można zamówić online, w eSklepie, a jej dostawa to tylko 48h – i już można obdarować pracowników i sprawić im radość! Zarówno zakup, jak i doładowanie karty, są bardzo proste i szybkie. Całość procesu została przygotowana tak, aby oszczędzić cenny czas przedsiębiorcom, którzy, kupując karty, nie muszą nawet kontaktować się z działem sprzedaży. Oczywiście wsparcie Centrum Obsługi Klienta przysługuje na każdym etapie, także po transakcji. Doskonale wiemy, że szukając dobrego środka motywacyjnego, trzeba też pamiętać o bezpieczeństwie. Wraz z Wielkanocną Kartą Podarunkową otrzymuje się indywidualnie nadany PIN. Produkt jest zabezpieczony w identyczny sposób jak inne bankowe karty płatnicze (wydawcą jest Alior Bank). Wszystkie środki zgromadzone na takich kartach są zabezpieczone przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Świąteczna karta podarunkowa dla pracowników – swoboda dla każdej ze stron

Świąteczny upominek dla pracowników pozwala na znaczną swobodę. Obdarowana osoba może sama zarządzać wydatkami przez Internet i ma dostęp do płatności telefonem poprzez aplikację Google Pay. Bez trudu zmieni PIN, zastrzeże kartę lub zamówi nową w przypadku utracenia oryginału. Nade wszystko będzie się jednak cieszyć z wielu promocji i prezentu, który zagwarantuje jej nieograniczone możliwości! Istnieje możliwość zakupu wielu kart o różnych wysokościach doładowania. Warto dodać, że dostęp do promocji jest całoroczny.

Optymalizacja kosztów pracodawcy dzięki kartom przedpłaconym

W wyniku zmian legislacyjnych spowodowanych pandemią koronawirusa podniesiono do 2000 zł limit zwolnienia z podatku dochodowego od wartości świadczeń finansowanych z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Oznacza to, że pracodawca wręczający swojemu zespołowi karty przedpłacone może liczyć na zwolnienie od podatku PIT do wysokości nowego limitu, czyli do 2000 złotych na pracownika w roku podatkowym. Może to być doskonałym sposobem na optymalizację wydatków przedsiębiorstwa. Wybierając tego typu podarunki na święta dla pracowników, można zrobić wiele dobrego zarówno dla podopiecznych, jak i własnej firmy!
 

Tagi: pomysł na prezent świąteczny dla pracowników prezent na święta dla pracowników upominek świąteczny dla pracowników
Wypełnij formularz już teraz!
Zainteresowała Cię nasza oferta? Wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą, by porozmawiać o Twoich potrzebach i zaproponować najnowocześniejsze i najciekawsze rozwiązania na rynku.