Karta Wakacyjna

Zadbaj o odpowiedni wypoczynek Twoich pracowników, w dopasowanej do ich potrzeb formie!

Karta Wakacyjna to bezpieczny i nowoczesny sposób na dofinansowanie wypoczynku, w pełni zgodna z obowiązującymi przepisami, dlatego może być finansowana z środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Dodatkowo jest przepustką do ekskluzywnych promocji i rabatów na wiele atrakcji turystycznych dla całej rodziny.

Znajdź doradcę

Skontaktuj się z jednym z naszych Doradców w celu uzyskania szczegółów dotyczących oferty dla Karty Profilaktycznej

Makowski Maciej - Key Account Manager

Hutchings Maja - Account Manager

Prokopowicz Paweł - Regionalny Kierownik Sprzedaży

Czajka-Rutkowska Bożena - Key Account Manager

Rogaczewski Leszek - Key Account Manager

Karliński Marcin - Key Account Manager

Cegła Bartosz - Account Manager

Bojanowski Hubert - Account Manager

Chodowiec Joanna - Doradca Klienta w Kanale Digital

Kuczborska Alicja - Dyrektor Zespołu Sprzedaży

Osowiecka Karolina - Konsultant ds. Telesprzedaży

Różańska Katarzyna - Koordynator Zespołu ds. Telesprzedaży

Tomasz Wieczorek - Account Manager

Wiśniewska Magda - Business Development Manager

Wywrot Grzegorz - Key Account Manager

Jędrzejewska-Jarek Iwona - Key Account Manager

Kopacki Marcin - Key Account Manager

Świder Marta - Account Manager

Tanaś Krystian - Key Account Manager

Jędrzejewska-Jarek Iwona - Key Account Manager

Niemyjski Mateusz - Account Manager

Kopacz Magdalena - Key Account Manager

Prokopowicz Paweł - Regionalny Kierownik Sprzedaży

Świder Marta - Account Manager

Tanaś Krystian - Key Account Manager

Ciesiołka Jakub - Account Manager

Kraśnicki Łukasz - Account Manager

Kędzierski Krzysztof - Key Account Manager

 • Kartą Wakacyjną można realizować płatności we wszystkich punktach akceptujących karty Mastercard w Polsce, w internecie i na całym świecie, umożliwia również dokonywanie wypłat z bankomatów.
 • Bezpieczeństwo - karta spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa, również dotyczące płatności w Internecie. Jej wydawcą jest polski Alior Bank, a środki na karcie objęte są ochroną Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.
 • Karta jest gotowa do użycia od zaraz – brak konieczności aktywacji. Karta jest bezimienna, a nr PIN dostarczany jest wraz z kartą
 • Nowoczesne płatności zbliżeniowe telefonem przez aplikację Google Pay
 • Pełne zarządzanie kartą i środkami finansowymi na DlaCiebie.sodexo.pl oraz w aplikacji mobilnej Dla Ciebie
 • Możliwość personalizacji karty poprzez umieszczenie logotypu na karcie, konfekcji na kopercie lub zamówieniu eleganckiego etui, w którym karta zostanie dostarczona.
 • Oszczędności - Karta Wakacyjna, finansowana z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, jako świadczenie pieniężne jest zwolniona z podatku dochodowego do kwoty 2000 zł na pracownika w roku podatkowym.
 • Łatwy proces zamawiania i rozliczania świadczeń.
 • Wypoczęty i zadowolony pracownik który spędził wakacje w najlepszy dla siebie sposób.
 • Wygoda - wystarczy jeden przelew!
 • Ekskluzywny pakiet promocji dostępny wyłącznie z Kartą Wakacje dzięki któremu pracownicy otrzymają jeszcze więcej. Promocje obejmują m.in. hotele, wynajem samochodu, bilety lotnicze, pakiety medyczne na wakacje oraz wiele atrakcji turystycznych w Polsce i za granicą.
 • Pełna swoboda - karta akceptowana w Polsce, w Internecie i na całym świecie - wszędzie, gdzie akceptowane są płatności kartami MasterCard.
 • Saldo pod kontrolą – Wyjątkowo funkcjonalna, mobilna aplikacja, która jest przypisana do konta użytkownika. Użytkownik karty może w każdej chwili zmienić PIN, sprawdzić saldo czy limity karty, zablokować ją lub zastrzec z dowolnego urządzenia (komputera lub telefonu) oraz samodzielnie zamówić wymianę zniszczonej lub zagubionej karty – szybko, łatwo i wygodnie!
 • Pełny dostęp do dedykowanych promocji na www.dlaciebie.sodexo.pl oraz w aplikacji mobilnej Dla Ciebie.
 • Możliwość wypłaty pieniędzy z bankomatów.

A po zakupie...

Pełny dostęp do dedykowanych promocji dla użytkoników kart Sodexo przez cały rok

Możliwość wielokrotnego
doładowania karty przez pracodawcę na dowolne kwoty

Samodzielne zarządzanie kartą przez pracownika (sprawdzanie salda, zmiana PIN, blokowanie
i zastrzeganie karty,
zamawianie karty w miejsce utraconej)

Wsparcie Centrum Obsługi
Klienta 24/7

Zaciekawiła Cię nasza oferta?

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą

 • Administratorem Twoich danych osobowych jest Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rzymowskiego 53 ("Sodexo"). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: IOD.Polska@sodexo.com, nr tel. (22) 535 11 11. Twoje dane będą przetwarzane w celach marketingowych Sodexo (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Sodexo w postaci marketingu produktów i usług Sodexo – art. 6 ust. 1 lit. f) RODO), w tym w sposób zautomatyzowany (profilowanie). Sodexo wykorzystuje profilowanie prowadząc statystyki i analizy Twoich zachowań oraz preferencji, związanych z zakupem lub korzystaniem z produktów i usług Sodexo w celu lepszego dopasowania do Twoich oczekiwań oferowanych produktów i usług. W wyniku profilowania dokonywanego przez Sodexo będziesz otrzymywać informacje o produktach i usługach lepiej dostosowanych do Twoich preferencji. Tylko w przypadku, gdy wyrazisz na to wyraźną zgodę, Sodexo będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celu profilowania, którego skutkiem będą automatycznie podejmowane decyzje, mające dla Ciebie znaczenie np. udzielenie rabatów lub ofert specjalnych (podstawa przetwarzania danych to Twoja zgoda – art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi serwisowe z zakresu IT, usługi telemarketingu oraz podmiotom przygotowującym i realizującym dla nas wysyłkę e-maili. Dane osobowe będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, względnie - odwołania zgody, a po tym okresie wyłącznie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Możesz żądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Masz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania – w tym profilowania. Masz także prawo do przenoszenia swoich danych oraz prawo cofnięcia zgody w każdym czasie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Sodexo przed jej cofnięciem oraz masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).