Karta podarumkowa Sodexo przedpłacona zielony preznet

Karta Podarunkowa

Karta Podarunkowa Sodexo to sposób na prezent, który odpowie na potrzeby wszystkich pracowników. Karta daje pełną swobodę wyboru i wygodę użytkowania. To pracownik decyduje, na co chce przeznaczyć otrzymaną kwotę, a zapłacić może kartą w Polsce, za granicą i w Internecie. Co więcej – karcie towarzyszą bardzo atrakcyjne promocje nawet do 50% – nie tylko w święta Bożego Narodzenia oraz na Wielkanoc, ale również w ciągu całego roku kalendarzowego!

Karta Podarunkowa to także optymalizacja kosztów pracodawcy i pracownika dzięki możliwości finansowania jej ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

NOWOŚĆ Już teraz z możesz podarować zupełnie bezkosztowo najlepsze i niepowtarzalne promocje, dzięki Sodexo Friends.

Zobacz, jakie to łatwe!

Złóż zamówienie na sklep.sodexo.pl
Dokonaj płatności - zrealizujemy tylko opłacone zamówienia
Przesyłkę otrzymasz nawet następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu płatności
Twoje karty zostaną zasilone  gdy odbierzesz przesyłkę - poinformujemy Cię o tym mailowo
 • Karta płatnicza Mastercard to realizacja płatności we wszystkich punktach akceptujących karty w Polsce i na całym świecie, umożliwia również dokonywanie wypłat z bankomatów oraz płatności online.
 • Karta gotowa do użycia od zaraz – brak konieczności aktywacji. Karta jest bezimienna, a nr PIN dostarczany jest wraz z Kartą
 • Nowoczesne płatności zbliżeniowe telefonem przez aplikację Google Pay
 • Pełne zarządzanie kartą i środkami finansowymi na DlaCiebie.Sodexo.pl oraz w aplikacji mobilnej Dla Ciebie
 • Bezpieczeństwo - karta spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa, również dotyczące płatności w Internecie. Jej wydawcą jest polski Alior Bank, a środki na karcie objęte są ochroną Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.
 • Bezkosztowe wsparcie dzieci objętych Programem Polskiej Akcji Humanitarnej "Pajacyk"
 • Karta jest dostarczana w oprawie graficznej dostosowanej do okazji (świąteczny wizerunek)
 • Motywuj mądrze z sodexofriends.pl - najlepsze promocje do popularnych marek, zarówno w sklepach stacjonarnych jak i online, dostępne przez cały rok.
 • Oszczędności - zwolnienie z PIT do 2000 zł (Karta Podarunkowa, finansowana z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, jako świadczenie pieniężne jest zwolniona z podatku dochodowego do kwoty 2000 zł na pracownika w roku podatkowym).
 • Zmotywowany i zadowolony zespół dzięki pełnej swobodzie wyboru prezentu.
 • Wygoda - wystarczy jeden przelew!
 • Ekspresowa dostawa – karta Podarunkowa Sodexo dotrze do Ciebie w prawdziwie ekspresowym tempie, nawet jeśli złożysz swoje zamówienie w ostatniej chwili. Błyskawiczna dostawa i szybki czas realizacji (maksymalnie 3 dni) to znak rozpoznawczy Sodexo. Już po chwili będziesz mógł w pełni korzystać z nowych możliwości, jakie Sodexo przygotowało z myślą o Twojej firmie
 • Możliwość personalizacji wizerunku karty na życzenie Klienta
 • Nowoczesny i bezkosztowy benefit z unikalnymi i najlepszymi promocjami na rynku przygotowanymi specjalnie dla Twojej firmy. Motywuj mądrze z sodexofriends.pl
 • Promocje i specjalne oferty – Karta Podarunkowa Sodexo gwarantuje wszystkim obdarowanym dostęp do licznych rabatów i akcji promocyjnych, które umożliwiają wykorzystywanie przyznanych środków w sposób wyjątkowo atrakcyjny. Zniżki pozwalają na oszczędności sięgające nawet 55%
 • Saldo pod kontrolą – Wyjątkowo funkcjonalna, mobilna aplikacja, która jest przypisana do konta użytkownika. Użytkownik karty może w każdej chwili zmienić PIN, sprawdzić saldo czy limity karty, zablokować ją lub zastrzec z dowolnego urządzenia (komputera lub telefonu) – szybko, łatwo i wygodnie!
 • Pełna swoboda wyboru prezentu - karta akceptowana w Polsce, w Internecie i na całym świecie - wszędzie, gdzie akceptowane są płatności kartami MasterCard.
 • Pełny dostęp do dedykowanych promocji na www.dlaciebie.sodexo.pl oraz w aplikacji mobilnej Dla Ciebie w ciągu całego roku
 • Najlepsze i unikalne promocje, dostępne przez cały rok, które wspierają domowy budżet bez dodatkowych kosztów. Kupuj mądrze i taniej z sodexofriends.pl

A po zakupie...

Pełny dostęp do dedykowanych promocji dla Użytkowników kart Sodexo przez cały rok

Możliwość wielokrotnego
doładowania karty przez pracodawcę na dowolne kwoty

Samodzielne zarządzanie kartą przez pracownika (sprawdzanie salda, zmiana PIN, blokowanie i zastrzeganie karty, zamawianie karty w miejsce utraconej)

Wsparcie Centrum Obsługi Klienta 24/7

Zaciekawiła Cię nasza oferta?

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą

 • Administratorem Twoich danych osobowych jest Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rzymowskiego 53 ("Sodexo"). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: IOD.Polska@sodexo.com, nr tel. (22) 535 11 11. Twoje dane będą przetwarzane w celach marketingowych Sodexo (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Sodexo w postaci marketingu produktów i usług Sodexo – art. 6 ust. 1 lit. f) RODO), w tym w sposób zautomatyzowany (profilowanie). Sodexo wykorzystuje profilowanie prowadząc statystyki i analizy Twoich zachowań oraz preferencji, związanych z zakupem lub korzystaniem z produktów i usług Sodexo w celu lepszego dopasowania do Twoich oczekiwań oferowanych produktów i usług. W wyniku profilowania dokonywanego przez Sodexo będziesz otrzymywać informacje o produktach i usługach lepiej dostosowanych do Twoich preferencji. Tylko w przypadku, gdy wyrazisz na to wyraźną zgodę, Sodexo będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celu profilowania, którego skutkiem będą automatycznie podejmowane decyzje, mające dla Ciebie znaczenie np. udzielenie rabatów lub ofert specjalnych (podstawa przetwarzania danych to Twoja zgoda – art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi serwisowe z zakresu IT, usługi telemarketingu oraz podmiotom przygotowującym i realizującym dla nas wysyłkę e-maili. Dane osobowe będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, względnie - odwołania zgody, a po tym okresie wyłącznie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Możesz żądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Masz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania – w tym profilowania. Masz także prawo do przenoszenia swoich danych oraz prawo cofnięcia zgody w każdym czasie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Sodexo przed jej cofnięciem oraz masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).