Rodzice z dzieckiem - Karta Podarunkowa dla dzieci - Karta Podarunkowa dla Dzieci - Sodexo

Karta Podarunkowa Dziecko

Karta Podarunkowa dla dzieci umożliwia rodzicom wybór prezentów, które dadzą prawdziwą radość ich pociechom! Z Kartą Podarunkową dla Dzieci można wybierać spośród wyselekcjonowanych sklepów z zabawkami, odzieżą, obuwiem, księgarni, parków rozrywki, kin i wielu innych. Karta Podarunkowa dla Dzieci daje rodzicom pewność trafionego prezentu – szeroka oferta uwzględnia zarówno potrzeby najmłodszych, jak i nastolatków. Karcie towarzyszy bogaty pakiet promocji nie tylko w sezonach świątecznych, ale również w ciągu całego roku.

Karta podarunkowa to także optymalizacja kosztów pracodawcy i pracownika dzięki możliwości finansowania jej ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

NOWOŚĆ Już teraz z możesz podarować zupełnie bezkosztowo najlepsze i niepowtarzalne promocje, dzięki Sodexo Friends.

Zobacz, jakie to łatwe!

Złóż zamówienie na sklep.sodexo.pl
Dokonaj płatności - zrealizujemy tylko opłacone zamówienia
Przesyłkę otrzymasz nawet następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu płatności
Twoje karty zostaną zasilone  gdy odbierzesz przesyłkę - poinformujemy Cię o tym mailowo
 • Karta płatnicza MasterCard gwarantuje możliwość korzystania z nich w Polsce i na świecie oraz dokonywania wypłat z bankomatów oraz płatności online
 • Karta dostępna w dwóch wariantach: z paskiem magnetycznym oraz w wersji zbliżeniowej
 • Numer PIN przesyłany wraz z kartą
 • Nowoczesne płatności telefonem dzięki aplikacji Google Pay
 • Pełne zarządzanie kartą i środkami finansowymi z poziomu www.DlaCiebie.sodexo.pl oraz aplikacji mobilnej Dla Ciebie
 • Karta spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa, również dotyczące płatności w Internecie. Jej wydawcą jest polski Alior Bank, a środki na karcie objęte są ochroną Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.
 • Motywuj mądrze z sodexofriends.pl - najlepsze promocje do popularnych marek, zarówno w sklepach stacjonarnych jak i online, dostępne przez cały rok.
 • Oszczędności - zwolnienie z PIT do 1000 zł (Karta Podarunkowa finansowana z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych jako świadczenie pieniężne, jest zwolniona z podatku dochodowego do kwoty 1000 zł na pracownika w roku podatkowym)
 • Zmotywowany i zadowolony zespół
 • Wygoda - wystarczy, że zrobisz tylko jeden przelew, a my dostarczymy prezenty w 72h
 • Ekspresowa dostawa – Karta Podarunkowa Sodexo dotrze do Ciebie w prawdziwie ekspresowym tempie, nawet jeśli złożysz swoje zamówienie w ostatniej chwili. Błyskawiczna dostawa i szybki czas realizacji (maksymalnie 3 dni) to znak rozpoznawczy Sodexo. Już po chwili będziesz mógł w pełni korzystać z nowych możliwości, jakie Sodexo przygotowało z myślą o Twojej firmie.
 • Nowoczesny i bezkosztowy benefit z unikalnymi i najlepszymi promocjami na rynku przygotowanymi specjalnie dla Twojej firmy. Motywuj mądrze z sodexofriends.pl
 • Promocje i specjalne oferty – Karta Podarunkowa Sodexo gwarantuje wszystkim obdarowanym dostęp do liczanych rabatów i akcji promocyjnych, które umożliwiają wykorzystywanie przyznanych środków w sposób wyjątkowo atrakcyjny. Zniżki pozwalają na oszczędności sięgające nawet 55%.
 • Saldo pod kontrolą – wyjątkowo funkcjonalna, mobilna aplikacja, która jest przypisana do konta użytkownika. Użytkownik karty może w każdej chwili zmienić PIN, sprawdzić saldo czy limity karty, zablokować ją lub zastrzec z dowolnego urządzenia (komputera lub telefonu) – szybko, łatwo i wygodnie!
 • Pełny dostęp do dedykowanych promocji na www.DlaCiebie.Sodexo.pl oraz w aplikacji mobilnej Dla Ciebie w ciągu całego roku
 • Najlepsze i unikalne promocje, dostępne przez cały rok, które wspierają domowy budżet bez dodatkowych kosztów. Kupuj mądrze i taniej z sodexofriends.pl

A po zakupie...

Wsparcie Centrum Obsługi Klienta

Możliwość wielokrotnego
doładowania karty przez pracodawcę na dowolne kwoty

Całoroczne
promocje

Samodzielne zarządzanie kartą przez pracownika (zmiana PIN, blokowanie karty, zamawianie karty w miejsce utraconej)

Zaciekawiła Cię nasza oferta?

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą

 • Administratorem Twoich danych osobowych jest Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rzymowskiego 53 ("Sodexo"). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: IOD.Polska@sodexo.com, nr tel. (22) 535 11 11. Twoje dane będą przetwarzane w celach marketingowych Sodexo (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Sodexo w postaci marketingu produktów i usług Sodexo – art. 6 ust. 1 lit. f) RODO), w tym w sposób zautomatyzowany (profilowanie). Sodexo wykorzystuje profilowanie prowadząc statystyki i analizy Twoich zachowań oraz preferencji, związanych z zakupem lub korzystaniem z produktów i usług Sodexo w celu lepszego dopasowania do Twoich oczekiwań oferowanych produktów i usług. W wyniku profilowania dokonywanego przez Sodexo będziesz otrzymywać informacje o produktach i usługach lepiej dostosowanych do Twoich preferencji. Tylko w przypadku, gdy wyrazisz na to wyraźną zgodę, Sodexo będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celu profilowania, którego skutkiem będą automatycznie podejmowane decyzje, mające dla Ciebie znaczenie np. udzielenie rabatów lub ofert specjalnych (podstawa przetwarzania danych to Twoja zgoda – art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi serwisowe z zakresu IT, usługi telemarketingu oraz podmiotom przygotowującym i realizującym dla nas wysyłkę e-maili. Dane osobowe będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, względnie - odwołania zgody, a po tym okresie wyłącznie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Możesz żądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Masz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania – w tym profilowania. Masz także prawo do przenoszenia swoich danych oraz prawo cofnięcia zgody w każdym czasie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Sodexo przed jej cofnięciem oraz masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).