eVoucher podarunkowy Sodexo - e-nagroda na nowe czasy

eVoucher

Natychmiastowy wzrost motywacji z ePodarunkiem

Jeśli potrzebujesz wygodnego, w pełni elektronicznego podarunku, który możesz w krótkim czasie przekazać swoim pracownikom, eVoucher jest rozwiązaniem dla Ciebie. To przekazywany drogą elektroniczną kod o określonej wartości przeznaczony do realizacji we wskazanej sieci najbardziej rozpoznawalnych sklepów, zarówno stacjonarnych, jak i on-line.
eVoucher umożliwia:

 • w sposób bezpieczny, szybki i nowoczesny obdarować pracowników cyfrowo za pomocą emaila lub SMS-a
 • natychmiastowo zrealizować podarunek online bez wychodzenia z domu
 • dopasować prezent do oczekiwań Użytkownika

eVoucher to przekazywany drogą elektroniczną kod o określonej wartości, do realizacji w wybranej przez Ciebie sieci sklepów (stacjonarnych lub on-line) czy punktów usługowych. eVouchery od Sodexo to:

 • możliwość wyboru nagrody od najbardziej rozpoznawalnych marek
 • gwarancja dopasowania nagrody do potrzeb twoich pracowników
 • cyfrowa logistyka eVoucherów za pomocą emaila lub SMS-a
 • natychmiastowa dystrybucja nagrody do Użytkownika
 • bezpieczna realizacja nagrody online bez wychodzenia z domu
 • Oszczędność budżetu – oszczędzasz środki, które musiałbyś przeznaczyć na dystrybucję i logistykę w szczególności przy podarunkach o niskiej wartości
 • Oszczędność czasu - nie tracisz czasu na szukanie i kupowanie prezentów u wielu dostawców
 • Nagroda dopasowana do Twoich potrzeb - wybierasz określone marki i wartość podarunki pasujące do Twojego biznesu
  podarunku bez wychodzenia z domu
 • Wygoda i nowoczesność - Użytkownik otrzymuje e-Vouchery najbardziej rozpoznawalnych marek i sieci handlowych
 • Nagroda dopasowana do oczekiwań - dopasowujesz prezenty do indywidualnych potrzeb Twoich pracowników

Zobacz, jakie to łatwe!

Złóż zamówienie na sklep.sodexo.pl
Dokonaj płatności - zrealizujemy tylko opłacone zamówienia
Plik z eVoucherami otrzymasz nawet tego samego dnia po zaksięgowaniu płatności

Zaciekawiła Cię nasza oferta?

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą

 • Administratorem Twoich danych osobowych jest Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rzymowskiego 53 ("Sodexo"). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: IOD.Polska@sodexo.com, nr tel. (22) 535 11 11. Twoje dane będą przetwarzane w celach marketingowych Sodexo (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Sodexo w postaci marketingu produktów i usług Sodexo – art. 6 ust. 1 lit. f) RODO), w tym w sposób zautomatyzowany (profilowanie). Sodexo wykorzystuje profilowanie prowadząc statystyki i analizy Twoich zachowań oraz preferencji, związanych z zakupem lub korzystaniem z produktów i usług Sodexo w celu lepszego dopasowania do Twoich oczekiwań oferowanych produktów i usług. W wyniku profilowania dokonywanego przez Sodexo będziesz otrzymywać informacje o produktach i usługach lepiej dostosowanych do Twoich preferencji. Tylko w przypadku, gdy wyrazisz na to wyraźną zgodę, Sodexo będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celu profilowania, którego skutkiem będą automatycznie podejmowane decyzje, mające dla Ciebie znaczenie np. udzielenie rabatów lub ofert specjalnych (podstawa przetwarzania danych to Twoja zgoda – art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi serwisowe z zakresu IT, usługi telemarketingu oraz podmiotom przygotowującym i realizującym dla nas wysyłkę e-maili. Dane osobowe będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, względnie - odwołania zgody, a po tym okresie wyłącznie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Możesz żądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Masz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania – w tym profilowania. Masz także prawo do przenoszenia swoich danych oraz prawo cofnięcia zgody w każdym czasie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Sodexo przed jej cofnięciem oraz masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).