Wybierz rozwiązania Sodexo,
aby zmotywować pracowników
i wesprzeć rozwój swojego biznesu

Pracownik wręczający koleżance prezent świąteczny - tło - Motywacja pracowników Sodexo

Doceniaj i nagradzaj swoich pracowników
aby zwiększać ich zaangażowanie

Śmiejący się pracownicy podczas lunchu - Motywacja pracowników Sodexo

Zwiększaj wydajność pracowników
i optymalizuj koszty dzięki
dofinansowaniu posiłków

Karta Luch Pass Sodexo
Karta sodexo jako prezent dla pracownika, kontrahenta_dwie kobiety karta przedpłacona sodexo

Wybierz rozwiązania Sodexo,
aby zmotywować pracowników
i wesprzeć rozwój swojego biznesu

Upominek biznesowy Sodexo

Doceniaj i nagradzaj swoich pracowników
aby zwiększać ich zaangażowanie

Spotkanie przyjaciół w restauracji z kartą Sodexo

Zwiększaj wydajność pracowników
i optymalizuj koszty dzięki
dofinansowaniu posiłków

Spotkanie biznesowe-kobiety i mężczyźni

Zoptymalizuj pracę działu HR
i pozwól, aby pracownicy
sami wybrali, co ich motywuje

Zaangażowani pracownicy generują o 20% wyższe zyski, a jakość ich pracy jest o 41% wyższa. - Motywacja pracowników Sodexo

Do rozwoju biznesu firmy potrzebują zaangażowanego i zmotywowanego zespołu. Zbudowanie go wymaga indywidualnego podejścia do pracowników. Dlatego w Sodexo od ponad dwudziestu lat pomagamy dopasować rozwiązania z zakresu benefitów pracowniczych, które adresują różnorodne potrzeby pracowników i pracodawców.

Współczesne działy HR codziennie stają przed wieloma wyzwaniami, takimi jak:

  • zmniejszenie rotacji pracowników i utrzymanie najlepszych talentów w firmie
  • budowanie zaangażowanych zespołów i zachęcanie pracowników do do wdrażania innowacji i dzielenia się wiedzą
  • motywowanie pracowników do wydajniejszej pracy i docenianie ich zaangażowania
  • budowa pozytywnego wizerunku firmy jako pracodawcy
  • konieczność pogodzenia różnych potrzeb pracowników z ograniczeniami organizacyjnymi i budżetowymi

Rozwiązania Sodexo stanowią skuteczną odpowiedź na te wyzwania. Dodatkowo wybierając Sodexo korzystasz z naszego wieloletniego doświadczenia i sprawdzonych rozwiązań wspartych doradztwem profesjonalnego zespołu.

Co z nami zyskujesz?

Skuteczne rozwiązania
motywacyjne

Optymalizacja
kosztów

Zaufany
partner

Nasze rozwiązania

Zaciekawiła Cię nasza oferta?

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rzymowskiego 53 ("Sodexo"). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: IOD.Polska@sodexo.com, nr tel. (22) 535 11 11. Twoje dane będą przetwarzane w celach marketingowych Sodexo (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Sodexo w postaci marketingu produktów i usług Sodexo – art. 6 ust. 1 lit. f) RODO), w tym w sposób zautomatyzowany (profilowanie). Sodexo wykorzystuje profilowanie prowadząc statystyki i analizy Twoich zachowań oraz preferencji, związanych z zakupem lub korzystaniem z produktów i usług Sodexo w celu lepszego dopasowania do Twoich oczekiwań oferowanych produktów i usług. W wyniku profilowania dokonywanego przez Sodexo będziesz otrzymywać informacje o produktach i usługach lepiej dostosowanych do Twoich preferencji. Tylko w przypadku, gdy wyrazisz na to wyraźną zgodę, Sodexo będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celu profilowania, którego skutkiem będą automatycznie podejmowane decyzje, mające dla Ciebie znaczenie np. udzielenie rabatów lub ofert specjalnych (podstawa przetwarzania danych to Twoja zgoda – art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi serwisowe z zakresu IT, usługi telemarketingu oraz podmiotom przygotowującym i realizującym dla nas wysyłkę e-maili. Dane osobowe będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, względnie - odwołania zgody, a po tym okresie wyłącznie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Możesz żądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Masz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania – w tym profilowania. Masz także prawo do przenoszenia swoich danych oraz prawo cofnięcia zgody w każdym czasie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Sodexo przed jej cofnięciem oraz masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Zaufali nam

Logo Auchan
Logo Auchan
Logo Auchan