Każdego roku, im bliżej świąt, tym więcej pracodawców zastanawia się jak podziękować swoim pracownikom za codzienny trud wkładany w rozwój i prosperowanie firmy. Przygotować paczki, vouchery na wakacje czy butelkę dobrego trunku? Ciężko trafić jednym prezentem w gusta wszystkich. Na co więc się zdecydować, by każdy pracownik był zadowolony? Najlepiej skorzystać ze sprawdzonych, uniwersalnych rozwiązań, jakimi są wygodne i praktyczne karty podarunkowe. 

Karta z Pajacykiem – dlaczego warto?

Świąteczna Karta Podarunkowa z Pajacykiem to nie tylko gratyfikacja dla Twojego pracownika, lecz także wsparcie potrzebujących dzieci w ramach globalnej akcji charytatywnej „Stop Hunger” i programu Pajacyk, fundującego obiady dla dzieci. W dodatku wszystko odbywa się bez żadnych kosztów dla Twojej firmy i pracowników. Mało tego, Karta Podarunkowa finansowana jest z ZFŚS jako świadczenie pieniężne, dlatego jest zwolniona z podatku dochodowego do kwoty 1 000 zł na pracownika w roku podatkowym, a opłaty związane z jej zakupem, zasileniem i obsługą podlegają zwolnieniu z podatku VAT. 

W jaki sposób pomagasz?

Przedpłacona Karta Podarunkowa to prezent dla pracowników, dzięki któremu samodzielnie wybiorą najbardziej interesujący ich podarunek. Można ją zrealizować w ponad 400 000 różnych punktów akceptujących, a wybór prezentów jest naprawdę duży, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Karta daje również dostęp do promocji i atrakcyjnych ofert specjalnych, a zniżki sięgają nawet 55%. W kontekście zbliżających się świąt duże znaczenie ma także fakt, że posiadacze karty mogą skorzystać z unikalnego pakietu promocji na świąteczne wydatki, który pozwala zaoszczędzić nawet do 2627 zł! 

W dodatku, z perspektywy pracodawcy, Karta Podarunkowa jest łatwa w obsłudze i możesz ją zamówić nawet w ostatniej chwili – wszystkie zamówienia realizowane są przez Sodexo w ciągu zaledwie 3 dni roboczych, dzięki czemu możesz być pewien, że wszystko dotrze na czas i Twoi pracownicy otrzymają świąteczne prezenty bez opóźnień. 

Fundujesz posiłki dzieciom

Ale Karta Podarunkowa z Pajacykiem to nie tylko benefity dla pracowników. Kupując 10 takich kart, fundujesz jeden ciepły posiłek potrzebującym dzieciom w ramach współpracy z programem Pajacyk PAH. Policz ilu pracowników liczy Twoja firma i zastanów się, ile dzieci możesz w ten sposób nakarmić. Ale to nie koniec! Każda transakcja dokonana przy pomocy Karty Podarunkowej u Partnerów akcji oznacza dodatkowe wsparcie programu Pajacyk w postaci 1 zł od każdej transakcji. 

A do tego, jeśli Twoi pracownicy zechcą, będą mogli samodzielnie zakupić dowolną liczbę cegiełek akcji na stronie DlaCiebie.Sodexo.pl. Każda cegiełka to kolejny jeden posiłek dla dzieci. W ten sposób wprawiasz dobro w ruch i zachęcasz innych do pomocy. 

Dzięki Karcie Podarunkowej z Pajacykiem nie tylko dziękujesz swoim pracownikom za dobrą pracę, ale również pomagasz potrzebującym. I nie ponosisz dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że dobro zawsze wraca! 

Wypełnij formularz już teraz!
Zainteresowała Cię nasza oferta? Wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą, by porozmawiać o Twoich potrzebach i zaproponować najnowocześniejsze i najciekawsze rozwiązania na rynku.