Zastanawiasz się, jak zwiększyć wydajność swoich pracowników? Chcesz, by Twój zespół miał większą motywację do codziennych zadań i miał z nich satysfakcję? To zupełnie normalne i leży w interesie każdego pracodawcy. Oczywiście jest wiele różnych sposobów, by to osiągnąć, a jednym z nich jest uniwersalna przedpłacona karta Lunch Pass. Sprawdź, w jaki sposób może stać się wsparciem dla Twoich pracowników.

Jak zwiększyć wydajność pracownika? Postaw na swobodę

Swoboda to słowo klucz – ambitni i zaangażowani pracownicy, ciesząc się swobodą w wykonywaniu swoich zadań, czują, że pracodawca ma zaufanie do ich kompetencji i wiedzy. Wpływa to na lepsze samopoczucie, większą motywację, poprawia relacje w zespole. Swoboda w pracy jest zdecydowanie motywująca, także jeżeli chodzi o… posiłki.

Karta Lunch Pass to bardzo wygodny i łatwy sposób dofinansowania posiłków dla wszystkich Twoich pracowników. Daje im swobodę wyboru miejsca, pory, a także rodzaju posiłku. Niezależnie od tego, czy pracownik ma akurat ochotę na zdrową sałatkę, sycący makaron lub sushi – dzięki Lunch Pass ma możliwość zjedzenia wybranego dania w jednym z setek lokali, które akceptują karty Sodexo Lunch Pass. Mało tego! Każdy użytkownik zyskuje wygodny dostęp do największego w Polsce programu rabatowego w restauracjach oraz możliwość korzystania z atrakcyjnych czasowych promocji.

Zwiększona wydajność i zysk dla pracownika

Jakie rozwiązania poprawiają wydajność pracowników? W obecnych czasach duże znaczenie ma nie tylko dobra, odzwierciedlająca wyniki płaca. Liczą się także odpowiednie benefity pozapłacowe, które sprawiają, że pracownicy czują się naprawdę docenieni i mniej myślą o zmianie pracy.

Jaki benefit wybrać? W dzisiejszych czasach niemal 70% zatrudnionych oczekuje dofinansowania posiłków. Decydując się na kartę Lunch Pass dla swoich pracowników, gwarantujesz im rabaty do 55%, liczne gratisy i oferty specjalne w sieci partnerów karty. Jest z czego wybierać – lista obejmuje ponad 1000 restauracji na terenie całej Polski. Wśród partnerów karty są m.in. sieci A. Blikle, Salad Story czy North Fish. Promocje można wyszukiwać za pośrednictwem strony DlaCiebie.sodexo.pl oraz dzięki wygodnej aplikacji Sodexo Dla Ciebie. Pracownicy mogą także samodzielnie doładowywać kartę bez dodatkowych opłat, co daje im jeszcze większą swobodę i wygodę.

Lepsza wydajność pracownika, zysk dla pracodawcy

Karta Lunch Pass to nowoczesny sposób na dofinansowanie posiłków, który gwarantuje wygodną obsługę świadczenia i szybką dystrybucję od pracodawcy do pracownika. Dodatkowo można ją spersonalizować, umieszczając na niej logotyp firmy. Warto też zaznaczyć, że karty żywieniowe, którymi można płacić w restauracjach i punktach gastronomicznych mogą być zwolnione z podatku ZUS, co pozwala znacznie zoptymalizować koszty prowadzenia firmy. Jest to więc również zysk finansowy dla pracodawcy, który zdecyduje się na takie właśnie rozwiązanie. Należy jednak pamiętać o wniosku do ZUS o indywidualną interpretację zwolnienia podatkowego.

Czy wprowadzenie takiej formy benefitów faktycznie wpływa na poprawę produktywności pracowników? Według danych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) właściwe odżywianie może zwiększyć wydajność zespołu aż o 20%. Dzięki posiłkowi spożytemu w ciągu dnia efektywność pracowników jest wyższa. Czas przeznaczony na lunch przekłada się na lepsze wykonywanie służbowych obowiązków. Zwiększa się produktywność i koncentracja, a zmniejsza zmęczenie i poczucie zawodowego wypalenia.

Zadowolenie przede wszystkim! Taki właśnie cel przyświeca finansowaniu posiłków przez pracodawców. To niewielki gest, który może uczynić wiele dobrego i przynieść wymierne korzyści dla firmy, zwiększając przy tym zadowolenie pracowników. Dlatego zadbaj o nich już dziś i postaw na wygodną kartę Lunch Pass od  Sodexo!

Wypełnij formularz już teraz!
Zainteresowała Cię nasza oferta? Wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą, by porozmawiać o Twoich potrzebach i zaproponować najnowocześniejsze i najciekawsze rozwiązania na rynku.