W Sodexo od lat badamy i pracowników, i pracodawców, wnikliwie tropiąc trendy i tendencje dotyczące rozwoju rynku benefitów w Polsce. Ten trudny czas zmotywował nas do zrealizowania kolejnej inicjatywy. Za nami badanie „Potrzeby pracowników 2020”, w ramach którego zapytaliśmy 1004 osoby pracujące w firmach zatrudniających powyżej 50 osób o ich potrzeby, oczekiwania i wreszcie – o praktyki, które realizowały ich organizacje podczas lockdownu. W diagnozie sytuacji pomogła nam sopocka pracownia badawcza PBS.

 

Konferencja MeetBenefit, której agenda w całości traktuje o motywacji i benefitach, posłużyła nam do premierowego zaprezentowania najważniejszych wniosków znajdujących się w raporcie. Małgorzata Kroh, dyrektor marketingu i rozwoju w Sodexo, opowiedziała o najważniejszych wnioskach płynących z badania i o prognozach dotyczących transformacji rynku świadczeń pozapłacowych w Polsce. Liczne rozmowy kuluarowe utwierdzają nas w przekonaniu, że to temat ważny i determinujący strategiczne spojrzenie na budowane angażującej kultury organizacyjnej.

 

Świetnym merytorycznym uzupełnieniem naszej prelekcji był panel dyskusyjnym, w którym Dyrektor HR Sodexo – Katarzyna Turska – podzieliła się refleksją nt. benefitów przyszłości i rozwiązań na złe (i dobre) czasy. Na scenie towarzyszyli jej m.in. Maja Gojtowska, Artur Dzięgielewski czy Michał Płaczkiewicz. Dyskusja utwierdziła nas w przekonaniu, że w Sodexo na motywację pracowników patrzymy w sposób holistyczny, a nasza kompleksowa oferta jest tego najlepszym odzwierciedleniem. A skoro o ofercie mowa – wzorowo omawiał ją nasz przedstawiciel na stoisku – Grzegorz Wywrot.

Dziś przyszedł czas na otwarte i poparte twardymi danymi komunikowanie potrzeb pracowników w zakresie benefitów. Wyniki badania Sodexo mogą stanowić strategiczny kierunkowskaz dla wielu organizacji, dlatego już niebawem podzielimy się z Wami obszernym ebookiem. Znajdziecie w nim omówienie wyników badania, a także praktyczne komentarze ekspertów z naszego zespołu.

 

Wypełnij formularz już teraz!
Zainteresowała Cię nasza oferta? Wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą, by porozmawiać o Twoich potrzebach i zaproponować najnowocześniejsze i najciekawsze rozwiązania na rynku.