Kupony Premiowe, czyli coś szytego na miarę

Kupon premiowy Sodexo 100 zł

Klienci lubią być odpowiednio nagradzani – to znana prawda. Jak to zrobić najlepiej? Tak, by każdy z nich, w zależności od zainteresowań, mógł znaleźć nagrodę dopasowaną do siebie. Powszechnie znanym, iniwersalnym i sprawdzonym sposobem nagradzania są oczywiście Kupony Premiowe, które doskonale wpisują się w strategię wsparcia sprzedaży i nagradzania. W dodatku dają duży wybór możliwości. 

Dlaczego warto?

Zacznijmy od tego, dlaczego warto zdecydować się na takie właśnie rozwiązanie. Kupony Premiowe Sodexo są uniwersalnymi nagrodami, które można zrealizować w dowolnym miejscu i czasie. W dodatku są akceptowane w ponad 50 000 punktów w całej Polsce. Pozwalają też zmniejszyć koszty dzięki zwolnieniu z podatku VAT. Co więcej, nagradzanie kuponami oznacza oszczędność czasu i budżetu związanych z wyborem nagród, logistyką i magazynowaniem. 

Znane i lubiane

Doskonałą alternatywą dla z góry ustalonych nagród rzeczowych we wszelkiego rodzaju konkursach i loteriach jest Kupon Premiowy Pass. Daje największą możliwość samodzielnego wyboru nagrody w różnych sklepach, m.in. RTV-AGD, perfumeriach, sklepach typu dom i ogród, salonach jubilerskich, sklepach odzieżowych, sportowych, na stacjach paliw, a także w wielu innych placówkach handlowo-usługowych. 

Dla lubiących podróże 

Jeśli Twoi klienci to wielbiciele podróży bliższych i dalszych albo osoby dbające o zdrowie i urodę, warto zdecydować się na Kupony Premiowe Travel & Beauty Pass. Dają one duże możliwości zakupów i spędzania wolnego czasu. Można je realizować w takich miejscach jak salony kosmetyczne, drogerie, fitness kluby, baseny, ośrodki SPA, a nawet instytuty medycyny estetycznej. Mało tego, kupony Travel & Beauty Pass są również akceptowane przez biura podróży, hotele, salony fryzjerskie, a także kina i teatry. 

Dla fanów motoryzacji 

Jeśli kierujesz swoje działania promocyjne do użytkowników samochodów, wybierz kupon Moto Pass. Powinien on zadowolić wszystkich fanów motoryzacji. To połączenie kart dostępnych na stacjach benzynowych, w sklepach motoryzacyjnych, a także w sieciach diagnostyczno-usługowych. Nie trzeba już nosić w portfelu wielu różnych kart. Duże zniżki, darmowe usługi – a to wszystko z jednym kuponem promocyjnym. 

Elektroniczny voucher z wyborem nagród online 

Click e Pass to pomysł na szybkie i  nowoczesne nagradzanie partnerów i kontrahentów. Za jego pomocą będą mogli wybrać dowolny upominek z szerokiego katalogu nagród online. Możesz wybrać gotowy e-voucher dopasowany do konkretnych okazji lub zaprojektować własny i sprawić, by był jeszcze bardziej dopasowanych do Twoich potrzeb. 

 

Wybór jest duży, ale ostatecznie to od Ciebie zależy, na który kupon promocyjny się zdecydujesz, by trafić w gusta swoich klientów. Wybierz dobrze, a zyskasz zadowolonych klientów, którzy zostaną z Tobą na dłużej. 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×