Pracuj z nami

U nas dodatkowo zyskasz

Benefity

Konkurencyjne
benefity pozapłacowe

Praca zdalna

Możliwość
pracy zdalnej

Projekty

Ciekawe
projekty

Owoce

Owocowe
poniedziałki

Zespół

Grupa
muzyczna

Sport

Sekcja
sportowa

Etapy rekrutacji

Selekcja
aplikacji

I etap
rozmowa rekrutacyjna

II etap
rozmowa rekrutacyjna
(+ ew. kwestionariusze / zadanie)/p>

Złożenie oferty
wybranemu kandydatowi

Aktualnie poszukujemy

PRACOWNIK DS. REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Sodexo Benefits and Rewards Services jest liderem polskiego rynku świadczeń pozapłacowych, na którym działa już od ponad 20 lat, a także ekspertem w zakresie kompleksowych usług motywacyjnych. Doradza w obszarze tworzenia trwałych relacji pracodawcy z pracownikami oraz w zakresie budowania lojalności partnerów biznesowych i klientów.

Pacownik ds. realizacji zamówień

W związku z rozwojem, poszukujemy obecnie do Centrum Logistyki kandydatów na stanowiska:

PRACOWNIK DS. REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Miejsce pracy: Warszawa – Białołęka

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie w okresie sierpień-grudzień 2019 r. (z możliwością przedłużenia)
  • Pracę biurową w wymiarze ok. 160 godzin miesięcznie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Miejsce pracy – okolice Annopol

GŁÓWNE ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • Realizacja zamówień w systemie na produkty oferowane przez Sodexo,
  • Generowanie dokumentów dołączanych do zamówienia,
  • Zapewnienie ciągłości i terminowości realizacji zamówień,
  • Obsługa niestandardowych zamówień (kompletowanie do wysyłki w koperty, formatowanie plików Excel, tworzenie zestawień),
  • Weryfikacja realizowanych zamówień (kontrola ilościowa i jakościowa).

Kariera w Sodexo

Czy wiesz, że Sodexo jest dzisiaj 19. największym pracodawcą na świecie? Zatrudniamy ponad 460 tysięcy osób w 72 krajach, tworząc zintegrowane, efektywne i zaangażowane zespoły wszędzie tam, gdzie działamy. Praca na rzecz poprawiania jakości życia nie zawsze jest łatwa, ale nigdy nie przestaje być satysfakcjonująca, pełna wyzwań i możliwości rozwoju.

W Sodexo zajmujemy się poprawianiem jakości życia, oferując najwyższej jakości usługi i produkty w czterech głównych sektorach:

• Kompleksowe usługi motywacyjne
• Zarządzanie miejscem pracy
• Usługi żywieniowe
Kompleksowa obsługa nieruchomości

Różnorodne oferty pracy i możliwe ścieżki rozwoju są więc niezwykle rozległe – z pewnością także i Ty znajdziesz w Sodexo swoją drogę do sukcesu!

Praca w Sodexo

Świadczone przez nas usługi i oferowane przez nas produkty co roku otrzymują liczne nagrody i wyróżnienia. To zasługa naszych pracowników, którzy doskonale się uzupełniają, tworząc jedyny w swoim rodzaju, globalny zespół Sodexo. Oferty pracy w obrębie ponad 100 grup stanowisk – w 72 krajach na całym świecie – są bardzo zróżnicowane i skierowane do kandydatów z przeróżnymi kwalifikacjami i doświadczeniem. Niemal każdy może więc znaleźć w Sodexo coś dla siebie.

Stawiamy na długoterminową współpracę i zależy nam na tym, by kariera w Sodexo nie ograniczała naszych pracowników, a raczej pozwalała im się ciągle rozwijać i uczyć czegoś nowego. Aktywnie wspieramy kompetencje i aspiracje członków naszego zespołu, jednocześnie wskazując im możliwe drogi kariery w niezwykle szerokim katalogu funkcji w Sodexo: praca od pozycji technicznych po administracyjne i biurowe. Jest więc dla nas niezwykle ważne, by nasi ludzie znali i podzielali wartości naszej organizacji, oparte na 3 filarach:
• Service Spirit – Duch usług
• Team Spirit – Duch zespołu
• Spirit of Progress – Duch postępu

Czujesz, że to coś dla Ciebie? Dołącz do nas w Sodexo Warszawa, Sodexo Kraków lub w innym oddziale naszej firmy i sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Dlaczego warto pracować w Sodexo?

• Dbamy o Twój rozwój. Naszym głównym celem jest dbanie o innych – a więc także dbanie o naszych pracowników. Chcemy, by ciągle rozwijali swoje kompetencje i poszerzali swoją wiedzę i stwarzamy im ku temu możliwości. Stawiamy na rozwijanie przyszłych ekspertów i liderów w ramach wewnętrznych programów rozwojowych.
• Myślimy długoterminowo. Zależy nam na tym, by nasi najlepsi pracownicy zostawali z nami na dłużej, nie stojąc przy tym w miejscu. Liczby mówią tu same za siebie - 80% menedżerów Sodexo to pracownicy, którzy przeszli ścieżkę awansu wewnątrz firmy.
• Wspieramy Cię w odważnych decyzjach. Wiemy, że w dzisiejszych czasach ludzie nie szukają już pracy, a miejsca, gdzie będą mogli realizować się na różnych polach i maksymalnie wykorzystywać swoje talenty i realizować najśmielsze pomysły. W Sodexo kariera może być naprawdę różnorodna – jeśli chcesz dokonać rewolucyjnych zmian w swojej ścieżce kariery lub wyjechać na drugi koniec świata, zrobimy, co w naszej mocy, żeby Ci w tym pomóc.
• Sprawiamy, że stajesz się jednym z nas. To wszystko, o czym powiedzieliśmy do tej pory, składa się na jedyną w swoim rodzaju kulturę Sodexo, gdzie każdy jest szanowany i ma poczucie, że jego zdanie się liczy. Wiemy, jak dobrze prowadzić biznes i dzięki niemu zmieniać świat. A dzięki doskonałemu zespołowi jesteśmy w tym niezwykle skuteczni.