Jak podnieść wydajność zespołu nawet o 20%?

Jak podnieść wydajność zespołu nawet o 20%

Zastanawiasz się, jak zwiększyć wydajność pracy swojego zespołu? Chcesz, by Twoi pracownicy mieli większą motywację do codziennej pracy i odczuwali z niej satysfakcję? To zupełnie normalne i leży w interesie każdego pracodawcy. Oczywiście jest wiele różnych sposobów, by to osiągnąć, a jednym z nich jest uniwersalna przedpłacona karta Lunch Pass.

Swoboda wyboru miejsca i posiłku

Karta Lunch Pass to bardzo wygodne dofinansowanie posiłków dla wszystkich Twoich pracowników. Daje ona swobodę wyboru miejsca, pory, a także rodzaju posiłku. Nieważne, czy pracownik ma akurat ochotę na zdrową sałatkę, sycący makaron, czy świeże sushi – dzięki Lunch Pass ma możliwość zjedzenia wybranego posiłku w jednym z setek lokali, które akceptują karty Sodexo Lunch Pass. Mało tego! Każdy użytkownik zyskuje wygodny dostęp do największego w Polsce programu rabatowego w restauracjach oraz możliwość korzystania z atrakcyjnych czasowych promocji.

Zysk dla pracownika

W obecnych czasach dla pracowników duże znaczenie ma nie tylko dobra, odzwierciedlająca wyniki płaca. Liczą się także odpowiednie benefity pozapłacowe, które sprawiają, że pracownicy czują się naprawdę docenieni. Decydując się na kartę Lunch Pass dla swoich pracowników, gwarantujesz im rabaty do 55%, liczne gratisy i oferty specjalne w sieci partnerów karty. A jest to ponad 1000 restauracji na terenie całej Polski. Wśród partnerów karty są m.in. sieci A. Blikle, Salad Story czy North Fish. Promocje można wyszukiwać na stronie www.DlaCiebie.sodexo.pl oraz dzięki wygodnej aplikacji Sodexo Dla Ciebie. Pracownicy mogą także samodzielnie doładowywać kartę bez dodatkowych opłat, co daje im jeszcze większą swobodę i wygodę.

Zysk dla pracodawcy

Karta Lunch Pass to nowoczesny sposób na dofinansowanie posiłków, który gwarantuje wygodną obsługę świadczenia i szybką dystrybucję od pracodawcy do pracownika. Dodatkowo, kartę Lunch Pass można spersonalizować, umieszczając na niej logotyp firmy. Warto też zaznaczyć, że karty żywieniowe, którymi można płacić w restauracjach i punktach gastronomicznych, mogą być zwolnione z podatku ZUS, co pozwala znacznie zoptymalizować koszty prowadzenia firmy. Jest to więc również zysk finansowy dla pracodawcy, który zdecyduje się na takie właśnie rozwiązanie. Należy jednak pamiętać o wniosku do ZUS o indywidualną interpretację zwolnienia podatkowego.

Po co to wszystko? To proste! Według danych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) właściwe odżywianie może zwiększyć wydajność pracowników aż o 20%. Dzięki posiłkowi spożytemu w ciągu dnia efektywność pracowników jest wyższa. Czas przeznaczony na lunch przekłada się na lepsze wykonywanie służbowych obowiązków. Zwiększa się produktywność i koncentracja pracownika, a zmniejsza zmęczenie i poczucie zawodowego wypalenia. Zadowolenie przede wszystkim!

Taki właśnie cel przyświeca finansowaniu posiłków przez pracodawców i naprawdę łatwo go osiągnąć, ku zadowoleniu wszystkich. Dlatego zadbaj o swoich pracowników właściwie i postaw na wygodną kartę Lunch Pass od Sodexo!


Udostępnij artykuł:

window.addEventListener("sfsi_functions_loaded", function() { if (typeof sfsi_widget_set == "function") { sfsi_widget_set(); } });


Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×