W spontanicznym nagradzaniu lepiej przejść „do rzeczy”, czyli elektroniczny voucher Sodexo

Spontaniczne nagradzanie się opłaca

Wszyscy lubimy czuć się doceniani 

Udane relacje biznesowe opierają się na kilku filarach. Można wśród nich wymienić uczciwość, pracowitość, otwartość i solidność. Niezwykle ważnym elementem kontaktów biznesowych jest też informacja zwrotna na temat naszej współpracy, jaką przekazujemy kontrahentowi. Może to być słowna pochwała, podziękowanie. Coraz chętniej sięga się też po różnorodne narzędzia gratyfikacyjne, które mają stanowić rodzaj nagrody za pomyślną współpracę lub upominku biznesowego, mającego na celu wyrazić naszą wdzięczność i uznanie dla zaangażowania partnera w biznesie. Obecnie możemy wybierać spośród wielu różnorodnych narzędzi lojalnościowych, ale najlepiej sprawdzają się takie upominki, które obdarowany może wykorzystać zgodnie z własnymi zainteresowaniami i przeznaczyć na dowolnie wybrany cel. Właśnie takie zastosowanie mają nowe elektroniczne vouchery motywacyjne Sodexo – Click e Pass. 

Co zyskasz dzięki e-voucherowi Sodexo? 

Elektroniczne vouchery Sodexo to uniwersalny prezent biznesowy, który z łatwością dostosuje się do potrzeb i zainteresowań Twoich kontrahentów. Nie musisz już głowić się nad eleganckim i niezobowiązującym prezentem. Ten voucher umożliwia wybór dowolnej nagrody spośród wielu przedmiotów dostępnych w katalogu. Nagrody zostały podzielone na 13 kategorii, m.in. produkty RTV, sprzęt komputerowy i multimedialny, zabawki i akcesoria dla dzieci, zdrowie i uroda. W ten sposób osoba obdarowana voucherem może wybrać produkt, który najlepiej odpowie na jej aktualne potrzeby, a Ty zyskasz pewność, że środki, które przeznaczysz na budowanie lojalności, zostaną dobrze wykorzystane. 

Nic tak nie frustruje, jak pieniądze wyrzucone w błoto. Wybrać idealny prezent biznesowy jest niezwykle ciężko – zwykle szukamy przedmiotów oryginalnych, ze smakiem, ale nieprzesadzonych. Chcemy, by nasz podarunek zapadł w pamięć i wywołał uśmiech, ale boimy się też ośmieszenia i minięcia się z gustem obdarowanej osoby. Zwykle więc decydujemy się na bezpieczne, niezobowiązujące upominki – jak słodycze, alkohol, materiały biurowe – a to z kolei repertuar nudnych, przewidywalnych i sztampowych prezentów, które nie cieszą w zasadzie nikogo i przyjmowane są bez większego entuzjazmu. Elektroniczny voucher Sodexo – Click e Pas- to nowy poziom prezentów biznesowych. Cechuje go elegancja i dyskrecja, ponieważ vouchery zapakowane są w stonowane opakowania, prezent nie wywoła zakłopotania. To niezwykle ważne, bo w wielu kręgach informowanie o wartości podarunku jest w złym guście. Możesz wybrać voucher o wartości 100, 200 lub 300 złotych brutto w zależności od Twoich aktualnych potrzeb. Dodatkowo dzięki naszemu generatorowi bardzo łatwo możesz go zaprojektować używając loga swojej firmy oraz spersonalizowanych podziękowań. Dzięki pełnemu wsparciu logistycznemu zaoszczędzisz czas potrzebny na wybór prezentu, a szybka realizacja zamówienia pozwoli Ci zorganizować skrojony na miarę upominek nawet w niespodziewanych sytuacjach.

Planując wdrożenie narzędzi lojalnościowych, pamiętaj o tym, by wybierać sprawdzone i uniwersalne rozwiązania. Elektroniczny voucher Sodexo Click e Pass został skomponowany tak, że odpowiada na wszystkie Twoje potrzeby, jednocześnie doskonale wpisując się w oczekiwania Twoich kontrahentów i partnerów biznesowych. Ten niezobowiązujący voucher to doskonały podarunek na wiele okazji. Jego elegancka, dyskretna forma pasuje do każdej sytuacji biznesowej, a dzięki możliwości personalizacji jeszcze lepiej dopasujesz go do charakteru swojej firmy. 

 


Udostępnij artykuł:Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×