CZTERY OSOBOWOŚCI – JEDEN RYNEK PRACY

Różnorodność w pracy

Wielopokoleniowość i różnorodność zespołów. To największe wyzwanie, jakie stawia przed pracodawcami rewolucja na rynku zarządzania kapitałem ludzkim, której jesteśmy świadkami. Rynek pracownika determinuje nie tylko zmianę sposobu myślenia, ale przede wszystkim działania ukierunkowanego na realizację różnorodnych postaw, celów, ambicji, motywatorów i oczekiwań pracowników, wynika z badania CZTERY OSOBOWOŚCI – JEDEN RYNEK PRACY.

Prezentowane w Raporcie 4 typy osobowości, w dużym uproszczeniu pokazują, jak bardzo jesteśmy do siebie podobni, a zarazem różni.

Czym różnią się od siebie: Zwinny Zawodowiec, Praktyczny Inicjator, Bezpieczny Tradycjonalista, Zdystansowany Zawodowiec? Jakie potrzeby i oczekiwania charakteryzują przedstawicieli konkretnych branż? – na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w Raporcie CZTERY OSOBOWOŚCI – JEDEN RYNEK PRACY. 

Zapraszamy do lektury Raportu, który wskazuje nie tylko na trendy, ale również podpowiada konkretne rozwiązania pozwalające budować pozytywne doświadczenia pracowników – wpływające nie tylko na wizerunek pracodawcy, ale również na jego realne wyniki. 


Udostępnij artykuł:


sodexo_wp_admin
Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×