Click e Pass – postaw na nowoczesne rozwiązania on-line

Nowoczesne rozwiązanie online - klikasz i masz

Click e Pass – postaw na nowoczesne rozwiązania online 

Szukasz odpowiedniego prezentu biznesowego dla partnera lub kontrahenta? Wybór teoretycznie nie jest łatwy. Taki podarunek nie powinien być zbyt osobisty ani tym bardziej zbyt oficjalny. Nie powinien wywoływać poczucia zakłopotania ani zażenowania. Najlepiej, jeśli obdarowany może sam zdecydować, co chce otrzymać w prezencie. Wydaje się, że to zbyt dużo wymagań? Wcale nie! W takich sytuacjach sprawdzi się uniwersalny e-voucher Click e Pass. 

Na wiele okazji 

W czasach, gdy komputery i smartfony stały się codziennością, warto wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów i kontrahentów. Spodziewają się oni nowoczesnych rozwiązań, dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb. I tutaj rozwiązaniem jest Click e Pass. Pozwala on na przeglądanie i zamawianie wybranych przez siebie nagród w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca oraz na bieżące kontrolowanie stanu własnego konta. Dzięki temu Click e Pass sprawdzi się jako idealny prezent biznesowy, nagroda w programach wsparcia sprzedaży czy narzędzie budowania motywacji pracowników. 

Duży wybór i różnorodność

Nowoczesny e-voucher Click e Pass dostępny jest w trzech nominałach: 100 zł, 200 zł lub 300 zł brutto. Aby go wykorzystać, wystarczy po prostu zalogować się na specjalnej stronie i wybrać nagrodę z rozbudowanego katalogu dostępnego 24 godziny na dobę. Do wyboru są produkty znanych i cenionych marek. Dla wygody użytkowników zostały one pogrupowane w 13 kategorii, w tym m.in. produkty RTV, komputery i multimedia, dla dziecka, zdrowie i uroda itd. 

Elegancja i personalizacja 

Click e Pass to voucher dyskretny i elegancko opakowany, nie wywoła więc w osobie obdarowanej poczucia dyskomfortu czy zakłopotania. Można wybrać wzór Click e Pass spośród gotowych, dopasowanych do konkretnych okazji lub zaprojektować swój własny. Pomoże w tym bardzo prosty generator, który umożliwia stworzenie awersu, rewersu, dodanie własnej grafiki i dowolnego tekstu. Pełna swoboda pozwoli na dopasowanie e-vouchera do indywidualnych potrzeb partnerów i kontrahentów. 

Dodatkowe profity 

Sodexo pozwala także zaoszczędzić czas i pieniądze. Gwarantuje szybką realizację zamówienia i pełną logistykę nagród. Warto też pamiętać o oszczędności w budżecie dzięki zwolnieniu z podatku VAT. 

Nagradzanie partnerów i kontrahentów nigdy nie było takie proste, a to wszystko za sprawą Click e Pass! 


Udostępnij artykuł:

window.addEventListener("sfsi_functions_loaded", function() { if (typeof sfsi_widget_set == "function") { sfsi_widget_set(); } });


Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×